ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΤΟΠΙΚΟ | Oι διαιτητες των αγώνων της ΕΠΣΗ

Oι διαιτητες των αγώνων της ΕΠΣΗ

image

Διαβάστε αναλυτικά το πρόγραμμα αλλά και τους διαιτητές για τα τοπικά πρωταθλήματα του Ηρακλείου.

Α1 ΕΠΣΗ - 7η Αγωνιστική

ΜΙΝΩΙΚΗ - ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ Σάββατο 28/10/17 15:00 Σπινάκης Ν., Δασκαλάκης Ι., Γαρεφαλάκης Ε.

ΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΛΜΥΡΟΣ Κυριακή 29/10/17 15:00 Φερετζάκης Ν., Ελευθεράκης Σ., Ζιουτος Κ.

ΖΑΡΟΣ - ΡΩΜΑΝΟΣ Κυριακή 29/10/17 15:00 Ζαχαριουδάκης Γ., Τζανακάκης Ε., Γρηγοράκης Ι.

ΕΛΠΙΔΕΣ - ΠΑΝΟΜ Κυριακή 29/10/17 15:00 Χαραλαμπάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Μοχιανάκης Α.

ΤΥΛΙΣΟΣ - ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΗΡ.  Κυριακή 29/10/17 15:00 Σταυρακάκη Μ., Δασκαλάκης Ι., Μαστορίδης Δ.

Α.Ε.ΚΑΤΣΑΜΠΑ - ΜΟΙΡΕΣ Κυριακή 29/10/17 15:00 Παπαδάκης Φ., Νικολακάκης Β., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.

ΛΙΝΤΟ - ΓΟΡΤΥΣ Κυριακή 29/10/17 15:00 Μουρτζάκης Ι., Κυριακόπουλος Κ., Παπαδακάκης Γ.

Π.Α.Ο.ΚΡΟΥΣΩΝΑ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ Κυριακή 29/10/17 15:00 Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Α., Μαυραντωνάκης Α.

Α.Ο.ΤΥΜΠΑΚΙΟΥ - ΑΝΘΕΣΤΙΩΝ Κυριακή 29/10/17 15:00 Πατεμτζής Γ., Τρουλινός Κ., Στεφανίδης Σ.

Α2 ΕΠΣΗ - 7η Αγωνιστική

ΝΕΟΙ ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΤΡΙΤΩΝΙΑ Σάββατο 28/10/17 15:00 Μαυραντωνάκης Ι., Καρατζάς Γ., Πλαίτης Γ.

Ε.Γ.Ο.Η - Ο.Φ. ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 28/10/17 15:00 Φουκάκης Γ., Κώστας Κ., Γρηγοράκης Ι.

ΠΟΡΟΣ - ΝΕΟΙ ΕΡΓΟΤΕΛΗ Σάββατο 28/10/17 15:00 Ζερβάκης Ε. Γ., Περτσελάκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.

ΔΩΡΙΕΑΣ - ΑΣΗΜΙ Κυριακή 29/10/17 15:00 Βασάκης Γ. Ε., Γαρεφαλάκης Ε., Πλαίτης Γ.

ΔΙΑΣ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Κυριακή 29/10/17 15:00 Σπινάκης Ν., Καζόγλου Χ., Τουρλουκάκη Χ.

ΔΟΞΑ ΓΑΛΙΑΣ - ΡΑΥΚΟΣ Κυριακή 29/10/17 15:00 Σταυρακάκη Ν., Καούρας Γ., Γενετζάκης Ε.

ΗΡΑΚΛΗΣ ΝΙΠΙΔΙΤΟΥ - Α.Ο.ΚΑΜΙΝΙΩΝ Κυριακή 29/10/17 15:00 Φουκάκης Γ., Μαυραντωνάκης Ι., Κατσογιάννης Η.

ΑΓΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ - ΡΟΥΒΑΣ Κυριακή 29/10/17 15:00 Μανδαλενάκης Ε., Μάτσας Κ., Θέμελη Π.

Β1 ΕΠΣΗ - 5η αγωνιστική

ΕΡΜΗΣ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ - ΜΟΧΟΣ Σάββατο 28/10/17 15:00 Ζαφείρης Α., Παπαδάκης Φ., Κρασαγάκης Χ.

