ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΤΟΠΙΚΟ | Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (1-2/4) στα γήπεδα του τοπικού

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (1-2/4) στα γήπεδα του τοπικού

image

Ορίσθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΗ οι διαιτητές και οι βοηθοί τους για τις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα του τοπικού.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Α1 ΕΠΣΗ

(33η αγωνιστική)

ΑΛΜΥΡΟΣ – ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ

Διαιτητής: Κώστας Κ.

Βοηθοί: Σφακιανάκης Ε. Μ., Περτσελάκης Γ.

ΓΟΡΤΥΣ – ΖΑΡΟΣ

Διαιτητής: Γαρεφαλάκης Κων. Μ.

Βοηθοί: Τουρλουκάκη Χ., Μοχιανάκης Α.

ΦΑΙΣΤΟΣ – ΠΑΝΟΜ

Διαιτητής: Μανδαλενάκης Ε.

Βοηθοί: Μαυρουδής Δ., Στεφανίδης Σ.

Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ

Διαιτητής: Κρασαγάκης Χ.

Βοηθοί: Μαυραντωνάκης Α., Μαστορίδης Δ.

ΡΩΜΑΝΟΣ – ΜΟΙΡΕΣ

Διαιτητής: Μαυραντωνάκης Ι.

Βοηθοί: Παπαδακάκης Γ., Θέμελη Π.

ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ – ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ

Διαιτητής: Σταυρακάκη Ν.

Βοηθοί: Ξυπάκης Γ., Μπαλίδης Α.

Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ – Ε.Γ.Ο.Η

Διαιτητής: Ζαχαριουδάκης Γ.

Βοηθοί: Νικολακάκης Β., Βιτσαξάκης Α.

ΓΙΟΥΧΤΑΣ – Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ

Διαιτητής: Βισκαδούρος Μ.

Βοηθοί: Γαρεφαλάκης Ε., Μερκουλίδης Ν.

ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ – ΜΙΝΩΙΚΗ

Διαιτητής: Ζερβάκης Ε. Γ.

Βοηθοί: Κουράκης Ι., Δρακουλάκης Κ.

Α2 ΕΠΣΗ

(27η αγωνιστική)

ΡΑΥΚΟΣ – ΤΥΛΙΣΟΣ

Διαιτητής: Βισκαδούρος Μ.

Βοηθοί: Δασκαλάκης Α., Κασαπάκης Α.

Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ

Διαιτητής: Πατεμτζής Γ.

Βοηθοί: Μαυρουδής Δ., Πλαΐτης Γ.

ΛΙΝΤΟ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.

Διαιτητής: Τζανακάκης Ε.

Βοηθοί: Ελευθεράκης Σ., Καζόγλου Χ.

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ

Διαιτητής: Λαλιώτης Γ.

Βοηθοί: Δασκαλάκης Ι., Κατσογιάννης Η.

ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ

Διαιτητής: Κασαπάκης Κ.

Βοηθοί: Χαραλαμπάκης Ε., Μπεκιράκης Ι.

ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΕΛΠΙΔΕΣ

Διαιτητής: Φουκάκης Γ.

Βοηθοί: Κουράκης Ι., Τσαμπουράκης Γ.

ΔΑΜΑΣΤΑ – ΔΩΡΙΕΑΣ

Διαιτητής: Σπινάκης Ν.

Βοηθοί: Νεραντζάκης Ν., Μοχιανάκης Α.

Β΄ ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος

(25η αγωνιστική)

ΠΟΡΟΣ – ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ

Διαιτητής: Ζαφείρης Α.

Βοηθοί: Κυριακόπουλος Κ., Σταυράκης Γ.

ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ

Διαιτητής: Καρατζάς Γ.

Βοηθοί: Τουρλουκάκη Χ., Μαντσε Ν.

ΒΟΝΗ - ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ

Διαιτητής: Σφακιανάκης Δ.

Βοηθοί: Σιγανού Γ., Γενετζάκης Ε.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΠΗΓΑΣΟΣ

Διαιτητής: Ξυπάκης Γ.

Βοηθοί: Συναδινάκης Κ., Μερκουλίδης Ν.

ΜΟΧΟΣ – ΤΡΙΤΩΝΙΑ

Διαιτητής: Παπαδάκης Φ.

Βοηθοί: Κρασαγάκης Χ., Χριστουλάκης Ε.

ΓΑΡΙΠΑ - ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Διαιτητής: Σταυρακάκη Μ.

Βοηθοί: Σαρόγλου Ε., Θέμελη Π.

ΧΑΡΑΥΓΗ - ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ

Διαιτητής: Φερετζάκης Ν.

Βοηθοί: Μανδαλενάκης Ε., Παπαδοσπυριδάκης Ε.

Β΄ ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος

(25η αγωνιστική)

ΚΟΡΑΚΑΣ – ΑΣΗΜΙ

Διαιτητής: Ρεμιδιανάκης Δ.

Βοηθοί: Σαμιωτάκης Ε., Βλαχάκης Ε.

ΔΙΑΣ - Ο.Φ.Η. 94

Διαιτητής: Αδαμάκης Ζ. Θ.

Βοηθοί: Δασκαλάκης Α., Φανουράκη Μ.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ

Διαιτητής: Κυριακίδης Ρ.

Βοηθοί: Πειρασμάκης Γ., Στέφα Ά.

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ. - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ

Διαιτητής: Ελευθεράκης Σ.

Βοηθοί: Σαβουιδάκης Σ., Καούρας Γ.

ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ – ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ

Διαιτητής: Νεραντζάκης Ν.

Βοηθοί: Κασαπάκης Α., Σταυρακάκη Μ.

ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Διαιτητής: Κυριακόπουλος Κ.

Βοηθοί: Δασκαλάκης Ι., Δρακάκης Α.

ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008

Διαιτητής: Συναδινάκης Κ.

Βοηθοί: Μάτσας Κ., Βοριζανάκης Σ.

Γ΄ ΕΠΣΗ

(24η αγωνιστική)

ΠΟΤΑΜΙΕΣ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ

Διαιτητής: Σαμιωτάκης Ε.

Βοηθοί: Βιτσαξάκης Α., Φανουράκη Μ.

ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 – ΡΟΚΑ

Διαιτητής: Δρακουλάκης Κ.

Βοηθοί: Κυριακίδης Ρ., Ψαρράς Κ.

ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ

Διαιτητής: Μπαλίδης Α.

Βοηθοί: Ρεμιδιανάκης Δ., Στέφα Ά.

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ – ΚΟΥΝΑΒΟΙ

Διαιτητής: Τοπαλιδης Π.

Βοηθοί: Σιγανού Γ., Βλαχάκης Ε.

ΠΑΤΟΥΧΑΣ - ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Διαιτητής: Περτσελάκης Γ.

Βοηθοί: Καζόγλου Χ., Σταυράκης Γ.

Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ

Διαιτητής: Παπαδοσπυριδάκης Ε.

Βοηθοί: Κατσογιάννης Η., Σπαθαράκης Γ.

ΙΝΙ - ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ.

Διαιτητής: Κασαπάκης Κ.

Βοηθοί: Πλαΐτης Γ., Ζαφείρης Α.

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
0

Powered by IT Development