ΑΡΧΙΚΗ | Ο ΣΠΟΡ FM | ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ LIVE | Oι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Oι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

image

Οι παρακάτω μεταδόσεις είναι προγραμματισμένες για σήμερα 16/12/2017

COSMOTE SPORT 3

Κάιζερσλαουτερν - Νυρεμβέργη 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
COSMOTE SPORT 1

Λέστερ - Κρίσταλ Πάλας 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
ΕΡΤ3

Σπάρτη - Πανσερραϊκός 
Football League

15:00
NOVASPORTS 2

Κέρκυρα - Ατρόμητος 
Super League

15:00
ΕΡΤ2

Πατσούκα - Αλ Τζαζίρα 
Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων

16:00
COSMOTE SPORT 4

Ίντερ - Ουντινέζε 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
ΕΡΤ1

ΠΑΟΚ - ΑΕΚ 
Basket League

16:30
COSMOTE SPORT 3

Στουτγάρδη - Μπάγερν Μονάχου 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Άουγκσμπουργκ - Φράιμπουργκ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Βέρντερ - Μάιντς 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 6

Κολονία - Βόλφσμπουργκ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 5

Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Σάλκε 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 1

Τσέλσι - Σαουθάμπτον 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 4

Σάντερλαντ - Φούλαμ 
Championship Αγγλίας

17:00
COSMOTE SPORT 2

Αθλέτικ Μπιλμπάο - Ρεάλ Σοθιεδάδ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 2

ΑΕΚ - Απόλλων Σμύρνης 
Super League

17:15
ERT.GR

Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα 25άρας, 4η μέρα 
Κολύμβηση

18:00
NOVASPORTS 3

Ρεν - Παρί Σεν Ζερμέν 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
ΕΡΤ1

ΓΣΛ Φάρος - Κόροιβος 
Basket League

18:30
ΕΡΤ1

Πανιώνιος - Τρίκαλα 
Basket League

18:30
ΕΡΤ1

Κύμη - Άρης 
Basket League

18:30
EUROSPORT 2

Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα 25άρας: Copenhagen, Denmark 
Κολύμβηση

18:30
ΕΡΤ2

Γκρέμιο - Ρεάλ Μαδρίτης 
Παγκόσμιο Κύπελλο Συλλόγων

19:00
FOX

Butler - Purdue 
NCAA

19:00
COSMOTE SPORT 7

Τορίνο - Νάπολι 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 3

Ντόρτμουντ - Χόφενχαϊμ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2

Κάρντιφ - Χαλ 
Championship Αγγλίας

19:30
NOVASPORTS 1

Πλατανιάς - ΠΑΟΚ 
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 2

Έιμπαρ - Βαλένθια 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Σίτι - Τότεναμ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 4

Αϊντχόφεν - Ντεν Χάαχ 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

20:45
NOVASPORTS 1

Καέν - Γκινγκάμπ 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
FOX

DePaul - Northwestern 
NCAA

21:00
COSMOTE SPORT 4

Ρέτζο Εμίλια - Βαρέζε 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:30
COSMOTE SPORT 2

Ατλέτικο Μαδρίτης - Αλαβές 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 1

Ρόμα - Κάλιαρι 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
FOX

Lions - Bears 
NFL

23:30
 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0
Χαλκιαδάκης
Powered by IT Development