ΑΡΧΙΚΗ | Ο ΣΠΟΡ FM | ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ LIVE | Oι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Oι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

image

Οι παρακάτω μεταδόσεις είναι προγραμματισμένες για σήμερα 28/01/2017

OTE SPORT 4

Σικάγο Μπουλς - Μαϊάμι Χιτ 
NBA

03:00
EUROSPORT 2

Australian Open 
Τένις

04:00
EUROSPORT

Australian Open 
Τένις

10:30
EUROSPORT

Australian Open 
Τένις

12:45
OTE SPORT 3

Βούρτσμπουργκερ Κίκερς - Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
OTE SPORT 2

Βιγιαρεάλ - Γρανάδα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
NOVASPORTS 1

Λίβερπουλ - Γουλβς 
Κύπελλο Αγγλίας

14:30
NOVASPORTS 3

Ηρακλής - ΑΕΛ 
Super League

15:00
ΕΡΤ3

Άρης - ΟΦΗ 
Football League

15:00
OTE SPORT 4

Λειψία - Χόφενχαϊμ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 8

Τσιβιτανόβα - Πιατσέντζα (Coppa Italia Final-4 - Ημιτελικά) 
Βόλεϊ

16:30
OTE SPORT 7

Ντάρμσταντ - Κολονία 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 6

Ίνγκολσταντ - Αμβούργο 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 3

Βέρντερ - Μπάγερν Μονάχου 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
OTE SPORT 5

Βόλφσμπουργκ - Άουγκσμπουργκ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
NOVASPORTS 2

Απόλλων Πατρών - Τρίκαλα 
Basket League

17:00
NOVASPORTS 2

Δόξα Λευκάδας - Προμηθέας 
Basket League

17:00
NOVASPORTS 2

Κολοσσός - ΠΑΟΚ 
Basket League

17:00
NOVASPORTS 2

Κόροιβος - Κύμη 
Basket League

17:00
NOVASPORTS 2

Λαύριο - ΑΕΚ 
Basket League

17:00
NOVASPORTS 4

Άρης - Ρέθυμνο 
Basket League

17:00
OTE SPORT 2

Αλαβές - Ατλέτικο Μαδρίτης 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 1

Αστέρας Τρίπολης - Πανιώνιος 
Super League

17:15
ΕΡΤ2

Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα (Χορός στον πάγο) 
Καλιτεχνικό πατινάζ

17:30
NOVASPORTS 3

Λιόν - Λιλ 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
OTE SPORT 8

Τρεντίνο - Μόντενα (Coppa Italia Final-4 - Ημιτελικά) 
Βόλεϊ

19:00
OTE SPORT 1

Λάτσιο - Κιέβο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 4

Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ (League Cup Final-4 - Τελικός) 
Βόλεϊ

19:30
OTE SPORT 3

Μπάγερ Λεβερκούζεν - Γκλάντμπαχ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
OTE SPORT 2

Έιμπαρ - Ντεπορτίβο Λα Κορούνια 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 1

Σαουθάμπτον - Άρσεναλ 
Κύπελλο Αγγλίας

19:30
NOVASPORTS 2

Ξάνθη - ΑΕΚ 
Super League

19:30
NOVASPORTS 5

Εστορίλ - Πόρτο 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:15
EUROSPORT

Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Ostrava, Czech Republic 
Καλιτεχνικό πατινάζ

20:30
NOVASPORTS 3

Ρεν - Ναντ 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
FOX SPORTS

Creighton Bluejays - DePaul Blue Demons 
NCAA

21:30
OTE SPORT 2

Λεγανές - Θέλτα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
OTE SPORT 1

Ίντερ - Πεσκάρα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 1

Σπόρτινγκ - Πάσος Φερέιρα 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30
 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0
Powered by IT Development