ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΤΟΠΙΚΟ | Το πρόγραμμα του 2ου γύρου της Α2 κατηγορίας έκανε γνωστό η ΕΠΣΗ

Το πρόγραμμα του 2ου γύρου της Α2 κατηγορίας έκανε γνωστό η ΕΠΣΗ

image

Έπειτα από την ανακοίνωση που εξέδωσε, η Ένωση Ποδοσφαιρικών Σωματείων Ηρακλείου, για το πρόγραμμα του δεύτερου γύρου της Α1 κατηγορίας, η ΕΠΣΗ γνωστοποίησε στην κοινή γνώμη και το πρόγραμμα της Α2.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α2 κατηγορίας, του δεύτερου γύρου:

17η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 14/01/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ               ΩΡΑ 15.00      ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΠΙΔΩΝ                  ΩΡΑ 15.00      ΕΛΠΙΔΕΣ - ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ         ΩΡΑ 15.00      ΑΝΑΛΗΨΗ - ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ             ΩΡΑ 15.00      ΡΑΥΚΟΣ - ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΗΡΟΔΟΤΟΥ              ΩΡΑ 15.00      ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15/01/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ               ΩΡΑ 15.00      ΔΑΜΑΣΤΑ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΕΛ/ΓΙΑ ΑΛ.

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ             ΩΡΑ 15.00      ΔΩΡΙΕΑΣ - ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                         ΩΡΑ 15.00      ΑΟΚ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

 

18η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 21/01/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ               ΩΡΑ 15.00      ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΡΑΥΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ               ΩΡΑ 15.00      ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΕΛ/ΓΙΑ ΑΛ.- ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15.00      ΛΙΝΤΟ - ΑΝΑΛΗΨΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                           ΩΡΑ 15.00      ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 22/01/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                     ΩΡΑ 15.00      ΑΣΙΤΕΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ     ΩΡΑ 15.00      ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                            ΩΡΑ 15.00      ΑΕΚ - ΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                  ΩΡΑ 15.00      ΤΥΛΙΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

 

19η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 28/01/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ             ΩΡΑ 15.00      ΡΑΥΚΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΠΙΔΩΝ                  ΩΡΑ 15.00      ΕΛΠΙΔΕΣ - ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΗΡΟΔΟΤΟΥ              ΩΡΑ 15.00      ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                           ΩΡΑ 15.00      ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΕΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ 29/01/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ             ΩΡΑ 15.00      ΔΩΡΙΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΕΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ         ΩΡΑ 15.00      ΑΝΑΛΗΨΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                         ΩΡΑ 15.00      ΑΟΚ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΕΛ/ΓΙΑ ΑΛ.

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ          ΩΡΑ 15.00      ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΤΥΛΙΣΟΣ

 

20η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/2/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ               ΩΡΑ 15.15      ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΕΛ/ΓΙΑ ΑΛ.- ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15.15      ΛΙΝΤΟ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ               ΩΡΑ 15.15      ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΝΑΛΗΨΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/2/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ             ΩΡΑ 15.15      ΔΩΡΙΕΑΣ - ΡΑΥΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ               ΩΡΑ 15.15      ΔΑΜΑΣΤΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                     ΩΡΑ 15.15      ΑΣΙΤΕΣ - ΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ     ΩΡΑ 15.15      ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                  ΩΡΑ 15.15      ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΕΚ

 

21η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/2/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                           ΩΡΑ 15.30      ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ             ΩΡΑ 15.30      ΡΑΥΚΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΗΡΟΔΟΤΟΥ              ΩΡΑ 15.30      ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                  ΩΡΑ 15.30      ΤΥΛΙΣΟΣ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΕΛ/ΓΙΑ ΑΛ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/2/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ         ΩΡΑ 15.30      ΑΝΑΛΗΨΗ - ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                         ΩΡΑ 15.30      ΑΟΚ - ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ          ΩΡΑ 15.30      ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                            ΩΡΑ 15.30      ΑΕΚ - ΛΙΝΤΟ

 

22η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/2/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 15.30      ΛΙΝΤΟ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΕΛ/ΓΙΑ ΑΛ.

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ               ΩΡΑ 15.30      ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΠΙΔΕΣ                   ΩΡΑ 15.30      ΕΛΠΙΔΕΣ - ΑΟΚ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/2/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ         ΩΡΑ 15.30      ΑΝΑΛΗΨΗ - ΡΑΥΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ             ΩΡΑ 15.30      ΔΩΡΙΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ               ΩΡΑ 15.30      ΔΑΜΑΣΤΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                     ΩΡΑ 15.30      ΑΣΙΤΕΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ     ΩΡΑ 15.30      ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΕΚ

 

23η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4/3/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ             ΩΡΑ 16.00      ΡΑΥΚΟΣ - ΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                           ΩΡΑ 16.00      ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 16.00      ΛΙΝΤΟ - ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ               ΩΡΑ 16.00      ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΕΛ/ΓΙΑ ΑΛ.- ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 5/3/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΗΡΟΔΟΤΟΥ              ΩΡΑ 16.00      ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΑΝΑΛΗΨΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ          ΩΡΑ 16.00      ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                  ΩΡΑ 16.00      ΤΥΛΙΣΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                            ΩΡΑ 16.00      ΑΕΚ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

 

24η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 11/3/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΗΡΟΔΟΤΟΥ              ΩΡΑ 16.00      ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΡΑΥΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΠΙΔΩΝ                  ΩΡΑ 16.00      ΕΛΠΙΔΕΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ               ΩΡΑ 16.00      ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΕΛ/ΓΙΑ ΑΛ.

