ΑΡΧΙΚΗ | ΜΠΑΣΚΕΤ | ΕΚΑΣΚ | ΕΚΑΣΚ | Πρόγραμμα αγώνων από 4-5 Μαρτίου

ΕΚΑΣΚ | Πρόγραμμα αγώνων από 4-5 Μαρτίου

image

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος της ΕΚΑΣΚ, ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων της, για το διάστημα από 04 έως 05 Μαρτίου του 2017.

ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ & ΜΙΝΙ

Στο τουρνουά Παμπαίδων θα χρησιμοποιηθούν μπάλες size 7 και στο τουρνουά Παγκορασίδων μπάλες size 6.
Στα Τουρνουά μίνι αγοριών και κοριτσιών, μετά από συμφωνία των αντιπάλων σωματείων, δίνεται η δυνατότητα να χρησιμοποιηθούν και μπάλες size 6.
Σε περίπτωση πάντως διαφωνίας, θα τηρηθεί η προκήρυξη που αναφέρει size 5.
Λόγω της μεγάλης συμμετοχής στα Τουρνουά, από διπλές και τριπλές ομάδες, επιτρέπεται το κοουτσάρισμα από βετεράνους καλαθοσφαιριστές ή γυμναστές με άλλη ειδικότητα.
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 4-5/3/2017
*Ο ΑΓΩΝΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ-ΟΦΗ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΣΤΙΣ 22/3/2017 ΚΑΙ ΩΡΑ 21.00 ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΛΙΝΤΟ.
*Ο ΑΓΩΝΑΣ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ ΑΟΑΝ-ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΕΙ ΣΤΙΣ 12/3/2017 ΚΑΙ ΩΡΑ 12.00 ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΌ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ.
*ΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΜΙΝΙ ΑΓΟΡ1-ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 1 ΚΑΙ ΑΓΟΡ2-ΟΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΣΤΙΣ 25/3/2017 ΣΕ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΚΟΙΝΩΘΟΥΝ.
ΗΜΕΡ/ΝΙΑ ΓΗΠΕΔΟ ΩΡΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ-ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΓΩΝΑΣ
04/03/17 ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 14:30 Β ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
04/03/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 17:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
04/03/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 15:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
04/03/17 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
04/03/17 Β.Α.Κ. 19:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΦΗ 1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
04/03/17 Β.Α.Κ. 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΦΗ 2 ΔΕΙΛΙΝΟ 2
04/03/17 Β.Α.Κ. 11:30 Β ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ ΚΡΗΤΗΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
04/03/17 Β.Α.Κ. 10:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
04/03/17 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 14:30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
04/03/17 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 20:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ AOK XANIA
04/03/17 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 18:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
04/03/17 ΛΙΝΤΟ 14:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΔΕΙΛΙΝΟ 1
04/03/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΟΡ 1 ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
04/03/17 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
04/03/17 ΧΑΝΙΩΝ 19:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΔΩΝ 1 ΚΥΔΩΝ 3
04/03/17 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
05/03/17 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
05/03/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 17:30 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
05/03/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 15:30 ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
05/03/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 13:30 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΔΕΙΛΙΝΟ 1
05/03/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 12:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ. 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΕΙΛΙΝΟ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
05/03/17 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 10:30 ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
05/03/17 ΑΡΧΑΝΩΝ 13:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
05/03/17 Β.Α.Κ. 11:30 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ. 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΦΗ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
05/03/17 Β.Α.Κ. 10:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΦΗ 1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
05/03/17 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ AOK XANIA ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
05/03/17 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 16:30 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΑΧ 2 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ.2
05/03/17 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 15:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΑΧ 1 Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
05/03/17 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 13:00 Β ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
05/03/17 ΝΕΑΠΟΛΗΣ 15:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
05/03/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 19:30 Β ΦΑΣΗ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
05/03/17 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:30 ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
05/03/17 ΧΑΝΙΩΝ 14:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΔΩΝ 1 ΑΓΟΡ 3
05/03/17 ΧΑΝΙΩΝ 12:00 ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΔΩΝ2 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
0
Sporfm
Powered by IT Development