ΒΟΝΗ - ΕΘΝΙΚΟΣ Σάββατο 28/10/17 15:00 Τζανακάκης Ε., Καμπιτάκης Κ., Μπεκιράκης Ι.

ΠΟΣΕΙΔΩΝΑΣ - ΔΙΑΓΟΡΑΣ Σάββατο 28/10/17 15:00 Ελευθεράκης Σ., Τοπαλιδης Π., Κατσογιάννης Η.

ΓΟΥΒΩΝ ΠΑΟ - ΔΟΞΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ Σάββατο 28/10/17 15:00 Δασκαλάκης Α., Καούρας Γ., Μπλαβάκης Ε.

ΓΑΡΙΠΑ - ΧΑΡΑΥΓΗ Κυριακή 29/10/17 15:00 Σαμιωτάκης Ε., Μπεκιράκης Ι., Δρακωνάκης Ε.

ΟΜΟΝΟΙΑ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ - ΝΕΟΙ ΜΙΝΩΙΚΗΣ Κυριακή 29/10/17 15:00 Τζώρτζογλου Φ., Μπαλίδης Α., Ψαρράς Κ.

ΚΑΝΑΡΙΑ ΕΡΓΟΤΕΛΗ - ΠΗΓΑΣΟΣ Κυριακή 29/10/17 15:00 Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε., Φανουράκη Μ.

Β2 ΕΠΣΗ - 5η Αγωνιστική

ΠΥΡΓΙΩΤΙΣΣΑ - Ο.Φ.Η. 94 Σάββατο 28/10/17 15:00 Σφακιανάκης Δ., Γενετζάκης Ε., Φανουράκη Μ.

ΑΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ - ΑΣΙΤΕΣ Σάββατο 28/10/17 15:00 Κυριακόπουλος Κ., Παπαδακάκης Γ., Μπαλίδης Α.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΑΛΕΒΙΖΙΟΥ - ΘΕΡΙΣΟΣ 1978 Κυριακή 29/10/17 11:00 Δασκαλάκης Α., Τοπαλιδης Π., Μαυρουδής Ι.

ΜΑΡΑΘΩΝΑΣ - ΡΟΚΑ Κυριακή 29/10/17 15:00 Περτσελάκης Γ., Σταυράκης Γ., Σαρόγλου Ε.

ΜΕΤΑΞΟΧΩΡΙ - ΠΑΛΙΑΝΗ 2008 Κυριακή 29/10/17 15:00 Χριστουλάκης Ε., Σπαθαράκης Γ., Στέφα Ά.

ΔΑΜΑΣΤΑ - ΔΕΙΛΙΝΩΝ ΠΑΟ Κυριακή 29/10/17 15:00 Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σιγανού Γ., Επιτροπάκη Ε.

Γ' ΕΠΣΗ - 4η αγωνιστική

ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΜΕΣΣΑΡΑΣ - ΚΟΥΝΑΒΟΙ Σάββατο 28/10/17 15:00 Σαμιωτάκης Ε., Στέφα Ά., Δρακωνάκης Ε.

ΚΑΠΕΤΑΝ ΜΙΧΑΛΗΣ ΚΟΡΑΚΑΣ - ΙΝΙ Σάββατο 28/10/17 15:00 Μοχιανάκης Α., Ζιουτος Κ., Ψαρράς Κ.

Π.Ο. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΦΑΜ Κυριακή 29/10/17 11:00 Μπαλίδης Α., Τζώρτζογλου Φ., Ψαρράς Κ.

ΓΩΝΙΕΣ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ Κυριακή 29/10/17 12:00 Σταυράκης Γ., Περτσελάκης Γ., Σαρόγλου Ε.

ΑΕ ΚΑΜΗΛΑΡΙΟΥ - ΠΑΤΟΥΧΑΣ Κυριακή 29/10/17 12:00 Ζιουτος Κ., Φερετζάκης Ν., Ελευθεράκης Σ.

ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΑΣ ΗΡΑΚΛΕ - ΠΗΓΑΪΔΑΚΙΑ Κυριακή 29/10/17 12:00 Δασκαλάκης Ι., Ζαφείρης Α., Μπλαβάκης Ε.

 

ΔΑΦΝΕΣ - ΧΕΙΜΑΡΟΣ Κυριακή 29/10/17 12:30 Μάτσας Κ., Μανδαλενάκης Ε., Θέμελη Π.

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0
Χαλκιαδάκης
Powered by IT Development