ΑΡΧΙΚΗ | Ο ΣΠΟΡ FM | ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ LIVE | Oι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Oι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

image

ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 10/03/2018

COSMOTE SPORT 6

World Tour Ντόχα, μικρός τελικός ανδρών 
Βόλεϊ

13:35
COSMOTE SPORT 2

Έιμπαρ - Ρεάλ Μαδρίτης 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 3

Ζανκτ Πάουλι - Άιντραχτ Μπράουνσβαϊγκ 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
EUROSPORT

Paris-Nice, France 
Ποδηλασία

14:30
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Λίβερπουλ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
COSMOTE SPORT 6

World Tour Ντόχα, τελικός ανδρών 
Βόλεϊ

14:35
NOVASPORTS 3

ΑΕΛ - Κέρκυρα 
Super League

15:00
ΕΡΤ3

Πανσερραϊκός - Απόλλων Λάρισας 
Football League

15:00
ΕΡΤ2

ΠΑΟΚ - Χίος 
Πόλο Ανδρών

15:30
EUROSPORT

Paris-Nice, France 
Ποδηλασία

16:00
ΕΡΤ1

Κόροιβος - ΑΕΚ 
Α1 Μπάσκετ

16:30
ΕΡΤ1

Κολοσσός - Λαύριο 
Α1 Μπάσκετ

16:30
ΕΡΤ1

Τρίκαλα - ΓΣΛ Φάρος 
Α1 Μπάσκετ

16:30
COSMOTE SPORT 2

Μπάγερν Μονάχου - Αμβούργο 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3

Χέρτα - Φράιμπουργκ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Χόφενχαϊμ - Βόλφσμπουργκ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Ανόβερο - Άουγκσμπουργκ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ2

Ολυμπιακός - Φοίνικας Σύρου 
Volley League

17:00
NOVASPORTS 4

Μίλγουολ - Μπρέντφορντ 
Championship Αγγλίας

17:00
ΕΡΤ3

Ολυμπιακός - ΠΑΟΚ (Κύπελλο Ελλάδος - Ημιτελικά) 
Χάντμπολ

17:15
NOVASPORTS 1

Πανιώνιος - Ατρόμητος 
Super League

17:15
COSMOTE SPORT 1

Σεβίλλη - Βαλένθια 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 3

Παρί Σεν Ζερμέν - Μετς 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
ΕΡΤ1

Κύμη - Προμηθέας 
Α1 Μπάσκετ

18:30
COSMOTE SPORT 5

Μεξικό SS13 El Brinco 1 
WRC

19:00
NOVASPORTS 2

Παναθηναϊκός - Αστέρας Τρίπολης 
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 1

Τσέλσι - Κρίσταλ Πάλας 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 3

Μπάγερ Λεβερκούζεν - Γκλάντμπαχ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Χετάφε - Λεβάντε 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 1

Άστον Βίλα - Γουλβς 
Championship Αγγλίας

19:30
NOVASPORTS 4

Βίλεμ - Αϊντχόφεν 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

20:45
NOVASPORTS 3

Ναντ - Τρουά 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
COSMOTE SPORT 6

ATP Masters, Indian Wells 
Τένις

21:00
COSMOTE SPORT 4

Τρεντίνο - Βαρέζε 
Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ

21:30
COSMOTE SPORT 2

Μάλαγα - Μπαρτσελόνα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 1

Βερόνα - Κιέβο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0
Χαλκιαδάκης
Powered by IT Development