ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΤΟΠΙΚΟ | Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (28-29/1) στα γήπεδα του τοπικού

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (28-29/1) στα γήπεδα του τοπικού

image

Ορίσθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΗ οι διαιτητές και οι βοηθοί τους για τους αγώνες του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα του τοπικού.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Α1 ΕΠΣΗ

(22η αγωνιστική)

ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΠΑΝΟΜ

Διαιτητής: Κουναλάκης Γ.

Βοηθοί: Τρουλινός Κ, Σταυρακάκη Μ.

Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

Διαιτητής: Πολυχρονάκης Ι.

Βοηθοί: Αδαμάκης Α. Θ., Περτσελάκης Γ.

Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – ΖΑΡΟΣ

Διαιτητής: Μαυραντωνάκης Ι.

Βοηθοί: Παπαδακάκης Γ., Σταυρακάκη Ν.

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

Διαιτητής: Φουκάκης Γ.

Βοηθοί: Νικολακάκης Β., Θέμελη Π.

ΑΛΜΥΡΟΣ – Ε.Γ.Ο.Η

Διαιτητής: Κρασαγάκης Χ.

Βοηθοί: Καμπιτάκης Κ., Νεραντζάκης Ν.

ΦΑΙΣΤΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

Διατητής: Μουρτζάκης Ι.

Βοηθοί: Δασκαλάκης Α., Χριστουλάκης Ε.

ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ

Διαιτητής: Βισκαδούρος Μ.

Βοηθοί: Παπαδάκης Μ., Τζανακάκης Ε.

ΓΟΡΤΥΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ

Διαιτητής: Παπαδάκης Φ.

Βοηθοί: Μαυρουδής Δ., Κασαπάκης Α.

Α2 ΕΠΣΗ

(19η αγωνιστική)

ΡΑΥΚΟΣ – ΔΑΜΑΣΤΑ

Διαιτητής: Ζαχαριουδάκης Γ.

Βοηθοί: Δασκαλάκης Ι., Καζόγλου Χ.

ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΛΙΝΤΟ

Διαιτητής: Χαραλαμπάκης Ε.

Βοηθοί: Μανδαλενάκης Ε., Φερετζάκης Ν.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. – Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ

Διαιτητής: Σφακιανάκης Δ.

Βοηθοί: Παπαδοσπυριδάκης Ε., Βισκαδούρος Α

ΔΩΡΙΕΑΣ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Διαιτητής: Πατεμτζής Γ.

Βοηθοί: Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.

Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

Διαιτητής: Λαλιώτης Γ.

Βοηθοί: Τσαμπουράκης Γ., Ελευθεράκης Σ.

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΤΥΛΙΣΟΣ

Διαιτητής: Σπινάκης Ν.

Βοηθοί: Γιαλαμάς Ν., Μάτσας Κ.

Β' ΕΠΣΗ

1ος όμιλος

(17η αγωνιστική)

ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΓΑΡΙΠΑ

Διαιτητής: Ρεμιδιανάκης Δ.

Βοηθοί: Πλαΐτης Γ., Σταυράκης Γ.

ΕΘΝΙΚΟΣ – ΜΟΧΟΣ

Διαιτητής: Τζανακάκης Ε.

Βοηθοί: Στεφανίδης Σ., Σαρόγλου Ε.

ΧΑΡΑΥΓΗ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ

Διαιτητής: Μαυρουδής Δ.

Βοηθοί: Ελευθεράκης Σ., Σφακιανάκης Μ. Μ.

ΠΟΡΟΣ – ΒΟΝΗ

Διαιτητής: Ζαχαριουδάκης Γ.

Βοηθοί: Καούρας Γ., Βοριζανάκης Σ.

ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Διαιτητής: Καρατζάς Γ.

Βοηθοί: Σπαθαράκης Γ., Βοριζανάκης Σ.

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ

Διαιτητής: Γαρεφαλάκης Μ. Κ.

Βοηθοί: Μπαλίδης Α., Μαντσε Ν.

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

Διαιτητής: Σφακιανάκης Ε.

Βοηθοί: Κυριακίδης Ρ., Δρακουλάκης Κ.

Β' ΕΠΣΗ

2ος όμιλος

(17η αγωνιστική)

ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008

Διαιτητής: Κυριακόπουλος Κ.

Βοηθοί: Κατσογιάννης Η., Ζαφείρης Α.

Ο.Φ.Η. 94' – ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ

Διαιτητής: Κώστας Κ.

Βοηθοί: Tουρλουκάκη Χ., Φανουράκη Μ.

ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΔΙΑΣ

Διαιτητής: Χριστουλάκης Ε.

Βοηθοί: Σαβουιδάκης Σ., Βλαχάκης Ε.

ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Διαιτητής: Ξυπάκης Γ.

Βοηθοί: Μπλαβάκης Ε., Στέφα Ά.

ΑΣΗΜΙ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.

Διαιτητής: Φερετζάκης Ν.

Βοηθοί: Κώστας Κ., Δρακάκης Α.

ΚΟΡΑΚΑΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

Διαιτητής: Αδαμάκης Α. Θ.

Βοηθοί: Σαμιωτάκης Ε., Σιγανού Γ

Γ' ΕΠΣΗ

(16η αγωνιστική)

ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. – ΓΩΝΙΕΣ

Διαιτητής: Κουρπάς Ν.

Βοηθοί: Γιαλαμάς Ν., Στέφα Ά.

ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978

Διαιτητής: Δρακουλάκης Κ.

Βοηθοί: Θέμελη Π., Μαντσε Ν.

ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ – Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Διαιτητής: Μπαλίδης Α.

Βοηθοί: Παπαδάκης Φ., Καούρας Γ.

ΠΟΤΑΜΙΕΣ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ

Διαιτητής: Σαμιωτάκης Ε.

Βοηθοί: Δασκαλάκης Α., Μπλαβάκης Ε.

ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ – ΠΑΤΟΥΧΑΣ

Διαιτητής: Καμπιτάκης Κ.

Βοηθοί: Κρασαγάκης Χ., Σταυράκης Γ.

ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ

Διαιτητής: Ζαφείρης Α.

Βοηθοί: Καζόγλου Χ., Βλαχάκης Ε.

ΡΟΚΑ – ΙΝΙ

Διαιτητής: Περτσελάκης Γ.

Βοηθοί: Φανουράκη Μ., Βισκαδούρος Α.

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
0

Powered by IT Development