ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΤΟΠΙΚΟ | Γνωστοποιήθηκε το πρόγραμμα του 2ου γύρου της Α1 ΕΠΣΗ

Γνωστοποιήθηκε το πρόγραμμα του 2ου γύρου της Α1 ΕΠΣΗ

image

Η ΕΠΣΗ, με ανακοίνωση στην επίσημη ιστοσελίδα της, έδωσε στην δημοσιότητα το πρόγραμμα των επόμενων αγωνιστικών, του δεύτερου γύρου της Α1 κατηγορίας.

Το πρόγραμμα του δεύτερου γύρου αναλυτικά όπως το εξέδωσε η ΕΠΣΗ:

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/1/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΚΡΟΥΣΩΝΑ                       ΩΡΑ 15.00            ΠΑΟΚ - ΜΙΝΩΪΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/1/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 15.00            ΟΦΑ - ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΓ.ΔΕΚΑ                             ΩΡΑ 15.00            ΓΟΡΤΥΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΛΙΣΟΥ                            ΩΡΑ 15.00            ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΛΙΑΣ                                  ΩΡΑ 15.00            ΡΩΜΑΝΟΣ - ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΒΟΡΡΩΝ                              ΩΡΑ 15.00            ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ              ΗΡΟΔΟΤΟΥ                       ΩΡΑ 15.00            ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                 ΩΡΑ 15.00            ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ                          ΩΡΑ 15.00            ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ  Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΟΙΡΩΝ                              ΩΡΑ 15.00            ΜΟΙΡΕΣ – ΡΟΥΒΑΣ Α.Α.

 

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/1/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΑΛΙΩΝ                              ΩΡΑ 15.00            ΠΑΝΟΜ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                         ΩΡΑ 15.00            ΜΙΝΩΪΚΗ - ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΑΛΙΑΣ                                ΩΡΑ 15.00            ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΖΑΡΟΥ                                 ΩΡΑ 15.00            ΖΑΡΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ                    ΩΡΑ 15.00            ΑΟΤ - ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΓΟΗ                                    ΩΡΑ 15.00            ΕΓΟΗ - ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ              ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                 ΩΡΑ 15.00            ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 15.00            ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΕΡΓΕΡΗΣ                         ΩΡΑ 15.00            ΡΟΥΒΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΥΡΤΙΑΣ                            ΩΡΑ 15.00            ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΓΟΡΤΥΣ Α.Α.

 

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/1/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΚΡΟΥΣΩΝΑ                       ΩΡΑ 15.00            ΠΑΟΚ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/1/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΑΛΙΑΣ                                ΩΡΑ 15.00            ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 15.00            ΟΦΑ - ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΓ.ΔΕΚΑ                             ΩΡΑ 15.00            ΓΟΡΤΥΣ - ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΛΙΣΟΥ                            ΩΡΑ 15.00            ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ                          ΩΡΑ 15.00            ΑΛΜΥΡΟΣ - ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΒΟΡΡΩΝ                              ΩΡΑ 15.00            ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΊΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ              ΗΡΟΔΟΤΟΥ                       ΩΡΑ 15.00            ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΡΧΑΝΩΝ                           ΩΡΑ 15.00            ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΛΙΑΣ                                  ΩΡΑ 15.00            ΡΩΜΑΝΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ Α.Α.

 

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/2/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                         ΩΡΑ 15.15            ΜΙΝΩΪΚΗ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/2/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΖΑΡΟΥ                                 ΩΡΑ 15.15            ΖΑΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ                    ΩΡΑ 15.15            ΑΟΤ - ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΓΟΗ                                    ΩΡΑ 15.15            ΕΓΟΗ - ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                 ΩΡΑ 15.15            ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 15.15            ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΟΙΡΩΝ                              ΩΡΑ 15.15            ΜΟΙΡΕΣ - ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ              ΗΡΟΔΟΤΟΥ                       ΩΡΑ 15.15            ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΑΛΙΩΝ                              ΩΡΑ 15.15            ΠΑΝΟΜ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΕΡΓΕΡΗΣ                         ΩΡΑ 15.15            ΡΟΥΒΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Α.Α.