ΚΥΡΙΑΚΗ 12/3/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                         ΩΡΑ 16.00      ΑΟΚ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ         ΩΡΑ 16.00      ΑΝΑΛΗΨΗ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ             ΩΡΑ 16.00      ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ               ΩΡΑ 16.00      ΔΑΜΑΣΤΑ - ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                     ΩΡΑ 16.00      ΑΣΙΤΕΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

 

25η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 18/3/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ             ΩΡΑ 16.00      ΡΑΥΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 16.00      ΛΙΝΤΟ - ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ               ΩΡΑ 16.00      ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΕΛ/ΓΙΑ ΑΛ.- ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                     ΩΡΑ 16.00      ΑΣΙΤΕΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 19/3/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ          ΩΡΑ 16.00      ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                  ΩΡΑ 16.00      ΤΥΛΙΣΟΣ - ΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                            ΩΡΑ 16.00      ΑΕΚ - ΑΝΑΛΗΨΗ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ     ΩΡΑ 16.00      ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ

 

26η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 25/3/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                           ΩΡΑ 16.30      ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΗΡΟΔΟΤΟΥ              ΩΡΑ 16.30      ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ         ΩΡΑ 16.30      ΑΝΑΛΗΨΗ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΕΛ/ΓΙΑ ΑΛ.

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΠΙΔΩΝ                  ΩΡΑ 16.30      ΕΛΠΙΔΕΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 26/3/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ          ΩΡΑ 16.30      ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΡΑΥΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                         ΩΡΑ 16.30      ΑΟΚ - ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ             ΩΡΑ 16.30      ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ               ΩΡΑ 16.30      ΔΑΜΑΣΤΑ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

 

27η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 1/4/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ             ΩΡΑ 16.30      ΡΑΥΚΟΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                            ΩΡΑ 16.30      ΑΕΚ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 16.30      ΛΙΝΤΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ               ΩΡΑ 16.30      ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΕΛ/ΓΙΑ ΑΛ.- ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ     ΩΡΑ 16.30      ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                     ΩΡΑ 16.30      ΑΣΙΤΕΣ - ΑΝΑΛΗΨΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ               ΩΡΑ 16.30      ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΕΛΠΙΔΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ               ΩΡΑ 16.30      ΔΑΜΑΣΤΑ - ΔΩΡΙΕΑΣ

 

28η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 8/4/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                            ΩΡΑ 16.30      ΑΕΚ – ΡΑΥΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                  ΩΡΑ 16.30      ΤΥΛΙΣΟΣ – ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ          ΩΡΑ 16.30      ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΕΛ/ΓΙΑ ΑΛ.

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                           ΩΡΑ 16.30      ΚΕΡΑΥΝΟΣ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΗΡΟΔΟΤΟΥ              ΩΡΑ 16.30      ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                         ΩΡΑ 16.30      ΑΟΚ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ         ΩΡΑ 16.30      ΑΝΑΛΗΨΗ – ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΠΙΔΩΝ                  ΩΡΑ 16.30      ΕΛΠΙΔΕΣ – ΔΩΡΙΕΑΣ

 

29η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22/4/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΜΥΡΩΝΑ             ΩΡΑ 17.00      ΡΑΥΚΟΣ - ΛΙΝΤΟ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ               ΩΡΑ 17.00      ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΕΛ/ΓΙΑ ΑΛ.- ΑΕΚ

ΓΗΠΕΔΟ        Γ.ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ     ΩΡΑ 17.00      ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΣΙΤΩΝ                     ΩΡΑ 17.00      ΑΣΙΤΕΣ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΡΓΟΤΕΛΗ               ΩΡΑ 17.00      ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΜΑΣΤΑΣ               ΩΡΑ 17.00      ΔΑΜΑΣΤΑ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ             ΩΡΑ 17.00      ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΟΚ

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΛΠΙΔΩΝ                  ΩΡΑ 17.00      ΕΛΠΙΔΕΣ - ΑΝΑΛΗΨΗ

 

30η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 29/4/2017

ΓΗΠΕΔΟ        ΚΑΛΕΣΙΩΝ               ΩΡΑ 17.00      ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ ΕΛ/ΓΙΑ ΑΛ.- ΡΑΥΚΟΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΔΑΦΝΩΝ                    ΩΡΑ 17.00      ΛΙΝΤΟ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΕΚ                            ΩΡΑ 17.00      ΑΕΚ - ΑΣΙΤΕΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΤΥΛΙΣΟΥ                  ΩΡΑ 17.00      ΤΥΛΙΣΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

ΓΗΠΕΔΟ        ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ          ΩΡΑ 17.00      ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΔΑΜΑΣΤΑ

ΓΗΠΕΔΟ        ΠΟΑ                           ΩΡΑ 17.00      ΚΕΡΑΥΝΟΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ        ΗΡΟΔΟΤΟΥ              ΩΡΑ 17.00      ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΕΛΠΙΔΕΣ

 

ΓΗΠΕΔΟ        ΕΓΟΗ                         ΩΡΑ 17.00      ΑΟΚ - ΑΝΑΛΗΨΗ

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
0
Powered by IT Development