ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΤΟΠΙΚΟ | Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (4-5/3) στα γήπεδα του τοπικού

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (4-5/3) στα γήπεδα του τοπικού

image

Ορίσθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΗ οι διαιτητές και οι βοηθοί τους για τις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα του τοπικού.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Α1 ΕΠΣΗ

(28η αγωνιστική)

Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

Διαιτητής: Σπινάκης Ν.

Βοηθοί: Σφακιανάκης Μ. Μ., Κυριακόπουλος Κ.

Ε.Γ.Ο.Η - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

Διαιτητής: Κουράκης Ι.

Βοηθοί: Τρουλινός Κ., Κασαπάκης Α.

ΜΙΝΩΙΚΗ - ΜΟΙΡΕΣ

Διαιτητής: Μαυραντωνάκης Ι.

Βοηθοί: Τζανακάκης Ε., Μαστορίδης Δ.

ΖΑΡΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Διαιτητής: Βισκαδούρος Μ.

Βοηθοί: Μαυρουδής Δ., Περτσελάκης Γ.

ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ

Διαιτητής: Χαραλαμπάκης Ε.

Βοηθοί: Γιαλαμάς Ν., Τουρλουκάκη Χ.

ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ

Διαιτητής: Νικολακάκης Β.

Βοηθοί: Μερκουλίδης Ν., Δρακουλάκης Κ.

Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΛΜΥΡΟΣ

Διαιτητής: Κρασαγάκης Χ.

Βοηθοί: Φερετζάκης Ν., Καμπιτάκης Κ.

ΓΟΡΤΥΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

Διαιτητής: Φουκάκης Γ.

Βοηθοί: Συναδινάκης Κ., Τζώρτζογλου Φ.

Α2 ΕΠΣΗ

(23η αγωνιστική)

ΡΑΥΚΟΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ

Διαιτητής: Μανδαλενάκης Ε.

Βοηθοί: Αδαμάκης Α. Θ., Θέμελη Π.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΕΛΠΙΔΕΣ

Διαιτητής: Παπαδάκης Φ.

Βοηθοί: Δασκαλάκης Α., Μπαλίδης Α.

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Διαιτητής: Λαλιώτης Γ.

Βοηθοί: Δασκαλάκης Ι., Βοριζανάκης Σ.

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΔΩΡΙΕΑΣ

Διαιτητής: Σφακιανάκης Δ.

Βοηθοί: Τσαμπουράκης Γ., Κουρπάς Ν.

ΤΥΛΙΣΟΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ

Διαιτητής: Ζερβάκης Ε. Γ.

Βοηθοί: Πλαΐτης Γ., Σιγανού Γ.

Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Διαιτητής: Πολυχρονάκης Ι.

Βοηθοί: Κασαπάκης Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.

Β΄ ΕΠΣΗ

1ος Όμιλος

(21η αγωνιστική)

ΜΟΧΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

Διαιτητής: Καρατζάς Γ.

Βοηθοί: Νεραντζάκης Ν., Μπεκιράκης Ι.

ΠΗΓΑΣΟΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ

Διαιτητής: Γαρεφαλάκης Μ. Κ.

Βοηθοί: Μαντσε Ν., Γενετζάκης Ε.

ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ

Διαιτητής: Κυριακίδης Ρ.

Βοηθοί: Ρεμιδιανάκης Δ., Σπαθαράκης Γ.

ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΠΟΡΟΣ

Διαιτητής: Φερετζάκης Ν.

Βοηθοί: Ελευθεράκης Σ., Σταυράκης Γ.

ΧΑΡΑΥΓΗ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ

Διαιτητής: Πατεμτζής Γ.

Βοηθοί: Τοπαλιδης Π., Πειρασμάκης Γ.

ΓΑΡΙΠΑ - ΒΟΝΗ

Διαιτητής: Χριστουλάκης Ε.

Βοηθοί: Σαμιωτάκης Ε., Βλαχάκης Ε.

ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

Διαιτητής: Σφακιανάκης Ε. Μ.

Βοηθοί: Μοχιανάκης Α., Στέφα Ά.

Β΄ ΕΠΣΗ

2ος Όμιλος

(21η αγωνιστική)

ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - Ο.Φ.Η. 94'

Διαιτητής: Αδαμάκης Ζ. Θ.

Βοηθοί: Κουναλάκης Γ., Γαρεφαλάκης Ε.

ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ

Διαιτητής: Ελευθεράκης Σ.

Βοηθοί: Τουρλουκάκη Χ., Κατσογιάννης Η.

ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.

Διαιτητής: Κώστας Κ.

Βοηθοί: Κυριακόπουλος Κ., Ψαρράς Κ.

ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

Διαιτητής: Ρεμιδιανάκης Δ.

Βοηθοί: Ζαφείρης Α., Δρακάκης Α.

ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΔΙΑΣ

Διαιτητής: Νεραντζάκης Ν.

Βοηθοί: Φορτετσανάκης Μ., Καούρας Γ.

ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΚΟΡΑΚΑΣ

Διαιτητής: Ξυπάκης Γ.

Βοηθοί: Σταυρακάκη Μ., Φανουράκη Μ.

ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΑΣΗΜΙ

Διαιτητής: Αδαμάκης Α. Θ.

Βοηθοί: Σαβουιδάκης Σ., Καζόγλου Χ.

Γ΄ ΕΠΣΗ

(20η αγωνιστική)

ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΠΟΤΑΜΙΕΣ

Διαιτητής: Μοχιανάκης Α.

Βοηθοί: Συναδινάκης Κ., Φανουράκη Μ.

ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ

Διαιτητής: Τοπαλιδης Π.

Βοηθοί: Δρακουλάκης Κ., Ψαρράς Κ.

ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Διαιτητής: Σταυρακάκη Μ.

Βοηθοί: Ζαφείρης Α., Στέφα Ά.

ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΡΟΚΑ

Διαιτητής: Ζαφείρης Α.

Βοηθοί: Σιγανού Γ., Σταυράκης Γ.

ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΚΟΥΝΑΒΟΙ

Διαιτητής: Κασαπάκης Κ.

Βοηθοί: Σφακιανάκης Μ. Μ., Κουρπάς Ν.

ΙΝΙ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Διαιτητής: Σαμιωτάκης Ε.

Βοηθοί: Χριστουλάκης Ε., Βλαχάκης Ε.

ΓΩΝΙΕΣ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ

Διαιτητής: Μπαλίδης Α.

Βοηθοί: Μανδαλενάκης Ε., Γενετζάκης Ε.

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
0
Powered by IT Development