ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΤΟΠΙΚΟ | Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΗ

Οι διαιτητές των αγώνων της ΕΠΣΗ

image

Ορίστηκαν από την Επιτροπή Διαιτησίας της ΕΠΣ Ηρακλείου, οι διαιτητές και οι βοηθοί τους για τους αγώνες του σαββατοκύριακου 14 και 15 Σεπτεμβρίου.

ΑΓΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ Α’ ΒΟΗΘΟΣ Β’ ΒΟΗΘΟΣ

Α1 ΕΠΣΗ – 5η αγωνιστική – 2017-18

Σάββατο 14 Οκτωβρίου 2017 – 15:30

ΛΙΝΤΟ – ΡΩΜΑΝΟΣ ΠΟΑ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Φ ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ Ε ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ Ε
ΜΙΝΩΙΚΗ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ. ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΠΑΤΕΜΤΖΗΣ Γ ΒΑΣΑΚΗΣ Ε ΤΡΟΥΛΙΝΟΣ Κ

Κυριακή 15 Οκτωβρίου 2017 – 15:30

ΕΛΠΙΔΕΣ – ΖΑΡΟΣ ΕΓΟΗ ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ι ΠΑΠΑΔΟΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ Ε ΖΙΟΥΤΟΣ Κ
ΤΥΛΙΣΟΣ – ΦΑΙΣΤΟΣ ΤΥΛΙΣΟΥ ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Β ΤΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗ Χ
Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ – ΑΛΜΥΡΟΣ ΑΕΚ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Φ ΚΟΥΡΑΚΗΣ Ι ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Μ Ε
Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ – ΠΑΝΟΜ ΚΡΟΥΣΩΝΑ ΚΡΑΣΑΓΑΚΗΣ Χ ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ Σ ΤΖΑΝΑΚΑΚΗΣ Ε
ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ – ΜΟΙΡΕΣ ΘΡΑΨΑΝΟΥ ΦΟΥΚΑΚΗΣ Γ ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ Ε ΠΛΑΙΤΗΣ Γ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ – ΓΟΡΤΥΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΦΕΡΕΤΖΑΚΗΣ Ν ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ Κ Μ ΤΖΩΡΤΖΟΓΛΟΥ Φ
Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΚΟΥΝΑΛΑΚΗΣ Γ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Μ ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Α

 

Α2 ΕΠΣΗ – 5η αγωνιστική – 2017-18

Σάββατο 14 Οκτωβρίου 2017 – 15:30

ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΡΑΥΚΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΖΕΡΒΑΚΗΣ Γ ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ Κ Μ ΜΟΧΙΑΝΑΚΗΣ Α
Ε.Γ.Ο.Η – Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ ΕΓΟΗ ΦΟΥΚΑΚΗΣ Γ ΔΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ Κ ΤΟΥΡΛΟΥΚΑΚΗ Χ

Κυριακή 15 Οκτωβρίου 2017 – 15:30

ΔΩΡΙΕΑΣ – Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΚΑΣΤΕΛΙΟΥ ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ Ε ΚΑΟΥΡΑΣ Γ ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η
ΤΡΙΤΩΝΙΑ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΜΥΡΤΙΑΣ ΒΑΣΑΚΗΣ Ε ΜΠΑΛΙΔΗΣ Α ΧΝΑΡΑΚΗΣ Δ
ΑΣΗΜΙ – ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΑΣΗΜΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ Κ ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ Π ΣΙΓΑΝΟΥ Γ
ΔΙΑΣ – ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΣΠΙΝΑΚΗΣ Ν ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ Δ ΜΠΛΑΒΑΚΗΣ Ε
ΠΟΡΟΣ – ΡΟΥΒΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΠΕΡΤΣΕΛΑΚΗΣ Γ ΒΟΡΙΖΑΝΑΚΗΣ Σ ΨΑΡΡΑΣ Κ
ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ – ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ ΑΓ. ΠΑΡΑΣΚΙΩΝ ΖΑΧΑΡΙΟΥΔΑΚΗΣ Γ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ ΚΑΖΟΓΛΟΥ Χ

 

