ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΤΟΠΙΚΟ | Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (14-15/1) στα γήπεδα του τοπικού

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (14-15/1) στα γήπεδα του τοπικού

image

Ορίσθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΗ οι διαιτητές και οι βοηθοί τους για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα του τοπικού.

Ο Σφακιανάκης ορίσθηκε να διευθύνει την αναμέτρηση του πρωτοπόρου Ηροδότου στην Νέα Αλικαρνασσό με αντίπαλο τον ΕΓΟΗ για την 20η αγωνιστική της Α1 ΕΠΣΗ.

Ο Κασαπάκης θα είναι ο διαιτητής, που θα σφυρίξει την αναμέτρηση ανάμεσα σε Νέους Εργοτέλη και Μαρτινένγκο στο πλαίσιο της 17ης αγωνιστικής της Α2 ΕΠΣΗ.

Τέλος ο Βοριζανάκης θα είναι ο άρχοντας της αναμέτρησης του ΟΦΗ 94’ με την Πυργιώτισσα για τον 2ο όμιλο της Β’ ΕΠΣΗ.

 

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Α1 ΕΠΣΗ

(20η αγωνιστική)

Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΜΙΝΩΙΚΗ

Διαιτητής: Μανδαλενάκης Ε.

Βοηθοί: Πολυχρονάκης Ι., Σφακιανάκης Δ.

Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΝΟΜ

Διαιτητής: Πολυχρονάκης Ι.

Βοηθοί: Παπαδακάκης Γ., Γαρεφαλάκης Ε.

ΓΟΡΤΥΣ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ

Διαιτητής: Κρασαγάκης Χ.

Βοηθοί: Κουράκης Ι., Κυριακόπουλος Κ.

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

Διαιτητής: Ζαχαριουδάκης Γ.

Βοηθοί: Συναδινάκης Κ., Σφακιανάκης Μ. Μ.

ΡΩΜΑΝΟΣ – ΖΑΡΟΣ

Διαιτητής: Φερετζάκης Ν.

Βοηθοί: Μαυρουδής Δ., Τουρλουκάκη Χ.

ΦΑΙΣΤΟΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

Διαιτητής: Παπαδάκης Φ.

Βοηθοί: Τσαμπουράκης Γ., Πλαΐτης Γ.

ΗΡΟΔΟΤΟΣ – Ε.Γ.Ο.Η

Διαιτητής: Σφακιανάκης Δ.

Βοηθοί: Καρατζάς Γ., Καμπιτάκης Κ.

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

Διαιτητής: Πατεμτζής Γ.

Βοηθοί: Τρουλινός Κ., Νεραντζάκης Ν.

Α2 ΕΠΣΗ

(17η αγωνιστική)

ΡΑΥΚΟΣ - ΑΣΙΤΕΣ

Διαιτητής: Σταυρακάκη Μ.

Βοηθοί: Θέμελη Π., Χριστουλάκης Ε.

ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Διαιτητής: Κασαπάκης Κ.

Βοηθοί: Στεφανίδης Σ., Πλαΐτης Γ.

ΕΛΠΙΔΕΣ – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ

Διαιτητής: Κρασαγάκης Χ.

Βοηθοί: Αδαμάκης Ζ. Θ., Βιτσαξάκης Α.

ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.

Διαιτητής: Κουράκης Ι.

Βοηθοί: Μπεκιράκης Ι., Κατσογιάννης Η.

ΔΑΜΑΣΤΑ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

Διαιτητής: Γαρεφαλάκης Μ. Κ.

Βοηθοί: Καζόγλου Χ., Κουρπάς Ν.

ΔΩΡΙΕΑΣ – ΛΙΝΤΟ

Διαιτητής: Σπινάκης Ν.

Βοηθοί: Χναράκης Δ., Καούρας Γ.

Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

Διαιτητής: Σταυρακάκη Ν.

Βοηθοί: Τζανακάκης Ε., Μπλαβάκης Ε.

Β΄ ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος

(15η αγωνιστική)

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ

Διαιτητής: Τζανακάκης Ε.

Βοηθοί: Λαλιώτης Γ., Δρακουλάκης Κ.

Ο.Φ.Η. 94’ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ

Διαιτητής: Βοριζανάκης Σ.

Βοηθοί: Φερετζάκης Ν., Βισκαδούρος Α.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ

Διαιτητής: Κυριακόπουλος Κ.

Βοηθοί: Σαβουιδάκης Σ., Φανουράκη Μ.

ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.

Διαιτητής: Τοπαλιδης Π.

Βοηθοί: Παπαδάκης Φ., Σπαθαράκης Γ.

ΑΣΗΜΙ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Διαιτητής: Μανδαλενάκης Ε.

Βοηθοί: Ζαφείρης Α., Σταυράκης Γ.

ΚΟΡΑΚΑΣ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008

Διαιτητής: Κασαπάκης Κ.

Βοηθοί: Δρακουλάκης Κ., Σπαθαράκης Γ.

ΔΙΑΣ – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

Διαιτητής: Μαυρουδής Δ.

Βοηθοί: Μαστορίδης Δ., Μάτσας Κ.

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
0
Χαλκιαδάκης
Powered by IT Development