ΑΡΧΙΚΗ | Ο ΣΠΟΡ FM | ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ LIVE | Oι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Oι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

image

ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 17/03/2018

FOX SPORTS

Kings - Devils 
NHL

10:00
COSMOTE SPORT 5

Κατάρ, 3ες ελεύθερες δοκιμές 
Moto GP

13:30
COSMOTE SPORT 3

Κάιζερσλαουτερν - Ζανκτ Πάουλι 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
COSMOTE SPORT 2

Ντεπορτίβο λα Κορούνια - Λας Πάλμας 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 2

Σουόνσι - Τότεναμ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:15
NOVASPORTS 1

Φούλαμ - ΚΠΡ 
Championship Αγγλίας

14:30
ΕΡΤ3

Καλλιθέα - ΟΦΗ 
Football League

15:00
ΕΡΤ2

Milan-Sanremo, Ιταλία 
Ποδηλασία

15:30
COSMOTE SPORT 5

Κατάρ, Κατατακτήριες δοκιμές 
Moto 3

15:40
COSMOTE SPORT 4

Τόφας - Μπάνβιτ 
Basketball Champions League

16:00
ΕΡΤ1

Λαύριο - Κόροιβος 
Α1 Μπάσκετ

16:30
ΕΡΤ1

ΓΣΛ Φάρος - Άρης 
Α1 Μπάσκετ

16:30
ΕΡΤ1

Προμηθέας - Τρίκαλα 
Α1 Μπάσκετ

16:30
COSMOTE SPORT 1

Άιντραχτ Φρανκφούρτης - Μάιντς 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3

Γκλάντμπαχ - Χόφενχαϊμ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Αμβούργο - Χέρτα 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Άουγκσμπουργκ - Βέρντερ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 5

Κατάρ, Κατατακτήριες δοκιμές 
Moto 2

16:35
NOVASPORTS 1

Γουλβς - Μπέρτον 
Championship Αγγλίας

17:00
ΕΡΤ3

ΠΑΟΚ - ΑΕΚ 
Χάντμπολ

17:00
COSMOTE SPORT 2

Βαλένθια - Αλαβές 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
COSMOTE SPORT 5

Κατάρ, 4ες ελεύθερες δοκιμές 
Moto GP

17:35
NOVASPORTS 2

Μπορντό - Ρεν 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
COSMOTE SPORT 5

Κατάρ, Κατατακτήριες δοκιμές 
Moto GP

18:15
ΕΡΤ1

ΠΑΟΚ - Ρέθυμνο 
Α1 Μπάσκετ

18:30
COSMOTE SPORT 7

Ουντινέζε - Σασουόλο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 4

Αρμάνι Μιλάνο - Τρεντίνο 
Ιταλικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:00
COSMOTE SPORT 1

Λίβερπουλ - Γουότφορντ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 3

Βόλφσμπουργκ - Σάλκε 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Σοθιεδάδ - Χετάφε 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 1

Μπόλτον - Άστον Βίλα 
Championship Αγγλίας

19:30
COSMOTE SPORT 6

ATP Masters Indian Wells, ημιτελικά 
Τένις

20:00
COSMOTE SPORT 8

Φεϊρένσε - Μπενφίκα 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:15
NOVASPORTS 3

Αϊντχόφεν - Φένλο 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

20:45
COSMOTE SPORT 1

Σπαλ - Γιουβέντους 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 1

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Μπράιτον 
Κύπελλο Αγγλίας

21:45
COSMOTE SPORT 2

Μπέτις - Εσπανιόλ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 2

Γκενκ - Σταντάρ Λιέγης (Τελικός) 
Κύπελλο Βελγίου

21:45
 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0
Sporfm
Powered by IT Development