ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΚΥΠΕΛΛΟ | Ο Διαμαντόπουλος σφυρίζει τον ΟΦΗ, Τσαμούρης τον Εργοτέλη

Ο Διαμαντόπουλος σφυρίζει τον ΟΦΗ, Τσαμούρης τον Εργοτέλη

image

Ορίστηκαντα οι τετράδες των διαιτητών που θα διευθύνων τις αναμετρήσεις της 3ης και τελευταίας αγωνιστικής της φάσης των ομίλων του Κυπέλλου Ελλάδας. 

Στο Αιγινιακός-ΠΑΟΚ ορίστηκε ο Κοτσάνης, ο Σωτηριάδης θα διευθύνει την αναμέτρηση του Ολυμπιακού στην έδρα του Κισσαμικού, στο Παναχαϊκή-Παναθηναϊκός θα σφυρίξει ο Μπλάνας, ενώ ο Γκαμάρης θα βρίσκεται στο ματς της ΑΕΚ στην έδρα της Καλλιθέας. 

Αναλυτικά οι ορισμοί:

Τρίτη (28/11)

15:00 Σπάρτη - Ατρόμητος 

Διαιτητής: Μακρυπόδης (Αχαΐας) 
Βοηθοί: Μεσσήνης (Αχαΐας), Καραλής (Ηλείας) 
4ος: Μαρκαντωνάτος (Ηλείας) 

15:00 ΟΦΗ - Απόλλων Σμύρνης 

Διαιτητής: Διαμαντόπουλος (Αρκαδίας) 
Βοηθοί: Καρατζίκας (Αθηνών), Απτόσογλου (Αθηνών) 
4ος: Τσουκαλάς (Αθηνών) 

17:15 Πανσερραϊκός - Ξάνθη 

Διαιτητής: Σέζος (Κιλκίς) 
Βοηθοί: Χουσκόγλου (Θράκης), Καραβασίλης (Καβάλας) 
4ος: Μαλουτας (Ημαθίας) 

17:15 Απόλλων Λάρισας - Λαμία 

Διαιτητής: Βρέσκας (Ημαθίας) 
Βοηθοί: Παρασίου (Ημαθίας), Γιάντσης (Ημαθίας) 
4ος: Καρατέρπος (Κοζάνης) 

19:30 Άρης - ΠΑΣ Γιάννινα 

Διαιτητής: Αρετόπουλος (Τρικάλων) 
Βοηθοί: Δίπλαρης (Καρδίτσας), Σάββας (Σερρών) 
4ος: Τζουμαλάκης (Σερρών) 


Τετάρτη (29/11)

15:00 Αιγινιακός - ΠΑΟΚ 

Διαιτητής: Κοτσάνης (Δράμας) 
Βοηθοί: Καρακώστας (Λάρισας), Κουβαλάκης (Δράμας) 
4ος: Ρούσης (Θεσσαλίας)

17:15 Τρίκαλα - Κέρκυρα 

Διαιτητής: Κουτσιαύτης (Άρτας) 
Βοηθοί: Ποντίκης (Πρέβεζας), Πασχάλης (Ηπείρου) 
4ος: Τάσης (Ηπείρου) 

17:15 ΑΟΧ-Κισσαμικός - Ολυμπιακός 

Διαιτητής: Σωτηριάδης (Λασιθίου) 
Βοηθοί: Πάγκαλος (Λασιθίου), Αιναλης (Μακεδονίας) 
4ος: Μπακογιάννης (Αθηνών) 

19:30 Αναγέννηση Καρδίτσας - ΑΕΛ 

Διαιτητής: Γρατσάνης (Τσικάλων) 
Βοηθοί: Νταλούκας (Τρικάλων), Τσιότσιος (Μακεδονίας) 
4ος: Γκορτσίλας (Μακεδονίας) 

19:30 Παναχαϊκή - Παναθηναϊκός 

Διαιτητής: Μπλάνας (Μεσσηνίας) 
Βοηθοί: Πήττας (Ηλείας), Πυλαρινός (Ζακύνθου) 
4ος: Αδαμόπουλος (Ανατολικής Αττικής) 


Πέμπτη (30/11)

15:00 Εργοτέλης - Παναιτωλικός 

Διαιτητής: Τσαμούρης (Πειραιά) 
Βοηθοί: Καλφάκης (Χανίων), Σινιοράκης (Χανίων) 
4ος: Γιαννουλάκης (Χανίων) 

17:15 Παναιγιάλειος - Πανιώνιος 

Διαιτητής: Μπαλατσούκας (Θεσπρωτίας) 
Βοηθοί: Κωνσταντίνου (Πρέβεζας), Φραγκούλης (Πρέβεζας) 
4ος: Κολυτας (Κέρκυρας) 

17:15 Απόλλων Πόντου - Λεβαδειακός 

Διαιτητής: Φωτιας (Πέλλας) 
Βοηθοί: Κωτούλας (Κιλκίς), Ζιγκερίδης (Κιλκίς) 
4ος: Δραγούσης (Κιλκίς) 

19:30 Καλλιθέα - ΑΕΚ 

Διαιτητής: Γκαμάρης (Αθηνών) 
Βοηθοί: Σαμοΐλης (Αθηνών), Σίπκας (Σάμου) 
4ος: Ζαραβίνος (Αθηνών)

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0
Sporfm
Powered by IT Development