ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΤΟΠΙΚΟ | Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (11-12/3) στα γήπεδα του τοπικού

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (11-12/3) στα γήπεδα του τοπικού

image

Ορίσθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΗ οι διαιτητές και οι βοηθοί τους για τις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα του τοπικού.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Α1 ΕΠΣΗ

ΠΑΝΟΜ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

Διαιτητής: Φουκάκης Γ.

Βοηθοί: Χαραλαμπάκης Ε., Σφακιανάκης Μ. Μ.

Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΖΑΡΟΣ

Διαιτητής: Φερετζάκης Ν.

Βοηθοί: Στεφανίδης Σ., Βιτσαξάκης Α.

ΜΟΙΡΕΣ - Ε.Γ.Ο.Η

Διαιτητής: Χαραλαμπάκης Ε.

Βοηθοί: Παπαδάκης Μ., Κασαπάκης Α.

ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

Διαιτητής: Κουναλάκης Γ.

Βοηθοί: Παπαδακάκης Γ., Ελευθεράκης Σ.

ΦΑΙΣΤΟΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ

Διαιτητής: Πατεμτζής Γ.

Βοηθοί: Μαυρουδής Δ., Θέμελη Π.

ΑΛΜΥΡΟΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

Διαιτητής: Σταυρακάκη Ν.

Βοηθοί: Τρουλινός Κ., Σφακιανάκης Ε. Μ.

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ

Διαιτητής: Κρασαγάκης Χ.

Βοηθοί: Κώστας Κ., Αδαμάκης Α. Θ.

ΓΟΡΤΥΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής: Πολυχρονάκης Ι.

Βοηθοί: Γιαλαμάς Ν., Ξυπάκης Γ.

Α2 ΕΠΣΗ

(24η αγωνιστική)

ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΡΑΥΚΟΣ

Διαιτητής: Αδαμάκης Ζ. Θ.

Βοηθοί: Παπαδάκης Φ., Τουρλουκάκη Χ.

ΕΛΠΙΔΕΣ - ΤΥΛΙΣΟΣ

Διαιτητής: Βισκαδούρος Μ.

Βοηθοί: Δασκαλάκης Ι., Μανδαλενάκης Ε.

ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

Διαιτητής: Λαλιώτης Γ.

Βοηθοί: Ρεμιδιανάκης Δ., Ζαφείρης Α.

Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.

Διαιτητής: Γαρεφαλάκης Μ. Κ.

Βοηθοί: Μαστορίδης Δ., Τζώρτζογλου Φ.

ΔΩΡΙΕΑΣ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ

Διαιτητής: Μαυραντωνάκης Ι.

Βοηθοί: Μερκουλίδης Ν., Μοχιανάκης Α.

ΔΑΜΑΣΤΑ - ΛΙΝΤΟ

Διαιτητής: Σταυρακάκη Μ.

Βοηθοί: Σπινάκης Ν., Καζόγλου Χ.

Β΄ ΕΠΣΗ

1ος Όμιλος

(22η αγωνιστική)

ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ

Διαιτητής: Μαυρουδής Δ.

Βοηθοί: Κουράκης Ι., Χριστουλάκης Ε.

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ

Διαιτητής: Συναδινάκης Κ.

Βοηθοί: Μπλαβάκης Ε., Σταυράκης Γ.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΒΟΝΗ

Διαιτητής: Ζερβάκης Ε. Γ.

Βοηθοί: Καούρας Γ., Χναράκης Δ.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΜΟΧΟΣ

Διαιτητής: Κασαπάκης Κ.

Βοηθοί: Σαρόγλου Ε., Φανουράκη Μ.

ΠΟΡΟΣ - ΓΑΡΙΠΑ

Διαιτητής: Παπαδοσπυριδάκης Ε.

Βοηθοί: Πειρασμάκης Γ., Γενετζάκης Ε.

ΠΗΓΑΣΟΣ - ΧΑΡΑΥΓΗ

Διαιτητής: Κουράκης Ι.

Βοηθοί: Τσαμπουράκης Γ., Καμπιτάκης Κ.

Β΄ ΕΠΣΗ

2ος Όμιλος

(22η αγωνιστική)

ΔΙΑΣ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ

Διαιτητής: Μπεκιράκης Ι.

Βοηθοί: Πλαΐτης Γ., Μπαλίδης Α.

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ

Διαιτητής: Κυριακίδης Ρ.

Βοηθοί: Κατσογιάννης Η., Βλαχάκης Ε.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

Διαιτητής: Δρακουλάκης Κ.

Βοηθοί: Σαμιωτάκης Ε., Στέφα Ά.

ΚΟΡΑΚΑΣ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

Διαιτητής: Περτσελάκης Γ.

Βοηθοί: Κουρπάς Ν., Βισκαδούρος Α.

ΑΣΗΜΙ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008

Διαιτητής: Κυριακόπουλος Κ.

Βοηθοί: Σιγανού Γ., Βοριζανάκης Σ.

Γ΄ ΕΠΣΗ

(21η αγωνιστική)

ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΙΝΙ

Διαιτητής: Ελευθεράκης Σ.

Βοηθοί: Ζερβάκης Ε. Γ., Μαντσε Ν.

ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ

Διαιτητής: Κουρπάς Ν.

Βοηθοί: Δασκαλάκης Α., Σταυράκης Γ.

ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

Διαιτητής: Μοχιανάκης Α.

Βοηθοί: Καούρας Γ., Φανουράκη Μ.

ΚΟΥΝΑΒΟΙ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Διαιτητής: Χναράκης Δ.

Βοηθοί: Φερετζάκης Ν., Πλαΐτης Γ.

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΓΩΝΙΕΣ

Διαιτητής: Τοπαλιδης Π.

Βοηθοί: Σπαθαράκης Γ., Ζαφείρης Α.

ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978

Διαιτητής: Κυριακίδης Ρ.

Βοηθοί: Κατσογιάννης Η., Δρακάκης Α.

ΡΟΚΑ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.

Διαιτητής: Χριστουλάκης Ε.

Βοηθοί: Σαβουιδάκης Σ., Στέφα Ά.

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
0
Sporfm
Powered by IT Development