ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΤΟΠΙΚΟ | Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (7-8/1) στα γήπεδα του τοπικού.

Οι διαιτητές των αγώνων του Σαββατοκύριακου (7-8/1) στα γήπεδα του τοπικού.

image

Ορίσθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΗ οι διαιτητές και οι βοηθοί για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου (7-8/1) στα γήπεδα του τοπικού.

Στον ορισμό των διαιτητών και των βοηθών τους για τα παιχνίδια της 19ης αγωνιστικής της Α1 ΕΠΣΗ, της 16ης αγωνιστικής της Α2 ΕΠΣΗ καθώς και της 13ης αγωνιστικής της Γ ΕΠΣΗ προχώρησε η Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΗ.

 

 

 

 

 

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Α1 ΕΠΣΗ

(19η αγωνιστική)

Μινωική – Ηρόδοτος

Διαιτητής: Κρασαγάκης Χ.

Βοηθοί: Γαρεφαλάκης Ε., Μαστορίδης Δ.

Ε.Γ.Ο.Η – Ανθεστίων

Διαιτητής:Λαλιώτης Γ.

Βοηθοί: Δασκαλάκης Α., Αδαμάκης Α. Θ.

ΠΑΝΟΜ – Γόρτυς

Διαιτητής:Πατεμτζής Γ.

Βοηθοί: Τρουλινός Κ., Καρατζάς Γ.

Ο.Φ. Αρκαλοχωρίου – Αθλόπολις

Διαιτητής:Μαυραντωνάκης Ι.

Βοηθοί: Παπαδακάκης Γ., Τζανακάκης Ε.

Γιούχτας – Αλμυρός

Διαιτητής:Κουναλάκης Γ.

Βοηθοί: Κουράκης Ι., Μερκουλίδης Ν.

Δόξα Γαλιάς – Ρωμανός

Διαιτητής:Μανδαλενάκης Ε.

Βοηθοί: Μαυραντωνάκης Α., Μαυρουδής Δ

Ζαρός – Φαιστός

Διαιτητής:Παπαδάκης Φ.,

Βοηθοί: Σταυρακάκη Μ., Μπαλίδης Α.

Α.Ο.Τυμπακίου – Μοίρες

Διαιτητής: Φουκάκης Γ.

Βοηθοί:Δασκαλάκης Ι., Παπαδάκης Μ.

Α2 ΕΠΣΗ

(16η αγωνιστική)

Ομόνοια Καλλιθέας – Ραύκος

Διαιτητής:Ζερβάκης Ε. Γ.

Βοηθοί:Μοχιανάκης Α., Καμπιτάκης Κ.

Λίντο - Νέοι Εργοτέλη

Διαιτητής:Σφακιανάκης Δ.

Βοηθοί:Κασαπάκης Α., Μπλαβάκης Ε.

Κεραυνό Ηρ. - Ανάληψη

Διαιτητής:Γαρεφαλάκης Μ. Κ.

Βοηθοί: Κασαπάκης Κ., Σιγανού Γ.

Μαραθώνας – Ασίτες

Διαιτητής:Σταυρακάκη Ν.

Βοηθοί: Κώστας Κ., Συναδινάκης Κ.

Α.Ε.Κατσαμπά – Δαμάστα

Διαιτητής: Φερετζάκης Ν.

Βοηθοί:Θέμελη Π., Παπαδοσπυριδάκης Ε.

Τύλισος – Δωριέας

Διαιτητής: Νικολακάκης Β.

Βοηθοί: Τσαμπουράκης Γ., Πλαΐτης Γ.

Αγία Βαρβάρα – Ελπίδες

Διαιτητής:Πατεμτζής Γ.

Βοηθοί:Σφακιανάκης Μ. Μ., Στεφανίδης Σ.

Α.Ο.Καμινίων- Νέοι Ηροδότου

Διαιτητής:Σπινάκης Ν.

Βοηθοί:Αδαμάκης Ζ. Θ., Τουρλουκάκη Χ.

 

Γ΄ΕΠΣΗ

(13η αγωνιστική)

Κούναβοι – Ρόκα

Διαιτητής:Δρακουλάκης Κ.

Βοηθοί:Μερκουλίδης Ν., Στέφα Ά.

Τηγανίτης – Ελλάνιος Δαίδαλος

Διαιτητής:Τοπαλιδης Π.

Βοηθοί:Σταυράκης Γ., Συναδινάκης Κ.

Γωνιές - Ποταμιές

Διαιτητής:Κουρπάς Ν.

Βοηθοί:Σαμιωτάκης Ε., Μαντσε Ν.

Θέρισος 1978 - Π.Ο. Ηρακλείου

Διαιτητής:Τζώρτζογλου Φ.

Βοηθοί:Ζερβάκης Ε. Γ., Φανουράκη Μ.

ΑΓ. Βασίλειος - Ν.Αστέρα Μ. - Πηγαϊδάκια

Διαιτητής:Μοχιανάκης Α.

Βοηθοί:Βλαχάκης Ε., Σπαθαράκης Γ.

Χείμαρος - Μαρτινένγκο

Διαιτητής:Βοριζανάκης Σ.

Βοηθοί:Χριστουλάκης Ε., Μπλαβάκης Ε.

ΊΝΙ – Πατούχας

Διαιτητής:Ζαφείρης Α.

Βοηθοί: Σιγανού Γ., Σαβουιδάκης Σ.

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
0
Χαλκιαδάκης
Powered by IT Development