ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | FOOTBALL LEAGUE | Το πρόγραμμα των ερχόμενων πέντε αγωνιστικών της Football League!

Το πρόγραμμα των ερχόμενων πέντε αγωνιστικών της Football League!

image

Ανακοινώθηκε από την Football League το πρόγραμμα των επόμενων πέντε αγωνιστικών.

Μέχρι και την Μεγάλη Τετάρτη καλουνται να βρίσκονται στα γήπεδα οι ποδοσφαιριστές των ομάδων της Football League καθώς τότε ολοκληρώνεται η 26ης αγωνιστική που είναι και η τελευταία πριν το Πάσχα όπως γνωστοποίησε με ανακοίνωση της η Football League.

 

Αναλυτικά το πρόγραμμα από την 22η έως και την 26η αγωνιστική:

H 22η αγωνιστική

Τετάρτη 22 Μαρτίου

Σπάρτη - Κισσαμικός (14:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)

Αναγέννηση Καρδίτσας - Αιγινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)

Παναιγιάλειος - Πανσερραϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)

Καλλιθέα - Αχαρναϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)

Άρης - Πανελευσινιακός (15:00, «Κλ. Βικελίδης»)

Τρίκαλα - Λαμία (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)

ΑΟ Χανιά - ΟΦΗ (16:00)

Πανθρακικός - Καλλονή 0-3 α.α.

Πέμπτη 23 Μαρτίου

Αγροτικός Αστέρας - Απόλλων Σμύρνης (15:00 ΕΡΤ3, «Δ. Κοντικάκης»)

Η 23η αγωνιστική

Σάββατο 25 Μαρτίου

Λαμία - ΑΟ Χανιά (15:00 ΕΡΤ3, ΔΑΚ Λαμίας)

Κυριακή 26 Μαρτίου

Απόλλων Σμύρνης - Αιγινιακός (15:00, Γήπεδο Ριζούπολης)

Πανσερραϊκός - Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. Σερρών)

Κισσαμικός - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00)

Αχαρναϊκός - Παναιγιάλειος (15:00, Δημ. Αχαρνών)

Καλλονή - Σπάρτη (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)

ΟΦΗ - Καλλιθέα (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης)

Τρίκαλα - Άρης (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)

Πανελευσινιακός - Πανθρακικός 3-0 α.α.

Η 24η αγωνιστική

Σάββατο 1 Απριλίου

Πανσερραϊκός - Απόλλων Σμύρνης (15:00 ΕΡΤ3, Δημ. Σερρών)

Κυριακή 2 Απριλίου

Αναγέννηση Καρδίτσας - Καλλονή (13:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)

ΑΟ Χανιά - Άρης (15:00 ΕΡΤ3)

Αιγινιακός - Κισσαμικός (16:00, «Γ. Παραλυκίδης»)

Αγροτικός Αστέρας - Αχαρναϊκός (16:00, «Δ. Κοντικάκης»)

Παναιγιάλειος - ΟΦΗ (16:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)

Σπάρτη - Πανελευσινιακός (16:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)

Καλλιθέα - Λαμία (16:00, Δημ. Στάδιο Καλλιθέας)

Πανθρακικός - Τρίκαλα 0-3 α.α.

Η 25η αγωνιστική

Σάββατο 8 Απριλίου

ΟΦΗ - Αγροτικός Αστέρας (15:00 ΕΡΤ3, «Θ. Βαρδινογιάννης»)

Κυριακή 9 Απριλίου

Λαμία - Παναιγιάλειος (15:00 ΕΡΤ3, ΔΑΚ Λαμίας)

Απόλλων Σμύρνης - Κισσαμικός (16:00, Γήπεδο Ριζούπολης)

Αχαρναϊκός - Πανσερραϊκός (16:00, Δημ. Αχαρνών)

Καλλονή - Αιγινιακός (16:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)

Πανελευσινιακός - Αναγέννηση Καρδίτσας (16:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)

Τρίκαλα - Σπάρτη (16:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)

Άρης - Καλλιθέα (16:00, «Κλ. Βικελίδης»)

ΑΟ Χανιά - Πανθρακικός 3-0 α.α.

Η 26η αγωνιστική

Μεγάλη Τετάρτη 12 Απριλίου

Αχαρναϊκός - Απόλλων Σμύρνης

Κισσαμικός - Καλλονή

Πανσερραϊκός - ΟΦΗ

Αιγινιακός - Πανελευσινιακός

Αγροτικός Αστέρας - Λαμία

Αναγέννηση Καρδίτσας - Τρίκαλα

Παναιγιάλειος - Άρης

Σπάρτη - ΑΟ Χανιά

Καλλιθέα - Πανθρακικός 3-0 α.α.

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
0
Χαλκιαδάκης
Powered by IT Development