ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΜΟΥΝΤΙΑΛ | Το πρόγραμμα της φάσης των ομίλων του Μουντιάλ!

Το πρόγραμμα της φάσης των ομίλων του Μουντιάλ!

image

Δείτε με ημερομηνίες το πρόγραμμα της φάσης των ομίλων του Παγκοσμίου Κυπέλλου που θα διεξαχθεί στην Ρωσία το καλοκαίρι του 2018.

Με την αναμέτρηση ανάμεσα στην οικοδέσποινα Ρωσία και την Σαουδική Αραβία θα έχουμε σέντρα στο Παγκόσμιο Κύπελλο. 

Με τα ματς Αγγλία-Βέλγιο, Παναμάς-Τυνησία του 7ου ομίλου στις 28 Ιουνίου πέφτει η αυλαία των ομίλων του Μουντιάλ. 

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1ος όμιλος
1η αγωνιστική: Ρωσία-Σαουδική Αραβία (14/6), Αίγυπτος-Ουρουγουάη (15/6) 
2η αγωνιστική: Ρωσία-Αίγυπτος (19/6), Ουρουγουάη-Σαουδική Αραβία (20/6) 
3η αγωνιστική: Σαουδική Αραβία-Αίγυπτος (25/6), Ουρουγουάη-Ρωσία (25/6) 

2ος όμιλος
1η αγωνιστική: Μαρόκο-Ιράν (15/6), Πορτογαλία-Ισπανία (15/6) 
2η αγωνιστική: Πορτογαλία-Μαρόκο (20/6), Ιράν-Ισπανία (20/6) 
3η αγωνιστική: Ιράν-Πορτογαλία (25/6), Ισπανία-Μαρόκο (25/6) 

3ος όμιλος
1η αγωνιστική: Γαλλία-Αυστραλία (16/6), Περού-Δανία (16/6) 
2η αγωνιστική: Γαλλία-Περού (21/6), Δανία-Αυστραλία (21/6) 
3η αγωνιστική: Αυστραλία-Περού (26/6), Δανία-Γαλλία (26/6) 

4ος όμιλος

1η αγωνιστική: Αργεντινή-Ισλανδία (16/6), Κροατία-Νιγηρία (16/6) 
2η αγωνιστική: Αργεντινή-Κροατία (21/6), Νιγηρία-Ισλανδία (22/6) 
3η αγωνιστική: Ισλανδία-Κροατία (26/6), Νιγηρία-Κροατία (26/6) 

5ος όμιλος
1η αγωνιστική: Κόστα Ρίκα-Σερβία (17/6), Βραζιλία-Ελβετία (17/6) 
2η αγωνιστική: Βραζιλία-Κόστα Ρίκα (22/6), Σερβία-Ελβετία (22/6) 
3η αγωνιστική: Σερβία-Βραζιλία (27/6), Ελβετία-Κόστα Ρίκα (27/6) 

6ος όμιλος
1η αγωνιστική: Γερμανία-Μεξικό (17/6), Σουηδία-Νότια Κορέα (18/6) 
2η αγωνιστική: Γερμανία-Σουηδία (23/6), Νότια Κορέα-Μεξικό (23/6) 
3η αγωνιστική: Νότια Κορέα-Γερμανία (27/6), Μεξικό-Σουηδία (27/6) 

7ος όμιλος
1η αγωνιστική: Βέλγιο-Παναμάς (18/6), Τυνησία-Αγγλία (18/6) 
2η αγωνιστική: Βέλγιο-Τυνησία (23/6), Αγγλία-Παναμάς (24/6) 
3η αγωνιστική: Αγγλία-Βέλγιο (28/6), Παναμάς-Τυνησία (28/6) 

8ος όμιλος
1η αγωνιστική: Πολωνία-Σενεγάλη (19/6), Κολομβία-Ιαπωνία (19/6) 
2η αγωνιστική: Ιαπωνία-Σενεγάλη (24/6), Πολωνία-Κολομβία (24/6) 
3η αγωνιστική: Ιαπωνία-Κολομβία (28/6), Σενεγάλη-Κολομβία (28/6)

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
0
Sporfm
Powered by IT Development