ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΤΟΠΙΚΟ | Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (11-12/2) στα γήπεδα του τοπικού

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (11-12/2) στα γήπεδα του τοπικού

image

Ορίσθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΗ οι διαιτητές και οι βοηθοί τους για τις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα του τοπικού.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Α1 ΕΠΣΗ

(24η αγωνιστική)

Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΦΑΙΣΤΟΣ

Διαιτητής: Γαρεφαλάκης Μ. Κ.

Βοηθοί: Ελευθεράκης Σ., Ξυπάκης Γ.

ΖΑΡΟΣ – ΠΑΝΟΜ

Διαιτητής: Λαλιώτης Γ.

Βοηθοί: Νικολακάκης Β., Τουρλουκάκη Χ.

ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

Διαιτητής: Ζαχαριουδάκης Γ.

Βοηθοί: Δασκαλάκης Α., Μαυρουδής Δ.

ΓΙΟΥΧΤΑΣ – Ε.Γ.Ο.Η

Διαιτητής: Παπαδάκης Φ.

Βοηθοί: Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

Διαιτητής: Πολυχρονάκης Ι.

Βοηθοί: Τρουλινός Κ., Σταυρακάκη Μ

ΑΛΜΥΡΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ

Διαιτητής: Πατεμτζής Γ.

Βοηθοί: Παπαδάκης Μ., Τζανακάκης Ε.

ΡΩΜΑΝΟΣ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Διαιτητής: Μανδαλενάκης Ε.

Βοηθοί: Παπαδακάκης Γ., Καμπιτάκης Κ.

ΓΟΡΤΥΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

Διαιτητής: Μαυραντωνάκης Ι.

Βοηθοί: Δασκαλάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ.

Α2 ΕΠΣΗ

(21η αγωνιστική)

ΡΑΥΚΟΣ – ΕΛΠΙΔΕΣ

Διαιτητής: Κουράκης Ι.

Βοηθοί: Τσαμπουράκης Γ., Κυριακόπουλος Κ.

ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Διαιτητής: Πολυχρονάκης Ι.

Βοηθοί: Δασκαλάκης Α., Μοχιανάκης Α.

ΤΥΛΙΣΟΣ – ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

Διαιτητής: Φερετζάκης Ν.

Βοηθοί: Δασκαλάκης Ι., Θέμελη Π.

Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ – ΔΑΜΑΣΤΑ

Διαιτητής: Κρασαγάκης Χ.

Βοηθοί: Γιαλαμάς Ν., Δρακουλάκης Κ.

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ – ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Διαιτητής: Σπινάκης Ν.

Βοηθοί: Μάτσας Κ., Βοριζανάκης Σ

Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΛΙΝΤΟ

Διαιτητής: Χαραλαμπάκης Ε.

Βοηθοί: Παπαδοσπυριδάκης Ε., Βιτσαξάκης Α.

Β' ΕΠΣΗ

(1ος όμιλος)

(19η αγωνιστική)

ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΜΟΧΟΣ

Διαιτητής: Αδαμάκης Ζ. Θ.

Βοηθοί: Μπεκιράκης Ι., Σαρόγλου Ε.

ΠΗΓΑΣΟΣ – ΒΟΝΗ

Διαιτητής: Σταυρακάκη Μ.

Βοηθοί: Μπλαβάκης Ε., Στέφα Ά.

ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΔΙΑΓΟΡΑΣ

Διαιτητής: Σφακιανάκης Δ.

Βοηθοί: Μπαλίδης Α., Ζαφείρης Α.

ΕΘΝΙΚΟΣ – ΠΟΡΟΣ

Διαιτητής: Τζανακάκης Ε.

Βοηθοί: Ελευθεράκης Σ., Χατζηκωνσταντίνου Χ.

ΧΑΡΑΥΓΗ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

Διαιτητής: Ξυπάκης Γ.

Βοηθοί: Κασαπάκης Α., Μάντσε Ν.

ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

Διαιτητής: Μουρτζάκης Ι.

Βοηθοί: Κουράκης Ι., Μαυραντωνάκης Α.

ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ – ΓΑΡΙΠΑ

Διαιτητής: Μαστορίδης Δ.

Βοηθοί: Καζόγλου Χ., Δρακάκης Α.

Β' ΕΠΣΗ

(2ος όμιλος)

(19η αγωνιστική)

ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.

Διαιτητής: Καρατζάς Γ.

Βοηθοί: Κουρπάς Ν., Πλαΐτης Γ.

ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

Διαιτητής: Ζερβάκης Ε. Γ.,

Βοηθοί: Κατσογιάννης Η., Χριστουλάκης Ε.

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ – ΔΙΑΣ

Διαιτητής: Αδαμάκης Α. Θ.

Βοηθοί: Παπαδοσπυριδάκης Ε., Γενετζάκης Ε.

ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ

Διαιτητής: Συναδινάκης Κ.

Βοηθοί: Ρεμιδιανάκης Δ., Βλαχάκης Ε.

ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ – ΑΣΗΜΙ

Διαιτητής: Σφακιανάκης Ε. Μ.

Βοηθοί: Καμπιτάκης Κ., Σπαθαράκης Γ.

ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 – ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

Διαιτητής: Περτσελάκης Γ.

Βοηθοί: Ζαφείρης Α., Ψαρράς Κ.

Ο.Φ.Η. 94' – ΚΟΡΑΚΑΣ

Διαιτητής: Φερετζάκης Ν.

Βοηθοί: Σιγανού Γ., Σταυράκης Γ.

Γ' ΕΠΣΗ

(17η αγωνιστική)

ΓΩΝΙΕΣ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ

Διαιτητής: Νεραντζάκης Ν.

Βοηθοί: Τουρλουκάκη Χ., Βισκαδούρος Α.

ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ – Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. – ΠΑΤΟΥΧΑΣ

Διαιτητής: Βοριζανάκης Σ.

Βοηθοί: Σιγανού Γ., Σταυράκης Γ.

ΡΟΚΑ – ΠΟΤΑΜΙΕΣ

Διαιτητής: Δρακουλάκης Κ.

Βοηθοί: Σαβουιδάκης Σ., Μάντσε Ν.

ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978

Διαιτητής: Ελευθεράκης Σ.

Βοηθοί: Κουρπάς Ν., Γενετζάκης Ε.

ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ – ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Διαιτητής: Κυριακόπουλος Κ.

Βοηθοί: Συναδινάκης Κ., Σπαθαράκης Γ.

ΧΕΙΜΑΡΟΣ – ΙΝΙ

Διαιτητής: Σαμιωτάκης Ε.

Βοηθοί: Περτσελάκης Γ., Ψαρράς Κ.

ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ – ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ

Διαιτητής: Ζαφείρης Α.

Βοηθοί: Αδαμάκης Α. Θ., Βλαχάκης Ε.

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
0
Sporfm

Powered by IT Development