ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΤΟΠΙΚΟ | Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (18-19/3) στα γήπεδα του τοπικού

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (18-19/3) στα γήπεδα του τοπικού

image

Η Επιτροπή διαιτησίας της ΕΠΣΗ, όρισε τους διαιτητές που θα σφυρίξουν στα γήπεδα του τοπικού.

Αναλυτικά:

A1 κατηγορία

(30η αγωνιστική)

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΠΑΝΟΜ

Διαιτητής: Γαρεφαλάκης Μ. Κ.,

Boηθοί: Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.

 

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - ΜΟΙΡΕΣ

Διαιτητής: Βισκαδούρος Μ.,

Boηθοί: Μαυρουδής Δ., Τσαμπουράκης Γ.

 

Ε.Γ.Ο.Η - ΦΑΙΣΤΟΣ

Διαιτητής: Ζαχαριουδάκης Γ.,

Βοηθοί: Παπαδακάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ.

 

Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ

Διαιτητής: Μαυραντωνάκης Ι.,

Βοηθοί: Γιαλαμάς Ν., Σταυρακάκη Μ.

ΜΙΝΩΙΚΗ - ΡΩΜΑΝΟΣ

Διαιτητής: Παπαδάκης Φ.,

Boηθοί: Γαρεφαλάκης Ε., Συναδινάκης Κ.

 

ΖΑΡΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ

Διαιτητής: Κουράκης Ι.,

Βοηθοί: Παπαδάκης Μ., Πλαίτης Γ.

ΓΙΟΥΧΤΑΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής: Σφακιανάκης Δ.

Βοηθοί: Σταυρακάκη Ν., Τουρλουκάκη Χ.

ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΓΟΡΤΥΣ ΓΑΛΙΑΣ

Διαιτητής: Φερετζάκης Ν.,

Boηθοί: Δασκαλάκης Α., Βιτσαξάκης

Α2 κατηγορία

(25η αγωνιστική)

ΡΑΥΚΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.

Διαιτητής: Φερετζάκης Ν.,

Βοηθοί: Λεονταράκης Θ., Αδαμάκης Ζ. Θ.

 

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ ΚΑΛΕΣΩΝ

Διαιτητής: Πατεμτζής Γ.,

Βοηθοί: Δασκαλάκης Ι., Γαρεφαλάκης Ε.

 

ΑΣΙΤΕΣ FC - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ -

 

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

Διαιτητής: Ζερβάκης Ε.

Βοηθοί: Γ., Χαραλαμπάκης Ε., Καμπιτάκης Κ.

 

ΤΥΛΙΣΟΣ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ

Διαιατητής: Σπινάκης Ν.,

Βοηθοί: Τζανακάκης Ε., Καούρας Γ.

Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΝΑΛΗΨΗ -

 

ΛΙΝΤΟ - ΕΛΠΙΔΕΣ

Διαιτητής:Κουναλάκης Γ.,

Βοηθοί: Ξυπάκης Γ., Θέμελη Π.

ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΔΑΜΑΣΤΑ

Διαιατητής: Σφακιανάκης Ε. Μ.,

Bοηθοί: Μάτσας Κ., Σιγανού Γ.

B κατηγορία-1ος όμιλος

(23η αγωνιστική)

ΒΟΝΗ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ

Διαιτητής: Μαυρουδής Δ.,

Boηθοί: Κασαπάκης Α., Βιτσαξάκης Α.


ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - ΠΟΡΟΣ

Διαιτητής: Χαραλαμπάκης Ε.,

Βοηθοί: Δασκαλάκης Α., Δρακουλάκης Κ.


ΜΟΧΟΣ - ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

Διαιτητής: Χριστουλάκης Ε.,

Βοηθοί: Ψαρράς Κ., Γενετζάκης Ε.

 

ΓΑΡΙΠΑ - ΕΘΝΙΚΟΣ

Διαιτητής: Αδαμάκης Α. Θ.,

Boηθοί: Κουρπάς Ν., Κατσογιάννης Η.


ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ

Διαιτητής: Κώστας Κ.,

Boηθοί: Καρατζάς Γ., Μπαλίδης Α.


ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ

Διαιτητής: Σταυρακάκη Μ.,

Βοηθοί: Περτσελάκης Γ., Στέφα Ά.


ΧΑΡΑΥΓΗ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ

Διαιτητής: Σπινάκης Ν.,

Βοηθοί: Στεφανίδης Σ., Ζαφείρης Α.

B κατηγορία-2ος όμιλος

(23η αγωνιστική)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΔΙΑΣ

Διαιτητής: Κυριακίδης Ρ.,

Boηθοί: Παπαδάκης Φ., Καζόγλου Χ.


ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΚΟΡΑΚΑΣ

Διαιτητής: Τοπαλιδης Π.,

Βοηθοί: Βισκαδούρος Μ., Μπλαβάκης Ε.


ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΑΣΗΜΙ

Διαιτητής: Ρεμιδιανάκης Δ.,

Βοηθοί: Δρακάκης Α., Μαντσε Ν.


ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - Ο.Φ.Η. 94

Διαιτητής: Πολυχρονάκης Ι.,

Βοηθοί: Κρασαγάκης Χ., Νεραντζάκης Ν.


ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ

Διαιτητής: Συναδινάκης Κ.,

Βοηθοί:Καούρας Γ., Σταυράκης Γ.


ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ

Διαιτητής: Τζανακάκης Ε.,

Βοηθοί: Κασαπάκης Κ., Φανουράκη Μ.


ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ

Διαιτητής: Παπαδοσπυριδάκης Ε.,

Βοηθοί: Ζερβάκης Ε. Γ., Σαμιωτάκης Ε.

Γ κατηγορία

(22η αγωνιστική)

Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΠΟΤΑΜΙΕΣ

Διαιτητής: Μπαλίδης Α.,

Bοηθοί: Πατεμτζής Γ., Ζαφείρης Α.


ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ

Διαιτητής: Σταυρακάκη Ν.,

Bοηθοί: Αδαμάκης Α. Θ., Φανουράκη Μ.

 

ΓΩΝΙΕΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Διαιτητής: Καρατζάς Γ.,

Bοηθοί: Σφακιανάκης Μ. Μ., Βοριζανάκης Σ.


ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΡΟΚΑ

Διαιτητής: Χναράκης Δ.,

Βοηθοί: Μερκουλίδης Ν., Πειρασμάκης Γ.


ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ

Διαιτητής: Σαμιωτάκης Ε.,

Βοηθοί: Δασκαλάκης Ι., Σταυράκης Γ.


ΙΝΙ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ

Διαιτητής: Αδαμάκης Ζ. Θ.,

Βοηθοί: Μαστορίδης Δ., Σαβουιδάκης Σ.


 

ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ

Διαιτητής: Περτσελάκης Γ.,

Βοηθοί: Καζόγλου Χ., Στέφα Ά.

 

 

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
0
Powered by IT Development