ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | FOOTBALL LEAGUE | Πρεμιέρα με Κισσαμικός - ΟΦΗ στην Football League Nέων

Πρεμιέρα με Κισσαμικός - ΟΦΗ στην Football League Nέων

image

Με το παιχνίδι του Κισσαμικού με τον ΟΦΗ την Κυριακή (22/1) θα πραγματοποιηθεί η πρεμιέρα στον 4ο όμιλο της Football League Nέων. Ρεπό για τον ΑΟΧ.

Πραγματοποιήθηκε, σήμερα, Τρίτη (17/1), η κλήρωση της πρώτης φάσης του πρωταθλήματος της Football League Νέων. Ο 4ος όμιλος, ο οποίος αποτελείται από τις τρεις κρητικές ομάδες της κατηγορίας είναι πολύ πιθανόν να πραγματοποιηθεί σε τρεις γύρους αντί για δύο καθώς σε άλλη περίπτωση θα ολοκληρωθεί πολύ νωρίτερα από τους υπόλοιπους.

Η πρεμιέρα του πρωταθλήματος θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή (22/1) με τον Κισσαμικό να υποδέχεται τον ΟΦΗ. Εκτός από τον 4ο όμιλο έγινε η κλήρωση και για όλους τους υπόλοιπους ομίλους.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1ος όμιλος

1η αγωνιστική (22 Ιανουαρίου)

Καλλιθέα - Σπάρτη

Αχαρναϊκός - Απόλλων

Καλλονή - Πανελευσινιακός

2η αγωνιστική (29 Ιανουαρίου)

Σπάρτη - Αχαρναϊκός

Πανελευσινιακός - Καλλιθέα

Απόλλων - Καλλονή

3η αγωνιστική (5 Φεβρουαρίου)

Σπάρτη - Πανελευσινιακός

Απόλλων - Καλλιθέα

Αχαρναϊκός - Καλλονή

4η αγωνιστική (12 Φεβρουαρίου)

Πανελευσινιακός - Απόλλων

Καλλιθέα - Αχαρναϊκός

Καλλονή - Σπάρτη

5η αγωνιστική (19 Φεβρουαρίου)

Απόλλων - Σπάρτη

Αχαρναϊκός - Πανελευσινιακός

Καλλονή - Καλλιθέα

6η αγωνιστική (26 Φεβρουαρίου)

Σπάρτη - Καλλιθέα

Απόλλων - Αχαρναϊκός

Πανελευσινιακός - Καλλονή

7η αγωνιστική (1 Μαρτίου)

Αχαρναϊκός - Σπάρτη

Καλλιθέα - Πανελευσινιακός

Καλλονή - Απόλλων

8η αγωνιστική (12 Μαρτίου)

Πανελευσινιακός - Σπάρτη

Καλλιθέα - Απόλλων

Καλλονή - Αχαρναϊκός

9η αγωνιστική (19 Μαρτίου)

Απόλλων - Πανελευσινιακός

Αχαρναϊκός - Καλλιθέα

Σπάρτη - Καλλονή

10η αγωνιστική (26 Μαρτίου)

Σπάρτη - Απόλλων

Πανελευσινιακός - Αχαρναϊκός

Καλλιθέα - Καλλονή

2ος όμιλος

1η αγωνιστική (22 Ιανουαρίου)

Αιγινιακός - Άρης

Πανσερραϊκός - Πανθρακικός

Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

2η αγωνιστική (29 Ιανουαρίου)

Άρης - Πανσερραϊκός

Πανθρακικός - Αγροτικός Αστέρας

Ρεπό: Αιγινιακός

3η αγωνιστική (5 Φεβρουαρίου)

Πανσερραϊκός - Αιγινιακός

Αγροτικός Αστέρας - Άρης

Ρεπό: Πανθρακικός

4η αγωνιστική (12 Φεβρουαρίου)

Αιγινιακός - Αγροτικός Αστέρας

Άρης - Πανθρακικός

Ρεπό: Πανσερραϊκός

5η αγωνιστική (19 Φεβρουαρίου)

Πανθρακικός - Αιγινιακός

Αγροτικός Αστέρας - Πανσερραϊκός

Ρεπό: Άρης

6η αγωνιστική (26 Φεβρουαρίου)

Άρης - Αιγινιακός

Πανθρακικός - Πανσερραϊκός

Ρεπό: Αγροτικός Αστέρας

7η αγωνιστική (1 Μαρτίου)

Πανσερραϊκός - Άρης

Αγροτικός Αστέρας - Πανθρακικός

Ρεπό: Αιγινιακός

8η αγωνιστική (12 Μαρτίου)

Αιγινιακός - Πανσερραϊκός

Άρης - Αγροτικός Αστέρας

Ρεπό: Πανθρακικός

9η αγωνιστική (19 Μαρτίου)

Αγροτικός Αστέρας - Αιγινιακός

Πανθρακικός - Άρης

Ρεπό: Πανσερραϊκός

10η αγωνιστική (26 Μαρτίου)

Αιγινιακός - Πανθρακικός

Πανσερραϊκός - Αγροτικός Αστέρας

Ρεπό: Άρης

3ος όμιλος

1η αγωνιστική (22 Ιανουαρίου)

Παναιγιάλειος - Τρίκαλα

Αναγέννηση Καρδίτσας - Λαμία

2η αγωνιστική (29 Ιανουαρίου)

Τρίκαλα - Αναγέννηση Καρδίτσας

Λαμία - Παναιγιάλειος

3η αγωνιστική (5 Φεβρουαρίου)

Αναγέννηση Καρδίτσας - Παναιγιάλειος

Τρίκαλα - Λαμία

4η αγωνιστική (12 Φεβρουαρίου)

Τρίκαλα - Παναιγιάλειος

Λαμία - Αναγέννηση Καρδίτσας

5η αγωνιστική (19 Φεβρουαρίου)

Αναγέννηση Καρδίτσας - Τρίκαλα

Παναιγιάλειος - Λαμία

6η αγωνιστική (26 Φεβρουαρίου)

Παναιγιάλειος - Αναγέννηση Καρδίτσας

Λαμία - Τρίκαλα

4ος όμιλος

1η αγωνιστική (22 Ιανουαρίου)

Κισσαμικός - ΟΦΗ

Ρεπό: Χανιά

2η αγωνιστική (29 Ιανουαρίου)

Χανιά - Κισσαμικός

Ρεπό: ΟΦΗ

3η αγωνιστική (5 Φεβρουαρίου)

ΟΦΗ - Χανιά

Ρεπό: Κισσαμικός

4η αγωνιστική (12 Φεβρουαρίου)

ΟΦΗ - Κισσαμικός

Ρεπό: Χανιά

5η αγωνιστική (19 Φεβρουαρίου)

Κισσαμικός - Χανιά

Ρεπό: ΟΦΗ

6η αγωνιστική (26 Φεβρουαρίου)

Χανιά - ΟΦΗ

Ρεπό: Κισσαμικός

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
0
Sporfm
Powered by IT Development