 

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/2/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΚΡΟΥΣΩΝΑ                       ΩΡΑ 15.30            ΠΑΟΚ - ΦΑΙΣΤΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/2/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΖΑΡΟΥ                                 ΩΡΑ 15.30            ΖΑΡΟΣ - ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΑΛΙΑΣ                                ΩΡΑ 15.30            ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΡΧΑΝΩΝ                           ΩΡΑ 15.30            ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΓ.ΔΕΚΑ                             ΩΡΑ 15.30            ΓΟΡΤΥΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΛΙΣΟΥ                            ΩΡΑ 15.30            ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ                          ΩΡΑ 15.30            ΑΛΜΥΡΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΛΙΑΣ                                  ΩΡΑ 15.30            ΡΩΜΑΝΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 15.30            ΟΦΑ - ΡΟΥΒΑΣ Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΥΡΤΙΑΣ                            ΩΡΑ 15.30            ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΜΙΝΩΪΚΗ Α.Α.

 

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 15/2/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΑΛΙΩΝ                              ΩΡΑ 15.30            ΠΑΝΟΜ - ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                 ΩΡΑ 15.30            ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 15.30            ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΟΙΡΩΝ                              ΩΡΑ 15.30            ΜΟΙΡΕΣ - ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΗΡΟΔΟΤΟΥ                       ΩΡΑ 15.30            ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΒΟΡΡΩΝ                              ΩΡΑ 15.30            ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΚΡΟΥΣΩΝΑ                       ΩΡΑ 15.30            ΠΑΟΚ - ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ                    ΩΡΑ 15.30            ΑΟΤ - ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΕΡΓΕΡΗΣ                         ΩΡΑ 15.30            ΡΟΥΒΑΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΓΟΗ                                    ΩΡΑ 15.30            ΕΓΟΗ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Α.Α.

 

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/2/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ                    ΩΡΑ 15.30            ΑΟΤ - ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ              ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                         ΩΡΑ 15.30            ΜΙΝΩΪΚΗ - ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΑΛΙΑΣ                                ΩΡΑ 15.30            ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΡΧΑΝΩΝ                           ΩΡΑ 15.30            ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 15.30            ΟΦΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΓ.ΔΕΚΑ                             ΩΡΑ 15.30            ΓΟΡΤΥΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΛΙΣΟΥ                            ΩΡΑ 15.30            ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ                          ΩΡΑ 15.30            ΑΛΜΥΡΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΖΑΡΟΥ                                 ΩΡΑ 15.30            ΖΑΡΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΥΡΤΙΑΣ                            ΩΡΑ 15.30            ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ Α.Α.

 

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/2/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΑΛΙΩΝ                              ΩΡΑ 15.30            ΠΑΝΟΜ - ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                 ΩΡΑ 15.30            ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 15.30            ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΗΡΟΔΟΤΟΥ                       ΩΡΑ 15.30            ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΒΟΡΡΩΝ                              ΩΡΑ 15.30            ΦΑΙΣΤΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΚΡΟΥΣΩΝΑ                       ΩΡΑ 15.30            ΠΑΟΚ - ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΛΙΑΣ                                  ΩΡΑ 15.30            ΡΩΜΑΝΟΣ - ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ                          ΩΡΑ 15.30            ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΕΡΓΕΡΗΣ                         ΩΡΑ 15.30            ΡΟΥΒΑΣ – ΑΟΤ Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΟΙΡΩΝ                              ΩΡΑ 15.30            ΜΟΙΡΕΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Α.Α.

 

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ                    ΩΡΑ 16.00            ΑΟΤ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΚΥΡΙΑΚΗ 05/03/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΓΟΗ                                    ΩΡΑ 16.00            ΕΓΟΗ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                         ΩΡΑ 16.00            ΜΙΝΩΪΚΗ - ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΖΑΡΟΥ                                 ΩΡΑ 16.00            ΖΑΡΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΑΛΙΑΣ                                ΩΡΑ 16.00            ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΡΧΑΝΩΝ                           ΩΡΑ 16.00            ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 16.00            ΟΦΑ - ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΓ.ΔΕΚΑ                             ΩΡΑ 16.00            ΓΟΡΤΥΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΕΡΓΕΡΗΣ                         ΩΡΑ 16.00            ΡΟΥΒΑΣ – ΠΑΝΟΜ Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΥΡΤΙΑΣ                            ΩΡΑ 16.00            ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ  Α.Α.

 

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/3/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΑΛΙΩΝ                              ΩΡΑ 16.00            ΠΑΝΟΜ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΚΡΟΥΣΩΝΑ                       ΩΡΑ 16.00            ΠΑΟΚ - ΖΑΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/3/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΟΙΡΩΝ                              ΩΡΑ 16.00            ΜΟΙΡΕΣ - ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΗΡΟΔΟΤΟΥ                       ΩΡΑ 16.00            ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ              ΒΟΡΡΩΝ                              ΩΡΑ 16.00            ΦΑΙΣΤΟΣ - ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ                          ΩΡΑ 16.00            ΑΛΜΥΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΛΙΣΟΥ                            ΩΡΑ 16.00            ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΓ.ΔΕΚΑ                             ΩΡΑ 16.00            ΓΟΡΤΥΣ - ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 16.00            ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΡΟΥΒΑΣ Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΛΙΑΣ                                  ΩΡΑ 16.00            ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Α.Α.

