ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΤΟΠΙΚΟ | Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (8-9/4) στα γήπεδα του τοπικού

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου (8-9/4) στα γήπεδα του τοπικού

image

Ορίσθηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣΗ οι διαιτητές και οι βοηθοί τους για τις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου στα γήπεδα του τοπικού.

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Α1 ΕΠΣΗ

(34η αγωνιστική)

ΠΑΝΟΜ - Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ

Διαιτητής: Φουκάκης Γ.

Βοηθοί: Σταυρακάκη Μ., Καρατζάς Γ.

ΜΙΝΩΙΚΗ - ΖΑΡΟΣ

Διαιτητής: Λαλιώτης Γ.

Βοηθοί: Δασκαλάκης Α., Παπαδοσπυριδάκης Ε.

ΦΑΙΣΤΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ

Διαιτητής: Χαραλαμπάκης Ε.

Βοηθοί: Δασκαλάκης Ι., Βιτσαξάκης Α.

ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ

Διαιτητής: Μανδαλενάκης Ε.

Βοηθοί: Νικολακάκης Β., Τσαμπουράκης Γ.

ΜΟΙΡΕΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

Διαιτητής: Κασαπάκης Κ.

Βοηθοί: Τρουλινός Κ., Μαστορίδης Δ.

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ

Διαιτητής: Κώστας Κ.

Βοηθοί: Μαυραντωνάκης Α., Κασαπάκης Α.

Ε.Γ.Ο.Η - ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ

Διαιτητής: Πατεμτζής Γ.

Βοηθοί: Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.

ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ - ΓΟΡΤΥΣ

Διαιτητής: Ξυπάκης Γ.

Βοηθοί: Γαρεφαλάκης Ε., Βισκαδούρος Α.

Α2 ΕΠΣΗ

(28η αγωνιστική)

Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΡΑΥΚΟΣ

Διαιτητής: Σπινάκης Ν.

Βοηθοί: Κουράκης Ι., Βιτσαξάκης Α.

ΤΥΛΙΣΟΣ - ΛΙΝΤΟ

Διαιτητής: Ζερβάκης Ε. Γ.

Βοηθοί: Κυριακόπουλος Κ., Μπαλίδης Α.

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ

Διαιτητής: Φερετζάκης Ν.

Βοηθοί: Στεφανίδης Σ., Καμπιτάκης Κ.

ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. - ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ

Διαιτητής: Παπαδάκης Φ.

Βοηθοί: Περτσελάκης Γ., Κατσογιάννης Η.

Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

Διαιτητής: Σφακιανάκης Δ.

Βοηθοί: Παπαδάκης Μ., Κασαπάκης Α.

ΕΛΠΙΔΕΣ - ΔΩΡΙΕΑΣ

Διαιτητής: Βισκαδούρος Μ.

Βοηθοί: Δασκαλάκης Ι., Κυριακίδης Ρ.

Β΄ ΕΠΣΗ 1ος Όμιλος

(26η αγωνιστική)

ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΠΟΡΟΣ

Διαιτητής: Τζανακάκης Ε.

Βοηθοί: Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Ζαφείρης Α.

ΠΗΓΑΣΟΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ

Διαιτητής: Ρεμιδιανάκης Δ.

Βοηθοί: Μανδαλενάκης Ε., Γενετζάκης Ε.

ΤΡΙΤΩΝΙΑ - ΒΟΝΗ

Διαιτητής: Αδαμάκης Α. Θ.

Βοηθοί: Τουρλουκάκη Χ., Στέφα Ά.

ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ

Διαιτητής: Μαυραντωνάκης Ι.

Βοηθοί: Πλαΐτης Γ., Σιγανού Γ.

ΓΑΡΙΠΑ - ΧΑΡΑΥΓΗ

Διαιτητής: Κρασαγάκης Χ.

Βοηθοί: Μερκουλίδης Ν., Κώστας Κ.

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΕΘΝΙΚΟΣ

Διαιτητής: Δρακουλάκης Κ.

Βοηθοί: Μπεκιράκης Ι., Βλαχάκης Ε.

ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΜΟΧΟΣ

Διαιτητής: Ελευθεράκης Σ.

Βοηθοί: Μοχιανάκης Α., Δρακάκης Α.

Β΄ ΕΠΣΗ 2ος Όμιλος

(26η αγωνιστική)

ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ - ΔΙΑΣ

Διαιτητής: Χναράκης Δ.

Βοηθοί: Πατεμτζής Γ., Μερκουλίδης Ν.

ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ - ΚΟΡΑΚΑΣ

Διαιτητής: Σταυρακάκη Ν.

Βοηθοί: Τουρλουκάκη Χ., Σπαθαράκης Γ.

ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ

Διαιτητής: Μοχιανάκης Α.

Βοηθοί: Μάτσας Κ., Σταυράκης Γ.

ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΔΥΤ.ΠΡ.

Διαιτητής: Σαμιωτάκης Ε.

Βοηθοί: Δασκαλάκης Α., Καμπιτάκης Κ.

ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 - ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ

Διαιτητής: Αδαμάκης Ζ. Θ.

Βοηθοί: Σαβουιδάκης Σ., Στεφανίδης Σ.

ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ

Διαιτητής: Κυριακίδης Ρ.

Βοηθοί: Ρεμιδιανάκης Δ., Θέμελη Π.

ΑΣΗΜΙ - Ο.Φ.Η. 94

Διαιτητής: Φουκάκης Γ.

Βοηθοί: Κουράκης Ι., Πλαΐτης Γ.

Γ΄ ΕΠΣΗ

(25η αγωνιστική)

ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ

Διαιτητής: Κουρπάς Ν.

Βοηθοί: Ξυπάκης Γ., Σαμιωτάκης Ε.

ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ - ΠΟΤΑΜΙΕΣ

Διαιτητής: Σταυράκης Γ.

Βοηθοί: Κασαπάκης Κ., Τσαμπουράκης Γ.

ΡΟΚΑ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ

Διαιτητής: Τοπαλιδης Π

Βοηθοί: Ελευθεράκης Σ.,-

ΚΟΥΝΑΒΟΙ - ΕΛΛΑΝΙΟΣ ΔΑΙΔΑΛΟΣ

Διαιτητής: Σταυρακάκη Μ.

Βοηθοί: Δρακουλάκης Κ., Στέφα Ά.

ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - Ν.ΑΣΤΕΡΑ Μ. - Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Διαιτητής: Μπαλίδης Α.

Βοηθοί: Ζερβάκης Ε. Γ., Βλαχάκης Ε.

ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ - ΙΝΙ

Διαιτητής: Καρατζάς Γ.

Βοηθοί: Κυριακόπουλος Κ., Γενετζάκης Ε.

ΧΕΙΜΑΡΟΣ - ΓΩΝΙΕΣ

Διαιτητής: Παπαδοσπυριδάκης Ε.

Βοηθοί: Κατσογιάννης Η., Ζαφείρης Α.

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
0
Χαλκιαδάκης

Powered by IT Development