ΑΡΧΙΚΗ | Ο ΣΠΟΡ FM | ΣΠΟΤ ΣΤΑΘΜΟΥ | Oι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Oι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

image

ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 24/02/2018

COSMOTE SPORT 2

Θέλτα - Έιμπαρ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 3

Ουνιόν Βερολίνου - Ζαντχάουζεν 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
COSMOTE SPORT 1

Λέστερ - Στόουκ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
NOVASPORTS 3

ΠΑΣ Γιάννινα - Λεβαδειακός 
Super League

15:00
ΕΡΤ3

Τρίκαλα - Παναχαϊκή 
Football League

15:00
EUROSPORT

Χόκεϊ επί πάγου Άνδρες - Μικρός τελικός 
Χειμερινοί Ολυμπιακοί Αγώνες

15:15
ΕΡΤ2

Απόλλων - Εθνικός 
Πόλο Ανδρών

15:30
COSMOTE SPORT 8

Χόφενχαϊμ - Φράιμπουργκ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3

Μπάγερν Μονάχου - Χέρτα 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Στουτγάρδη - Άιντραχτ Φρανκφούρτης 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 5

Ανόβερο - Γκλάντμπαχ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
EUROSPORT 2

World Tour Het Nieuwsblad, Belgium 
Ποδηλασία

16:30
COSMOTE SPORT 1

Λίβερπουλ - Γουέστ Χαμ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 4

Πρέστον - Ίπσουιτς 
Championship Αγγλίας

17:00
ΕΡΤ2

ΠΑΟΚ - Φοίνικας Σύρου 
Volley League

17:00
NOVASPORTS 1

Πανιώνιος - Αστέρας Τρίπολης 
Super League

17:15
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Μαδρίτης - Αλαβές 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
ΕΡΤ3

Τελικός 
Μπάσκετ - Κύπελλο Γυναικών

18:00
NOVASPORTS 3

Τουλούζ - Μονακό 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
COSMOTE SPORT 6

Κίελ - Βίβα Κίελτσε 
Χάντμπολ

18:30
FOX SPORTS

St. John's - Seton Hall 
NCAA

19:00
COSMOTE SPORT 7

Μπολόνια - Τζένοα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 2

Παναθηναϊκός - Λαμία 
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 3

Βέρντερ - Αμβούργο 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 1

Φούλαμ - Γουλβς 
Championship Αγγλίας

19:30
COSMOTE SPORT 2

Λεγανές - Λας Πάλμας 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1

Γουότφορντ - Έβερτον 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 4

Άλκμααρ - Σπάρτα Ρότερνταμ 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 3

Ναντ - Αμιάν 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
FOX SPORTS

Creighton - Villanova 
NCAA

21:30
COSMOTE SPORT 2

Μπαρτσελόνα - Ζιρόνα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 1

Ίντερ - Μπενεβέντο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 6

ATP 500 Rio Open, ημιτελικά 
Τένις

22:00
COSMOTE SPORT 8

ATP 250 Delray Beach, ημιτελικά 
Τένις

22:00
COSMOTE SPORT 5

Πάσος Φερέιρα - Μπενφίκα 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30
 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0
Χαλκιαδάκης

Powered by IT Development