ΑΡΧΙΚΗ | Ο ΣΠΟΡ FM | ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ LIVE | Oι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Oι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

image

ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 17/02/2018

EUROSPORT

Δίαθλο 12,5 χλμ μαζικής εκκίνησης γυναικών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

13:00
ΕΡΤ2

Δίαθλο 12,5 χλμ μαζικής εκκίνησης γυναικών 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

13:10
COSMOTE SPORT 3

Ίνγκολσταντ - Ζανκτ Πάουλι 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
EUROSPORT 2

Χόκεϊ επί πάγου, Άνδρες 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:00
EUROSPORT

Πατινάζ ταχύτητας 1500μ γυναικών - Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:00
COSMOTE SPORT 2

Λας Πάλμας - Σεβίλλη 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
ΕΡΤ2

Άλμα με σκι Μεγάλος λόφος ανδρών - Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:25
NOVASPORTS 1

Σέφιλντ Γουένσντεϊ - Σουόνσι 
Κύπελλο Αγγλίας

14:30
EUROSPORT

Άλμα με σκι Άνδρες - 1ος γύρος 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

14:30
NOVASPORTS 2

Κέρκυρα - Απόλλων Σμύρνης 
Super League

15:00
ΕΡΤ3

Σπάρτη - ΟΦΗ 
Football League

15:00
EUROSPORT

Σκέλετον Γυναίκες - Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

15:15
EUROSPORT

Άλμα με σκι Άνδρες - Τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

15:30
COSMOTE SPORT 5

Σουηδία SS14 Vargasen 2 
WRC

16:00
COSMOTE SPORT 6

ATP 500, World Tennis Tournament, ημιτελικά 
Τένις

16:00
COSMOTE SPORT 1

Ουντινέζε - Ρόμα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
ΕΡΤ2

Χόκεϊ επί πάγου Ολυμπιακοί Αθλητές Ρωσίας - ΗΠΑ (άνδρες) 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

16:10
COSMOTE SPORT 3

Βόλφσμπουργκ - Μπάγερν Μονάχου 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Αμβούργο - Μπάγερ Λεβερκούζεν 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Φράιμπουργκ - Βέρντερ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
EUROSPORT 2

Γύρος της Ανδαλουσίας, Ισπανία 
Ποδηλασία

16:30
ΕΡΤ2

Ηρακλής - Ολυμπιακός 
Volley League

17:00
NOVASPORTS 4

ΚΠΡ - Μπόλτον 
Championship Αγγλίας

17:00
ΕΡΤ1

Ολυμπιακός - ΑΕΚ (Τελικός) 
Κύπελλο Ελλάδος-Μπάσκετ

17:15
NOVASPORTS 2

Αστέρας Τρίπολης - Ατρόμητος 
Super League

17:15
COSMOTE SPORT 2

Έιμπαρ - Μπαρτσελόνα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 3

Παρί Σεν Ζερμέν - Στρασμπούρ 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
EUROSPORT 2

Γύρος του Αλγκάρβε, Πορτογαλία 
Ποδηλασία

18:00
COSMOTE SPORT 1

Κιέβο - Κάλιαρι 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
FOX SPORTS

Butler - Providence 
NCAA

19:00
COSMOTE SPORT 5

Final Eight Ημιτελικά 
Κύπελλο Ιταλίας

19:00
COSMOTE SPORT 8

ATP 250, Όπεν Αργεντινής, ημιτελικά 
Τένις

19:00
NOVASPORTS 1

Λαμία - ΠΑΟΚ 
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 3

Σάλκε - Χόφενχαϊμ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2

Χάντερσφιλντ - Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 
Κύπελλο Αγγλίας

19:30
COSMOTE SPORT 2

Αλαβές - Ντεπορτίβο λα Κορούνια 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 7

Ημιτελικά 
Κύπελλο Ισπανίας Μπάσκετ

20:00
COSMOTE SPORT 6

ATP 500, World Tennis Tournament, ημιτελικά 
Τένις

20:30
NOVASPORTS 4

Αϊντχόφεν - Χέρενφεν 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

20:45
NOVASPORTS 3

Μονπελιέ - Γκινγκάμπ 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
COSMOTE SPORT 1

Τζένοα - Ίντερ 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 2

Μάλαγα - Βαλένθια 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 5

Final Eight, Ημιτελικά 
Κύπελλο Ιταλίας μπάσκετ

21:45
COSMOTE SPORT 7

Ημιτελικά 
Κύπελλο Ισπανίας Μπάσκετ

22:30
 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0
Sporfm
Powered by IT Development