ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΤΟΠΙΚΟ | Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (4-5/2) στα γήπεδα του τοπικού

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (4-5/2) στα γήπεδα του τοπικού

image

Ορίσθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΗ οι διαιτητές και οι βοηθοί τους για τις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου στο τοπικό.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

ΜΙΝΩΙΚΗ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ

Διαιτητής: Σφακιανάκης Δ.

Βοηθοί: Τουρλουκάκη Χ., Λεονταράκης Θ.

ΖΑΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

Διαιτητής: Χαραλαμπάκης Ε.

Βοηθοί: Κρασαγάκης Χ., Μαυρουδής Δ.

Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής: Βισκαδούρος Μ.

Βοηθοί: Σφακιανάκης Μ. Μ., Κυριακόπουλος Κ.

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ

Διαιτητής: Κουναλάκης Γ.

Βοηθοί: Κουράκης Ι., Παπαδακάκης Γ.

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΡΩΜΑΝΟΣ

Διαιτητής: Φερετζάκης Ν.

Βοηθοί: Δασκαλάκης Ι., Ξυπάκης Γ.

ΜΟΙΡΕΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ

Διαιτητής: Φουκάκης Γ.

Βοηθοί: Παπαδάκης Γ., Στεφανίδης Σ.

ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ

Διαιτητής: Σπινάκης Ν.

Βοηθοί: Μαυραντωνάκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ.

Ε.Γ.Ο.Η - ΓΟΡΤΥΣ

Διαιτητής: Μουρτζάκης Ι.

Βοηθοί: Τρουλινός Κ., Μαυραντωνάκης Α.

Α2 ΕΠΣΗ

(20η αγωνιστική)

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.

Διαιτητής: Ζαχαριουδάκης Γ.

Βοηθοί: Κασαπάκης Α., Πλαΐτης Γ.

ΛΙΝΤΟ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

Διαιτητής: Πατεμτζής Γ.

Βοηθοί: Τσαμπουράκης Γ., Σιγανού Γ.

ΔΩΡΙΕΑΣ - ΡΑΥΚΟΣ

Διαιτητής: Μανδαλενάκης Ε.

Βοηθοί: Μαστορίδης Δ., Νεραντζάκης Ν.

ΔΑΜΑΣΤΑ - ΕΛΠΙΔΕΣ

Διαιτητής: Παπαδάκης Φ.

Βοηθοί: Κώστας Κ., Ρεμιδιανάκης Δ.

ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

Διαιτητής: Γαρεφαλάκης Μ. Κ.

Βοηθοί: Θέμελη Π., Περτσελάκης Γ.

ΤΥΛΙΣΟΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ

Διαιτητής: Σταυρακάκη Ν.

Βοηθοί: Τζανακάκης Ε., Γιαλαμάς Ν.

Β΄ ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος

(18η αγωνιστική)

ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Διαιτητής: Τζανακάκης Ε.

Βοηθοί: Καρατζάς Γ., Καμπιτάκης Κ.

ΜΟΧΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ

Διαιτητής: Αδαμάκης Α. Θ.

Βοηθοί: Σφακιανάκης Μ. Μ., Κουρπάς Ν.

ΒΟΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ

Διαιτητής: Κώστας Κ.

Βοηθοί: Γαρεφαλάκης Ε., Βισκαδούρος Α.

ΠΟΡΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ

Διαιτητής: Μαυραντωνάκης Ι.

Βοηθοί: Κατσογιάννης Η., Σαμιωτάκης Ε.

ΓΑΡΙΠΑ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ

Διαιτητής: Σφακιανάκης Ε. Μ.

Βοηθοί: Σαβουιδάκης Σ., Βλαχάκης Ε.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ

Διαιτητής: Ελευθεράκης Σ.

Βοηθοί: Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

Διαιτητής: Παπαδοσπυριδάκης Ε.

Βοηθοί: Δρακάκης Α., Φανουράκη Μ.

Β΄ ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος

(18η αγωνιστική)

ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ

Διαιτητής: Νεραντζάκης Ν.

Βοηθοί: Καούρας Γ., Μαντσε Ν.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - Ο.Φ.Η. 94'

Διαιτητής: Σταυρακάκη Μ.

Βοηθοί: Φερετζάκης Ν., Βιτσαξάκης Α.

ΚΟΡΑΚΑΣ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

Διαιτητής: Περτσελάκης Γ.

Βοηθοί: Μπλαβάκης Ε., Μπεκιράκης Ι.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ

Διαιτητής: Ζαφείρης Α.

Βοηθοί: Μπαλίδης Α., Μάτσας Κ.

ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Διαιτητής: Κυριακίδης Ρ.

Βοηθοί: Καζόγλου Χ., Γενετζάκης Ε.

ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ

Διαιτητής: Χριστουλάκης Ε.

Βοηθοί: Μοχιανάκης Α., Σταυράκης Γ.

ΔΙΑΣ - ΑΣΗΜΙ

Διαιτητής: Λαλιώτης Γ.

Βοηθοί: Τουρλουκάκη Χ., Χατζηκωνσταντίνου Χ.

Γ΄ ΕΠΣΗ

(17η αγωνιστική)

Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΡΟΚΑ

Διαιτητής: Μοχιανάκης Α.

Βοηθοί: Λαλιώτης Γ., Βλαχάκης Ε.

ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ

Διαιτητής: Ρεμιδιανάκης Δ.

Βοηθοί: Καζόγλου Χ., Στέφα Ά.

ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Διαιτητής: Ξυπάκης Γ.

Βοηθοί: Φανουράκη Μ., Σταυράκης Γ.

ΓΩΝΙΕΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ

Διαιτητής: Χναράκης Δ.

Βοηθοί: Μερκουλίδης Ν., Μπλαβάκης Ε.

ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.

Διαιτητής: Μπαλίδης Α.

Βοηθοί: Ζαφείρης Α., Μάτσας Κ.

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ

Διαιτητής: Καρατζάς Γ.

Βοηθοί: Πλαΐτης Γ., Σαμιωτάκης Ε.

ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ

Διαιτητής: Κουρπάς Ν.

Βοηθοί: Σιγανού Γ., Μπεκιράκης Ι.

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
0
Sporfm

Powered by IT Development