ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΤΟΠΙΚΟ | Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (18-19/2) στα γήπεδα του τοπικού

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (18-19/2) στα γήπεδα του τοπικού

image

Ορίσθηκαν οι διαιτητές που θα σφυρίξουν στις αναμετρήσεις του τοπικού.

Αναλυτικά:

Α1 κατηγορία

(26η αγωνιστική)

Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Διαιτητής: Πατεμτζής Γ.

Βοηθοί: Αδαμάκης Ζ. Θ. Τοπαλιδης Π.

A.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΠΑΝΟΜ

Διαιτητής: Χαραλαμπάκης Ε.

Βοηθοί: Ξυπάκης Γ. Αδαμάκης Α. Θ.

ΜΙΝΩΙΚΗ - Ε.Γ.Ο.Η

Διαιτητής: Πολυχρονάκης Ι.

Βοηθοί: Δασκαλάκης Α. Τζανακάκης Ε.

ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

Διαιτητής: Βισκαδούρος Μ.

Boηθοί: Δασκαλάκης Ι.  Περτσελάκης Γ.

ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΜΟΙΡΕΣ

Διαιτητής: Φουκάκης Γ.

Βοηθοί: Κασαπάκης Α. Τσαμπουράκης Γ.

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ

Διαιτητής: Κρασαγάκης Χ.

Βοηθοί: Μαυραντωνάκης Α. Τουρλουκάκη Χ.

ΑΛΜΥΡΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ

Διαιτητής:Μαυραντωνάκης Ι.

Βοηθοί: Μαυρουδής Δ. Χριστουλάκης Ε.

ΓΟΡΤΥΣ - ΦΑΙΣΤΟΣ

Διαιτητής: Ζαχαριουδάκης Γ.

Βοηθοί: Κυριακόπουλος Κ. Καμπιτάκης Κ.

Α2 κατηγορία

(22η αγωνιστική)

ΕΛΠΙΔΕΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ

Διαιτητής: Κουναλάκης Γ.

Βοηθοί: Βοριζανάκης Σ. Κυριακίδης Ρ.

ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

Διαιτητής: Φερετζάκης Ν.

Boηθοί: Κώστας Κ. Βισκαδούρος Α.

ΛΙΝΤΟ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

Διαιτητής: Κουράκης Ι.

Βοηθοί: Ελευθεράκης Σ. Μοχιανάκης Α.

ΑΝΑΛΗΨΗ - ΡΑΥΚΟΣ -

ΔΩΡΙΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

Διαιτητής: Σπινάκης Ν.

Βοηθοί:  Πλαίτης Γ. Μπαλίδης Α.

ΔΑΜΑΣΤΑ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.

Διαιτητής: Αδαμάκης Ζ. Θ.

Βοηθοί: Ρεμιδιανάκης Δ. Μπεκιράκης Ι.

ΑΣΙΤΕΣ FC - ΤΥΛΙΣΟΣ -

ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ

Διαιτητής: Σφακιανάκης Δ.
Βοηθοί: Δρακουλάκης Κ. Γιαλαμάς Ν.

B κατηγορία-1ος όμιλος

(20η αγωνιστική)

ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ

Διαιτητής: Σφακιανάκης Ε. Μ.

Βοηθοί: Κρασαγάκης Χ. Ψαρράς Κ.

ΜΟΧΟΣ - ΓΑΡΙΠΑ

Διαιτητής: Αδαμάκης Α. Θ.

Βοηθοί: Κατσογιάννης Η. Κουρπάς Ν.

ΒΟΝΗ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Διαιτητής Κασαπάκης Κ.

Βοηθοί:Μερκουλίδης Ν., Ζαφείρης Α.

ΕΘΝΙΚΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Διαιτητής: Λαλιώτης Γ.

Βοηθοί: Τοπαλιδης Π. Μάτσας Κ.

ΠΟΡΟΣ - ΠΗΓΑΣΟΣ

Διαιτητής: Παπαδάκης Φ.

Βοηθοί: Σιγανού Γ., Βλαχάκης Ε.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ

Διαιτητής: Γαρεφαλάκης Μ. Κ.

Βοηθοί: Χναράκης Δ. Σαβουιδάκης Σ.

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ

Διαιτητής: Παπαδοσπυριδάκης Ε.

Βοηθοί: Ζερβάκης Ε. Γ. Σταυράκης Γ.

Β κατηγορία-2ος όμιλος

(20η αγωνιστική)

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008

Διαιτητής: Τζανακάκης Ε.

Bοηθοί: Θέμελη Π. Σαμιωτάκης Ε.

ΔΙΑΣ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ ΠΟΑ

Διαιτητής: Ξυπάκης Γ.

Βοηθοί: Φανουράκης Μ. Δρακάκης Α.

Ο.Φ.Η. 94 - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

Διαιτητής: Ζερβάκης Ε. Γ.

Βοηθοί: Καζόγλου Χ. Στέφα Ά.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Διαιτητής: Καρατζάς Γ.

Βοηθοί: Μαυρουδής Δ. Γενετζάκης Ε.

ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

Διαιτητής: Μαστορίδης Δ.

Βοηθοί: Λαλιώτης Γ. Σπαθαράκης Γ.

ΚΟΡΑΚΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ

Διαιτητής:Συναδινάκης Κ.

Bοηθοί: Κασαπάκης Κ.,Μαντσε Ν.

ΑΣΗΜΙ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ

Διαιτητής: Σταυρακάκης Μ.

Βοηθοί: Koζόγλου, Μάτσος

Γ Κατηγορία

(19η αγωνιστική)

Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ

Διαιτητής: Μπαλίδης Α.

Βοηθοί: Σιγανού Γ. Μαντσε Ν.

ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΡΟΚΑ

Διαιτητής: Τζώρτζογλου Φ.

Βοηθοί: Σταυράκης Γ. Βλαχάκης Ε.

ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ

Διαιτητής: Δρακουλάκης Κ.

Bοηθοί: Σπαθαράκης Γ. Γενετζάκης Ε.

ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΙΝΙ

Διαιτητής: Κυριακόπουλος Κ.

Βοηθοί: Μερκουλίδης Ν. Χναράκης Δ.

ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΓΩΝΙΕΣ

Διαιτητής: Κυριακίδης Ρ.

Βοηθοί: Ζαφείρης Α. Ψαρράς Κ.

ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ

Διαιτητής: Μοχιανάκης Α.

Βοηθο: Καρατζάς Γ. Στέφα Ά.

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.

Διαιτητής: Ελευθεράκης Σ.

Βοηθοί: Βοριζανάκης Σ. Φανουράκη Μ.

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
0
Sporfm
Powered by IT Development