ΑΡΧΙΚΗ | ΟΦΗ | Παπαδόπουλος: ''Υπήρχε μια ομάδα στο γήπεδο''

Παπαδόπουλος: ''Υπήρχε μια ομάδα στο γήπεδο''

Ευχαριστημένος από την απόδοση της ομάδας του εμφανίστηκε στην συνέντευξη τύπου ο Νίκος Παπαδόπουλος που τόνισε πως αξίζουν συγχαρητήρια σε όλους.

Ικανοποιημένος από την νέα καλή εμφάνιση της ομάδας του και αισιόδοξος για την συνέχεια ήταν ο Νίκος Παπαδόπουλος μετά την νέα νίκη του ΟΦΗ με 3-0. Ένα αποτέλεσμα το οποίο κάνει τους ανθρώπους της Κρητικής ομάδας να βλέπουν… τίτλο καθώς αυτήν την στιγμή η ομάδα του Ηρακλείου βρίσκεται στην πρώτη θέση της βαθμολογίας.

Αναλυτικά οι δηλώσεις:

«Κάναμε ένα πολύ ωραίο ματς. Μόνο στο δεύτερο μισό του πρώτου ημιχρόνου χάσαμε την ηρεμία και αποσυντονιστήκαμε από τον τραυματισμό του Παπαστεριανού, που έχει υποστεί θλάση.

Στο δεύτερο ημίχρονο θα μπορούσε το σκορ να είναι και μεγαλύτερο. Υπήρχε μόνο μία ομάδα στο γήπεδο. Συγχαρητήρια σε όλους για την προσπάθεια.

Ήμασταν  τακτικά άριστοι. Πάμε για το επόμενο ματς. Είμαστε πλέον πρώτοι. Αξίζουν συγχαρητήρια σε όλους.

Υπάρχουν δύσκολα  ματς. Κοιτάμε την συνέχεια. Τίποτα δεν μας χαρίστηκε. Κανείς δεν μας έχει κάνει… δώρα.

Οτι έχουμε πετύχει είναι με την αξία μας»