ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΤΟΠΙΚΟ | Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (25-26/3) στα γήπεδα του τοπικού

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (25-26/3) στα γήπεδα του τοπικού

image

Ορίσθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΗ οι διαιτητές και οι βοηθοί τους για τις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα του τοπικού.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Α1 ΕΠΣΗ

(31η αγωνιστική)

ΜΟΙΡΕΣ - ΠΑΝΟΜ

Διαιτητής: Φερετζάκης Ν.

Βοηθοί: Μαυραντωνάκης Α., Περτσελάκης Γ.

ΦΑΙΣΤΟΣ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

Διαιτητής: Σπινάκης Ν.

Βοηθοί: Δασκαλάκης Α., Παπαδακάκης Γ.

ΡΩΜΑΝΟΣ - Ε.Γ.Ο.Η

Διαιτητής: Φουκάκης Γ.

Βοηθοί: Γιαλαμάς Ν., Γαρεφαλάκης Μ. Κ.

ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

Διαιτητής: Πατεμτζής Γ.

Βοηθοί: Τρουλινός Κ., Κυριακόπουλος Κ.

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΜΙΝΩΙΚΗ

Διαιτητής: Μαυραντωνάκης Ι.

Βοηθοί: Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.

ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

Διαιτητής: Παπαδάκης Φ.

Βοηθοί: Δασκαλάκης Ι., Θέμελη Π.

Α2 ΕΠΣΗ

(26η αγωνιστική)

ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ

Διαιτητής: Μαυραντωνάκης Ι.

Βοηθοί: Κασαπάκης Κ., Μοχιανάκης Α.

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΡΑΥΚΟΣ

Διαιτητής: Σφακιανάκης Δ.

Βοηθοί: Σιγανού Γ., Κουρπάς Ν.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΤΥΛΙΣΟΣ

Διαιτητής: Ζαχαριουδάκης Γ.

Βοηθοί: Παπαδάκης Μ., Σαμιωτάκης Ε.

Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΛΙΝΤΟ

Διαιτητής: Ζερβάκης Ε. Γ.

Βοηθοί: Μάτσας Κ., Τζώρτζογλου Φ.

ΕΛΠΙΔΕΣ - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Διαιτητής: Τζανακάκης Ε.

Βοηθοί: Παπαδοσπυριδάκης Ε., Πειρασμάκης Γ.

ΔΑΜΑΣΤΑ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Διαιτητής: Ξυπάκης Γ.

Βοηθοί: Μαστορίδης Δ., Καούρας Γ.

Β΄ ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος

(24η αγωνιστική)

ΔΙΑΓΟΡΑΣ - ΠΟΡΟΣ

Διαιτητής: Ζερβάκης Ε. Γ.

Βοηθοί: Περτσελάκης Γ., Τσαμπουράκης Γ.

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΒΟΝΗ

Διαιτητής: Παπαδάκης Φ.

Βοηθοί: Τουρλουκάκη Χ., Δρακάκης Α.

ΕΘΝΙΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

Διαιτητής: Μανδαλενάκης Ε.

Βοηθοί: Γαρεφαλάκης Ε., Μερκουλίδης Ν.

ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΜΟΧΟΣ

Διαιτητής: Φερετζάκης Ν.

Βοηθοί: Παπαδοσπυριδάκης Ε., Στέφα Ά.

ΠΗΓΑΣΟΣ - ΓΑΡΙΠΑ

Διαιτητής: Σφακιανάκης Ε. Μ.

Βοηθοί: Καζόγλου Χ., Τοπαλιδης Π.

ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ

Διαιτητής: Ελευθεράκης Σ.

Βοηθοί: Δασκαλάκης Ι., Πλαίτης Γ.

ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΧΑΡΑΥΓΗ

Διαιτητής: Γαρεφαλάκης Μ. Κ.

Βοηθοί: Σφακιανάκης Μ. Μ., Νεραντζάκης Ν.

Β΄ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος

(24η αγωνιστική)

ΔΙΑΣ - ΚΟΡΑΚΑΣ

Διαιτητής: Αδαμάκης Α. Θ.

Βοηθοί: Σπινάκης Ν., Ψαρράς Κ.

ΑΣΗΜΙ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

Διαιτητής: Καρατζάς Γ.

Βοηθοί: Κατσογιάννης Η., Γενετζάκης Ε.

Ο.Φ.Η. 94' - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.

Διαιτητής: Δρακουλάκης Κ.

Βοηθοί: Βοριζανάκης Σ., Μαντσε Ν.

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ

Διαιτητής: Μπαλίδης Α.

Βοηθοί: Πατεμτζής Γ., Μπεκιράκης Ι.

ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ

Διαιτητής: Συναδινάκης Κ.

Βοηθοί: Καμπιτάκης Κ., Σταυράκης Γ.

ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008

Διαιτητής: Σφακιανάκης Δ.

Βοηθοί: Κυριακόπουλος Κ., Βλαχάκης Ε.

ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

Διαιτητής: Ζαφείρης Α.

Βοηθοί: Κουράκης Ι., Στεφανίδης Σ.

Γ΄ ΕΠΣΗ

(23η αγωνιστική)

ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978

Διαιτητής: Κουρπάς Ν.

Βοηθοί: Ζαχαριουδάκης Γ., Κασαπάκης Α.

ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΙΝΙ

Διαιτητής: Σαμιωτάκης Ε.

Βοηθοί: Δασκαλάκης Α., Φανουράκη Μ.

ΡΟΚΑ - ΓΩΝΙΕΣ

Διαιτητής: Μάτσας Κ.

Βοηθοί: Καρατζάς Γ., Βλαχάκης Ε.

ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Διαιτητής: Χναράκης Δ.

Βοηθοί: Μερκουλίδης Ν., Πειρασμάκης Γ.

ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΠΟΤΑΜΙΕΣ

Διαιτητής: Βοριζανάκης Σ.

Βοηθοί: Νεραντζάκης Ν., Γενετζάκης Ε.

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ

Διαιτητής: Φανουράκη Μ.

Βοηθοί: Τσαμπουράκης Γ., Ζαφείρης Α.

ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. - ΧΕΙΜΑΡΟΣ

Διαιτητής: Σταυρακάκη Μ.

Βοηθοί: Ψαρράς Κ., Σταυράκης Γ.

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
0
Sporfm

Powered by IT Development