 

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/3/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                         ΩΡΑ 16.00            ΜΙΝΩΪΚΗ - ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 16.00            ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ              ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                 ΩΡΑ 16.00            ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΓΟΗ                                    ΩΡΑ 16.00            ΕΓΟΗ - ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ                    ΩΡΑ 16.00            ΑΟΤ - ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ              ΖΑΡΟΥ                                 ΩΡΑ 16.00            ΖΑΡΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΑΛΙΑΣ                                ΩΡΑ 16.00            ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΡΧΑΝΩΝ                           ΩΡΑ 16.00            ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΥΡΤΙΑΣ                            ΩΡΑ 16.00            ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ  Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΕΡΓΕΡΗΣ                         ΩΡΑ 16.00            ΡΟΥΒΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ Α.Α.

 

31η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/03/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΟΙΡΩΝ                              ΩΡΑ 16.30            ΜΟΙΡΕΣ - ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ              ΗΡΟΔΟΤΟΥ                       ΩΡΑ 16.30            ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ              ΒΟΡΡΩΝ                              ΩΡΑ 16.30            ΦΑΙΣΤΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΛΙΑΣ                                  ΩΡΑ 16.30            ΡΩΜΑΝΟΣ - ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ                          ΩΡΑ 16.30            ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΛΙΣΟΥ                            ΩΡΑ 16.30            ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΓ.ΔΕΚΑ                             ΩΡΑ 16.30            ΓΟΡΤΥΣ - ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΡΧΑΝΩΝ                           ΩΡΑ 16.30            ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 16.30            ΟΦΑ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΚΡΟΥΣΩΝΑ                       ΩΡΑ 16.30            ΠΑΟΚ - ΡΟΥΒΑΣ Α.Α.

 

32η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ  29/03/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΑΛΙΩΝ                              ΩΡΑ 16.30            ΠΑΝΟΜ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΟΙΡΩΝ                              ΩΡΑ 16.30            ΜΟΙΡΕΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 16.30            ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ              ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                 ΩΡΑ 16.30            ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΓΟΗ                                    ΩΡΑ 16.30            ΕΓΟΗ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ                    ΩΡΑ 16.30            ΑΟΤ - ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                         ΩΡΑ 16.30            ΜΙΝΩΪΚΗ - ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΖΑΡΟΥ                                 ΩΡΑ 16.30            ΖΑΡΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΥΡΤΙΑΣ                            ΩΡΑ 16.30            ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΕΡΓΕΡΗΣ                         ΩΡΑ 16.30            ΡΟΥΒΑΣ – ΑΛΜΥΡΟΣ Α.Α.

 

33η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 2/4/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΒΟΡΡΩΝ                              ΩΡΑ 16.30            ΦΑΙΣΤΟΣ - ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ              ΚΡΟΥΣΩΝΑ                       ΩΡΑ 16.30            ΠΑΟΚ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΛΙΑΣ                                  ΩΡΑ 16.30            ΡΩΜΑΝΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ                          ΩΡΑ 16.30            ΑΛΜΥΡΟΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΛΙΣΟΥ                            ΩΡΑ 16.30            ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 16.30            ΟΦΑ - ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΡΧΑΝΩΝ                           ΩΡΑ 16.30            ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΑΛΙΑΣ                                ΩΡΑ 16.30            ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΥΡΤΙΑΣ                            ΩΡΑ 16.30            ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΖΑΡΟΣ Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΓ.ΔΕΚΑ                             ΩΡΑ 16.30            ΓΟΡΤΥΣ - ΡΟΥΒΑΣ Α.Α.

 

34η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/4/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΑΛΙΩΝ                              ΩΡΑ 16.30            ΠΑΝΟΜ - ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ              ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                         ΩΡΑ 16.30            ΜΙΝΩΪΚΗ - ΖΑΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 9/4/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΒΟΡΡΩΝ                              ΩΡΑ 16.30            ΦΑΙΣΤΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΗΡΟΔΟΤΟΥ                       ΩΡΑ 16.30            ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΟΙΡΩΝ                              ΩΡΑ 16.30            ΜΟΙΡΕΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 16.30            ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΓΟΗ                                    ΩΡΑ 16.30            ΕΓΟΗ - ΔΟΞΑ  ΓΑΛΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                 ΩΡΑ 16.30            ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΕΡΓΕΡΗΣ                         ΩΡΑ 16.30            ΡΟΥΒΑΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ                    ΩΡΑ 16.30            ΑΟΤ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Α.Α.