Β1 ΕΠΣΗ – 3η αγωνιστική – 2017-18

Σάββατο 14 Οκτωβρίου 2017 – 15:30

ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ – ΜΟΧΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΤΖΩΡΤΖΟΓΛΟΥ Φ ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ Ε ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ Γ
ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΕΛΠΙΔΩΝ ΖΑΦΕΙΡΗΣ Α ΣΠΙΝΑΚΗΣ Ν ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΟΣ Α
ΔΙΑΓΟΡΑΣ – ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ ΕΛΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ Ρ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Ι ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Κ
ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ – ΠΗΓΑΣΟΣ ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΦΕΡΕΤΖΑΚΗΣ Ν ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ Α ΚΑΟΥΡΑΣ Γ

Κυριακή 15 Οκτωβρίου 2017 – 11:00

ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Μ Ε ΖΑΦΕΙΡΗΣ Α ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ Ε
ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΧΑΡΑΥΓΗ ΠΟΑ ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ Κ Μ ΜΠΛΑΒΑΚΗΣ Ε ΔΡΑΚΩΝΑΚΗΣ Ε

Κυριακή 15 Οκτωβρίου 2017 – 15:30

ΓΑΡΙΠΑ – ΒΟΝΗ ΓΑΡΙΠΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Δ ΜΠΕΚΙΡΑΚΗΣ Ι ΔΡΑΚΩΝΑΚΗΣ Ε

 

Β2 ΕΠΣΗ – 3η αγωνιστική – 2017-18

Σάββατο 14 Οκτωβρίου 2017 – 15:30

ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ – ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ Δ ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ Ι ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ Μ
ΑΣΙΤΕΣ – ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 ΑΣΙΤΩΝ ΚΡΑΣΑΓΑΚΗΣ Χ ΠΛΑΙΤΗΣ Γ ΒΛΑΧΑΚΗΣ Ε

Κυριακή 15 Οκτωβρίου 2017 – 11:00

ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ – ΡΟΚΑ ΕΓΟΗ ΠΑΠΑΔΟΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ Ε ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ι ΖΙΟΥΤΟΣ Κ

Κυριακή 15 Οκτωβρίου 2017 – 15:30

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ – ΝΕΟΙ ΑΛΜΥΡΟΥ ΚΑΛΕΣΩΝ ΚΑΡΑΤΖΑΣ Γ ΘΕΜΕΛΗ Δ ΣΤΑΥΡΑΚΗΣ Ι
ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΚΗΣ Ε ΤΣΑΜΠΟΥΡΑΚΗΣ Γ ΦΑΝΟΥΡΑΚΗ Μ
ΔΑΜΑΣΤΑ – Ο.Φ.Η. 94 ΔΑΜΑΣΤΑΣ ΞΥΠΑΚΗΣ Γ ΣΠΑΘΑΡΑΚΗΣ Ι ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ Ε

Ρεπό: ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

 

Γ ΕΠΣΗ – 2η αγωνιστική – 2017-18

Σάββατο 14 Οκτωβρίου 2017 – 15:30

ΓΩΝΙΕΣ-ΝΕΟΙ ΜΟΙΡΩΝ ΑΓ. ΜΥΡΩΝΑ ΜΠΑΛΙΔΗΣ Α ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ Δ ΚΑΖΟΓΛΟΥ Χ
ΔΑΦΝΕΣ-ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧ. ΚΟΡΑΚΑΣ ΔΑΦΝΩΝ ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΣ Ε ΚΑΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ Η ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ Ε

Κυριακή 15 Οκτωβρίου 2017 – 12:00

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣ.-ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣΗΜΙΟΥ ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ Π ΚΩΣΤΑΣ Κ ΣΙΓΑΝΟΥ Γ

Κυριακή 15 Οκτωβρίου 2017 – 13:00

ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ-ΧΕΙΜΑΡΡΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΒΟΡΙΖΑΝΑΚΗΣ Σ ΠΕΡΤΣΕΛΑΚΗΣ Γ ΨΑΡΡΑΣ Κ
ΚΑΜΗΛΑΡΙ-ΙΝΙ ΒΟΡΡΩΝ ΜΟΧΙΑΝΑΚΗΣ Α ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ Μ ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Α

Κυριακή 15 Οκτωβρίου 2017 – 13:15

ΠΟΗ-ΠΑΤΟΥΧΑΣ Γ. ΣΚΟΥΡΕΛΛΟΥ ΖΑΦΕΙΡΗΣ Α ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Μ Ε ΓΕΝΕΤΖΑΚΗΣ Ε
ΟΦΑΜ-ΚΟΥΝΑΒΟΙ ΕΓΟΗ ΖΙΟΥΤΟΣ Κ ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ Ι ΠΑΠΑΔΟΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ Ε
 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0
Χαλκιαδάκης

Powered by IT Development