ΑΡΧΙΚΗ | Ο ΣΠΟΡ FM | ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ LIVE | Oι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Oι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

image

Οι παρακάτω μεταδόσεις είναι προγραμματισμένες για σήμερα 03/02/2018

COSMOTE SPORT 3

Χάιντενχαϊμ - Ζανκτ Πάουλι 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
COSMOTE SPORT 2

Έιμπαρ - Σεβίλλη 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 1

Μπέρνλι - Μάντσεστερ Σίτι 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
ΕΡΤ3

Βέροια - Δόξα Δράμας 
Football League

15:00
NOVASPORTS 2

Αστέρας Τρίπολης - Ξάνθη 
Super League

15:00
ΕΡΤ2

ΠΑΟΚ - Γλυφάδα 
Α1 Πόλο

15:30
EUROSPORT

Volta a la Comunitat Valenciana, Spain 
Ποδηλασία

15:30
COSMOTE SPORT 6

Γαλατάσαραϊ - Νταρουσάφακα 
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

16:00
EUROSPORT 2

Παγκόσμιο πρωτάθλημα cyclocross Valkenburg, Netherlands 
Ποδηλασία

16:00
ΕΡΤ1

Λαύριο - Τρίκαλα 
Α1 Μπάσκετ

16:30
ΕΡΤ1

Κολοσσός - Πανιώνιος 
Α1 Μπάσκετ

16:30
ΕΡΤ1

ΓΣΛ Φάρος - Προμηθέας 
Α1 Μπάσκετ

16:30
COSMOTE SPORT 3

Μάιντς - Μπάγερν Μονάχου 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 5

Χέρτα - Χόφενχαϊμ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Φράιμπουργκ - Μπάγερ Λεβερκούζεν 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Σάλκε - Βέρντερ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Χάντερσφιλντ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
COSMOTE SPORT 4

ΑΕΚ - Άρης 
Α1 Μπάσκετ

17:00
ΕΡΤ2

Ηρακλής Χαλκίδας - Παμβοχαϊκός 
Volley League

17:00
NOVASPORTS 4

Λιντς - Κάρντιφ 
Championship Αγγλίας

17:00
NOVASPORTS 2

ΑΕΛ - Πανιώνιος 
Super League

17:15
COSMOTE SPORT 2

Μπέτις - Βιγιαρεάλ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 3

Λιλ - Παρί Σεν Ζερμέν 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
ΕΡΤ1

Κόροιβος - Ρέθυμνο 
Α1 Μπάσκετ

18:30
COSMOTE SPORT 7

Σαμπντόρια - Τορίνο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
FOX SPORTS

Butler - DePaul 
NCAA

19:00
NOVASPORTS 1

Παναθηναϊκός - Παναιτωλικός 
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 3

Γκλάντμπαχ - Λειψία 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1

Άρσεναλ - Έβερτον 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Αλαβές - Θέλτα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2

Γουλβς - Σέφιλντ Γιουνάιτεντ 
Championship Αγγλίας

19:30
COSMOTE SPORT 8

Μπενφίκα - Ρίο Άβε 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:15
NOVASPORTS 4

Αϊντχόφεν - Τσβόλε 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

20:45
EUROSPORT 2

Six-day Track Championship Copenhagen, Denmark 
Ποδηλασία

21:00
NOVASPORTS 3

Νις - Τουλούζ 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
FOX SPORTS

Marquette - Providence 
NCAA

21:30
COSMOTE SPORT 2

Λεβάντε - Ρεάλ Μαδρίτης 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 1

Ίντερ - Κροτόνε 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 4

Λος Άντζελες Κλίπερς - Σικάγο Μπουλς 
NBA

22:30
COSMOTE SPORT 5

Πόρτο - Μπράγκα 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30
 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0
Sporfm
Powered by IT Development