 

35η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 23/04/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΛΙΑΣ                                  ΩΡΑ 17.00            ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ                          ΩΡΑ 17.00            ΑΛΜΥΡΟΣ - ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΛΙΣΟΥ                            ΩΡΑ 17.00            ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΓ.ΔΕΚΑ                             ΩΡΑ 17.00            ΓΟΡΤΥΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 17.00            ΟΦΑ - ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΡΧΑΝΩΝ                           ΩΡΑ 17.00            ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΑΛΙΑΣ                                ΩΡΑ 17.00            ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΖΑΡΟΥ                                 ΩΡΑ 17.00            ΖΑΡΟΣ - ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                         ΩΡΑ 17.00            ΜΙΝΩΪΚΗ - ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΥΡΤΙΑΣ                            ΩΡΑ 17.00            ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΡΟΥΒΑΣ  Α.Α.

 

36η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/04/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΑΛΙΩΝ                              ΩΡΑ 17.00            ΠΑΝΟΜ - ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΛΙΑΣ                                  ΩΡΑ 17.00            ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΚΡΟΥΣΩΝΑ                       ΩΡΑ 17.00            ΠΑΟΚ - ΓΟΡΤΥΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΒΟΡΡΩΝ                              ΩΡΑ 17.00            ΦΑΙΣΤΟΣ - ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΗΡΟΔΟΤΟΥ                       ΩΡΑ 17.00            ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΟΙΡΩΝ                              ΩΡΑ 17.00            ΜΟΙΡΕΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                 ΩΡΑ 17.00            ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΓΟΗ                                    ΩΡΑ 17.00            ΕΓΟΗ - ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 17.00            ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΕΡΓΕΡΗΣ                         ΩΡΑ 17.00            ΡΟΥΒΑΣ - ΜΙΝΩΪΚΗ Α.Α.

 

37η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 7/05/2016

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΑΛΙΩΝ                              ΩΡΑ 17.30            ΠΑΝΟΜ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΓ.ΔΕΚΑ                             ΩΡΑ 17.30            ΓΟΡΤΥΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 17.30            ΟΦΑ - ΡΩΜΑΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΡΧΑΝΩΝ                           ΩΡΑ 17.30            ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΠΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ              ΓΑΛΙΑΣ                                ΩΡΑ 17.30            ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΖΑΡΟΥ                                 ΩΡΑ 17.30            ΖΑΡΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΠΑΝ/ΜΙΟΥ                         ΩΡΑ 17.30            ΜΙΝΩΪΚΗ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ                    ΩΡΑ 17.30            ΑΟΤ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΓΟΗ                                    ΩΡΑ 17.30            ΕΓΟΗ - ΡΟΥΒΑΣ Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΥΡΤΙΑΣ                            ΩΡΑ 17.30            ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ Α.Α.

 

38η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ  14/5/2017

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΓ.ΔΕΚΑ                             ΩΡΑ 17.30            ΓΟΡΤΥΣ - ΠΑΝΟΜ

ΓΗΠΕΔΟ              ΤΥΛΙΣΟΥ                            ΩΡΑ 17.30            ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΟΦΑ

ΓΗΠΕΔΟ              ΑΛΜΥΡΟΥ                          ΩΡΑ 17.30            ΑΛΜΥΡΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΕΛΙΑΣ                                  ΩΡΑ 17.30            ΡΩΜΑΝΟΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΒΟΡΡΩΝ                              ΩΡΑ 17.30            ΦΑΙΣΤΟΣ - ΖΑΡΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ              ΗΡΟΔΟΤΟΥ                       ΩΡΑ 17.30            ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΙΝΩΪΚΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΜΟΙΡΩΝ                              ΩΡΑ 17.30            ΜΟΙΡΕΣ - ΑΟΤ

ΓΗΠΕΔΟ              ΘΡΑΨΑΝΟΥ                       ΩΡΑ 17.30            ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΕΓΟΗ

ΓΗΠΕΔΟ              ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ                 ΩΡΑ 17.30            ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΡΟΥΒΑΣ Α.Α.

ΓΗΠΕΔΟ              ΚΡΟΥΣΩΝΑ                       ΩΡΑ 17.30            ΠΑΟΚ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΜΥΡΤΙΑΣ Α.Α.

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
0
Χαλκιαδάκης
Powered by IT Development