ΑΡΧΙΚΗ | ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ | Γκώνιας: ''Χάσαμε μέσα σε επτά λεπτά''

Γκώνιας: ''Χάσαμε μέσα σε επτά λεπτά''

Αναλυτικά όσα δήλωσε ο προπονητής του Εργοτέλης Τάκης Γκώνιας μετά την ήττα του Εργοτέλη με 3-2 από τον Αιγινιακό.

Στο γεγονός πως η ομάδα του δεν εμφάνισε την εικόνα που είχε στα τελευταία 4 παιχνίδια στάθηκε ο Τάκης Γκώνιας. Επίσης τόνισε πως ο Εργοτέλης εμφάνισε ένα πρόσωπο σε κάθε ημίχρονο.

Αναλυτικά οι δηλώσεις του Γκώνια:

''Στο πρώτο ημίχρονο ήμασταν καλοί, είχαμε καλές ευκαιρίες και πετύχαμε δύο γκολ. Θα μπορούσαμε να κάνουμε και άλλο γκολ. Δεν μπορέσαμε. Δεν ήμασταν η ομάδα που ήμασταν στις τελευταίες τέσσερις αγωνιστικές. Στο δεύτερο ημίχρονο, ο Αιγινιακός ισορρόπησε, έχασε ευκαιρίες. Είχαμε πει ότι θα πιέσει με μεγάλες πάσες και δυστυχώς δεν μπορέσαμε να αντεπεξέλθουμε. Χάσαμε μέσα σε επτά λεπτά. Εύχομαι καλή επιτυχία στον Αιγινιακό.''