ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | Γ ΕΘΝΙΚΗ | Το πρόγραμμα της Γ Εθνικής κατηγορίας

Το πρόγραμμα της Γ Εθνικής κατηγορίας

image

Με τις κρητικές ομάδες να αναμετρούνται μεταξύ τους στην πρεμιέρα, ξεκινά το πρωτάθλημα της Γ Εθνικής την 1η Οκτωβρίου.Την 9η αγωνιστική το ντέρμπι Ηρόδοτος-ΠΟΑ στην Αλικαρνασσό.

Αναλυτικά το πρόγραμμα του 8ου ομίλου της Γ Εθνικής που μετέχουν οι Κρητικές ομάδες.

 

 

 

8ος όμιλος

1η αγωνιστική
Ηρόδοτος – ΟΦ Ιεράπετρας 
Άγιος Ιερόθεος – ΑΕ Μυλοποτάμου 
Ερμής Ζωνιανών – ΠΟ Ατσαλένιος 
ΑΟ Παλαιόχωρας – Κηφισιά 
Αιγάλεω – Φωστήρας 
Ρεπό: Ηλυσιακός


2η αγωνιστική
Ηλυσιακός – Ηρόδοτος 
ΟΦ Ιεράπετρας – Άγιος Ιερόθεος 
ΑΕ Μυλοποτάμου – ΑΟ Παλαιόχωρας 
ΠΟ Ατσαλένιος – Αιγάλεω 
Φωστήρας – Κηφισιά 
Ρεπό: – Ερμής Ζωνιανών


3η αγωνιστική
Ηρόδοτος – Άγιος Ιερόθεος 
Ερμής Ζωνιανών – Ηλυσιακός 
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΟΦ Ιεράπετρας 
Φωστήρας – ΑΕ Μυλοποτάμου 
Κηφισιά – ΠΟ Ατσαλένιος 
Ρεπό: Αιγάλεω


4η αγωνιστική
Ερμής Ζωνιανών – Ηρόδοτος 
Άγιος Ιερόθεος – ΑΟ Παλαιόχωρας 
Ηλυσιακός – Αιγάλεω 
ΟΦ Ιεράπετρας – Φωστήρας 
ΠΟ Ατσαλένιος – ΑΕ Μυλοποτάμου 
Ρεπό: Κηφισιά


5η αγωνιστική
Ηρόδοτος – ΑΟ Παλαιόχωρας 
Αιγάλεω – Ερμής Ζωνιανών 
Φωστήρας – Άγιος Ιερόθεος 
Κηφισιά – Ηλυσιακός 
ΠΟ Ατσαλένιος – ΟΦ Ιεράπετρας 
Ρεπό: ΑΕ Μυλοποτάμου


6η αγωνιστική
Αιγάλεω – Ηρόδοτος 
ΑΟ Παλαιόχωρας – Φωστήρας 
Ερμής Ζωνιανών – Κηφισιά 
Άγιος Ιερόθεος – ΠΟ Ατσαλένιος 
Ηλυσιακός – ΑΕ Μυλοποτάμου 
Ρεπό: ΟΦ Ιεράπετρας


7η αγωνιστική
Ηρόδοτος – Φωστήρας 
Κηφισιά – Αιγάλεω 
ΠΟ Ατσαλένιος – ΑΟ Παλαιόχωρας 
ΑΕ Μυλοποτάμου – Ερμής Ζωνιανών 
ΟΦ Ιεράπετρας – Ηλυσιακός 
Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος


8η αγωνιστική
Κηφισιά – Ηρόδοτος 
Φωστήρας – ΠΟ Ατσαλένιος 
Αιγάλεω – ΑΕ Μυλοποτάμου 
Ερμής Ζωνιανών – ΟΦ Ιεράπετρας 
Άγιος Ιερόθεος – Ηλυσιακός 
Ρεπό: ΑΟ Παλαιόχωρας


9η αγωνιστική
Ηρόδοτος – ΠΟ Ατσαλένιος 
ΑΕ Μυλοποτάμου – Κηφισιά 
ΟΦ Ιεράπετρας – Αιγάλεω 
Ηλυσιακός – ΑΟ Παλαιόχωρας 
Άγιος Ιερόθεος – Ερμής Ζωνιανών 
Ρεπό: Φωστήρας


10η αγωνιστική
ΑΕ Μυλοποτάμου – Ηρόδοτος 
Κηφισιά – ΟΦ Ιεράπετρας 
Φωστήρας – Ηλυσιακός 
Αιγάλεω – Άγιος Ιερόθεος 
ΑΟ Παλαιόχωρας – Ερμής Ζωνιανών 
Ρεπό: ΠΟ Ατσαλένιος


11η αγωνιστική
ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΕ Μυλοποτάμου 
Ηλυσιακός – ΠΟ Ατσαλένιος 
Άγιος Ιερόθεος – Κηφισιά 
Ερμής Ζωνιανών – Φωστήρας 
ΑΟ Παλαιόχωρας – Αιγάλεω 
Ρεπό: Ηρόδοτος

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
0
Χαλκιαδάκης
Powered by IT Development