ΑΡΧΙΚΗ | Ο ΣΠΟΡ FM | ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ LIVE | Oι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Oι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

image

ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 14/04/2018

COSMOTE SPORT 3

Ζανκτ Πάουλι - Ουνιόν Βερολίνου 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
COSMOTE SPORT 2

Σεβίλλη - Βιγιαρεάλ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 1

Σαουθάμπτον - Τσέλσι 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
ΕΡΤ3

Πανσερραϊκός - Κισσαμικός 
Football League

15:00
NOVASPORTS 2

Λαμία - Απόλλων Σμύρνης 
Super League

15:00
ΕΡΤ2

Γλυφάδα - Χίος 
Α1 Πόλο

15:30
COSMOTE SPORT 2

Κάλιαρι - Ουντινέζε 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
ΕΡΤ1

Τρίκαλα - Άρης 
Α1 Μπάσκετ

16:30
COSMOTE SPORT 3

Μπάγερ Λεβερκούζεν - Άιντραχτ Φρανκφούρτης 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 5

Χόφενχαϊμ - Αμβούργο 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Στουτγάρδη - Ανόβερο 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Χέρτα - Κολονία 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
EUROSPORT 2

FEI World Cup Paris, France 
Ιππασία

16:45
ΕΡΤ3

Ολυμπιακός - ΑΣΕ Δούκα 
Χάντμπολ

17:00
ΕΡΤ2

Παμβοχαϊκός - Ολυμπιακός (playoffs) 
Volley League

17:00
NOVASPORTS 4

Μίντλεσμπρο - Μπρίστολ Σίτι 
Championship Αγγλίας

17:00
COSMOTE SPORT 2

Μπαρτσελόνα - Βαλένθια 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 2

Λεβαδειακός - Αστέρας Τρίπολης 
Super League

17:15
NOVASPORTS 3

Λιόν - Αμιάν 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
ΕΡΤ1

ΓΣΛ Φάρος - ΑΕΚ 
Α1 Μπάσκετ

18:30
COSMOTE SPORT 7

Τζένοα - Κροτόνε 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 8

Κιέβο - Τορίνο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 1

ΠΑΟΚ - Πανιώνιος 
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 2

Λεγανές - Θέλτα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1

Λίβερπουλ - Μπόρνμουθ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2

Φούλαμ - Μπρέντφορντ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 3

Μπάγερν Μονάχου - Γκλάντμπαχ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 5

Λας Πάλμας - Ρεάλ Σοσιεδάδ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
EUROSPORT

New York Red Bulls - Montreal Impact 
Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS)

20:00
COSMOTE SPORT 6

ATP 250 Χιούστον, ημιτελικά 
Τένις

21:00
NOVASPORTS 3

Ναντ - Ντιζόν 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
COSMOTE SPORT 1

Τότεναμ - Μάντσεστερ Σίτι 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 3

Αταλάντα - Ίντερ 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 8

Τορίνο - Μπολόνια 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 2

Αθλέτικ Μπιλμπάο - Ντεπορτίβο λα Κορούνια 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 4

Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς - Σαν Αντόνιο Σπερς 
NBA playoffs

22:00
FOX SPORTS

Lightning - Devils 
NHL

22:00
EUROSPORT 2

Six-day Track Championship 
Ποδηλασία

22:15
EUROSPORT

Chicago Fire - Los Angeles Galaxy 
Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS)

22:45
 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0
Χαλκιαδάκης
Powered by IT Development