ΑΡΧΙΚΗ | Ο ΣΠΟΡ FM | ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ LIVE | Oι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Oι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

image

ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 31/03/2018

EUROSPORT

Βουκουρέστι 
Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

13:00
COSMOTE SPORT 8

Μπεσίκτας - Μπάνβιτ 
Τούρκικο πρωτάθλημα μπάσκετ

13:00
COSMOTE SPORT 7

Μπολόνια - Ρόμα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 3

Ντινάμο Δρέσδης - Νυρεμβέργη 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
COSMOTE SPORT 2

Ζιρόνα - Λεβάντε 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 1

Κρίσταλ Πάλας - Λίβερπουλ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
NOVASPORTS 3

Παναιτωλικός - ΠΑΣ Γιάννινα 
Super League

15:00
ΕΡΤ3

Παναχαϊκή - ΟΦΗ 
Football League

15:00
ΕΡΤ2

Βουλιαγμένη - Γλυφάδα 
Α1 Πόλο

15:30
EUROSPORT

Βουκουρέστι 
Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 6

Λάτσιο - Μπενεβέντο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 7

Ίντερ - Βερόνα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
ΕΡΤ1

ΠΑΟΚ - Κόροιβος 
Α1 Μπάσκετ

16:30
ΕΡΤ1

ΓΣΛ Φάρος - Κολοσσός 
Α1 Μπάσκετ

16:30
ΕΡΤ1

Κύμη - Τρίκαλα 
Α1 Μπάσκετ

16:30
COSMOTE SPORT 3

Σάλκε - Φράιμπουργκ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 5

Μπάγερ Λεβερκούζεν - Άουγκσμπουργκ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Ανόβερο - Λειψία 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
ΕΡΤ2

Τελικός Λιγκ Καπ (Ολυμπιακός-Εθνικός Αλεξανδρούπολης) 
Βόλεϊ

16:45
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Σουόνσι 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:00
NOVASPORTS 1

Ατρόμητος - ΠΑΟΚ 
Super League

17:00
COSMOTE SPORT 2

Αθλέτικ Μπιλμπάο - Θέλτα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 3

Ντιζόν - Μαρσέιγ 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
ΕΡΤ1

Πανιώνιος - Λαύριο 
Α1 Μπάσκετ

18:30
COSMOTE SPORT 4

Σασουόλο - Νάπολι 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
EUROSPORT

Βουκουρέστι 
Αρση βαρών: Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 7

Κιέβο - Σαμπντόρια 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 1

Έβερτον - Μάντσεστερ Σίτι 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2

Λεβαδειακός - Ολυμπιακός 
Super League

19:30
ΕΡΤ2

Παρτίζαν - Ολυμπιακός 
Champions League Πόλο

19:30
NOVASPORTS 4

Χαλ - Άστον Βίλα 
Championship Αγγλίας

19:30
COSMOTE SPORT 3

Μπάγερν Μονάχου - Ντόρτμουντ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Λας Πάλμας - Ρεάλ Μαδρίτης 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 6

WTA Tour Μαϊάμι, τελικός 
Τένις

20:00
EUROSPORT 2

Orlando City - New York Red Bulls 
Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS)

20:00
COSMOTE SPORT 5

Antony Joshua - Joseph Parker 
Πυγμαχία

20:00
COSMOTE SPORT 8

Μπενφίκα - Βιτόρια Γκιμαράες 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:15
COSMOTE SPORT 1

Αϊντχόφεν - Μπρέντα 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

20:45
COSMOTE SPORT 7

Χέρτα - Βόλφσμπουργκ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

21:30
COSMOTE SPORT 2

Σεβίλλη - Μπαρτσελόνα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 1

Γιουβέντους - Μίλαν 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 4

Ουάσινγκτον Ουίζαρντς - Σάρλοτ Χόρνετς 
NBA

22:00
COSMOTE SPORT 8

Μπράγκα - Σπόρτινγκ 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30
 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0
Sporfm

Powered by IT Development