ΑΡΧΙΚΗ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΕΚΑΣΚ | Ορισμοί διαιτητών και κριτών της ΕΚΑΣΚ και Εργασιακού Χανίων

Ορισμοί διαιτητών και κριτών της ΕΚΑΣΚ και Εργασιακού Χανίων

image

Ανακοινώθηκαν οι διαιτητές και η γραμματεία των πρωταθλημάτων ΕΚΑΣΚ και Εργασιακό Χανίων, για τους αγώνες από 18 Φεβρουαρίου, έως 22 Φεβρουαρίου 2017.

ΕΚΑΣΚ - Διαιτητές:
18-02-2017 20:30 Β.Α.Κ Γυναικών
Καρανικόλα Ρένα Σμυρνάκης Χριστόφορος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
18-02-2017 16:00 Λίντο Γυναικών
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Χρυσός Θανάσης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
18-02-2017 16:00 Αλικαρνασσός Εφήβων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Χιωτάκης Νίκος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
18-02-2017 14:00 Β.Α.Κ Εφήβων
Μπανασάκης Θοδωρής Σκανδαλάκης Νίκος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
19-02-2017 20:00 Λίντο Ανδρών
Μαλαμάς Γιάννης Παπουτσάκης Σοφοκλής
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
19-02-2017 18:30 Μοίρες Ανδρών
Καρανικόλα Ρένα Σκανδαλάκης Νίκος
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
19-02-2017 18:00 Ιεράπετρα Ανδρών
Μακρής Παναγιώτης Πίπλιος Παναγιώτης
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
19-02-2017 18:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Κώτσου Λία Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΕΚΑΣΚ - Κριτές:
ΣΑΒΒΑΤΟ 18-02-2017
ΛΙΝΤΟ 16:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ ΕΛΕ. - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16:00 Β ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ- ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΒΑΚ 14:00 Β ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΓΕΡΟΝΤΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΒΑΚ 20:30 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19-02-2017
ΛΙΝΤΟ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18:00 ΜΠΑΡΑΖ ΠΑΙΔΩΝ Β ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ -ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΜΟΙΡΩΝ 18:30 ΑΝΔΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΒΑΡΟΥΧΑ ΓΩΓΩ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΣΩΜΑΡΑΚΗ
EΡΓΑΣΙΑΚO ΧΑΝΙΩΝ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ:
EΡΓΑΣΙΑΚO ΧΑΝΙΩΝ ΚΡΙΤΕΣ:
ΣΑΒΒΑΤΟ 18-02-2017
ΣΟΥΔΑ 15:00 ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑ - ΚΟΥΡΗΤΕΣ/ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 17:00 NOVA SHOP ΧΑΝΙΑ - ΚΟΜΟΛΙΘΡΟΙ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 19:00 ΑΙΑΝΤΑΣ/BOHEME - MINOA PALACE
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΚΩΤΣΟΥ
ΣΟΥΔΑ 21:00 ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ/ΧΑΡΜΑ - ΙΠ..ΠΟΤΕΣ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΚΩΤΣΟΥ
ΚΥΡΙΑΚΗ 19-02-2017
ΣΟΥΔΑ 9:00 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - Τ & Τ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 11:00 ELECTRONIC WORLD - MOBIAK
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 17:00 ΆΡΑ...ΛΥΚΟΙ - ELORUS
ΚΩΤΣΟΥ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 19:00 FOTARAS - TEI
ΚΩΤΣΟΥ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 21:00 ΔΙΟΣΚΟΥΡΟΙ - ΝΕΑΡΧΟΣ
ΚΩΤΣΟΥ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ
ΔΕΥΤΕΡΑ 20-02-2017
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΑΕΤΟΙ - BARCHE...ΛΙΩΜΑ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΚΙΣΣΑΜΟΣ-ΙΝΚΑ/ΜΑΡΜΑΡΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΤΕΤΑΡΤΗ 22-02-2017
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ - ΕΥΗΣ CAFE RESTAURANT
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΝΕΑΡΧΟΣ - ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ
 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
0
Sporfm
Powered by IT Development