ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΚΥΠΕΛΛΟ | Tο πρόγραμμα για τη φάση των «32» του Κυπέλλου

Tο πρόγραμμα για τη φάση των «32» του Κυπέλλου

image

Γνωστό έγινε από την ΕΠΟ το πρόγραμμα για τη φάση των ομίλων του Κυπέλλου, η οποία θα διεξαχθεί σε τρεις… δόσεις. 

ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ

1ος όμιλος
Aτρόμητος 
ΠΑΣ Γιάννινα 
Ηρακλής 
Θύελλα Καμαρίου 

1η αγωνιστική 
Aτρόμητος-ΠΑΣ Γιάννινα 
Θύελλα Καμαρίου-Ηρακλής 

2η αγωνιστική 
Ηρακλής-Ατρόμητος 
ΠΑΣ Γιάννινα-Θύελλα Καμαρίου 

3η αγωνιστική 
Ηρακλής-ΠΑΣ Γιάννινα 
Θύελλα Καμαρίου-Ατρόμητος 

2ος όμιλος
ΑΕΚ 
Λαμία 
Απόλλων Λάρισας 
Βόλος 

1η αγωνιστική 
ΑΕΚ-Λαμία 
Βόλος-Απόλλων Λάρισας 

2η αγωνιστική 
Απόλλων Λάρισας-ΑΕΚ 
Λαμία-Βόλος 

3η αγωνιστική 
Απόλλων Λάρισας-Λαμία 
Βόλος-ΑΕΚ 

3ος όμιλος
Παναιτωλικός 
Παναθηναϊκός 
Κισσαμικός 
Ιεράπετρα 

1η αγωνιστική 
Παναιτωλικός-Παναθηναϊκός 
Ιεράπετρα-Κισσαμικός 

2η αγωνιστική 
Κισσαμικός-Παναιτωλικός 
Παναθηναϊκός-Ιεράπετρα 

3η αγωνιστική 
Κισσαμικός-Παναθηναϊκός 
Ιεράπετρα-Παναιτωλικός 

4ος όμιλος
ΠΑΟΚ 
Άρης 
Εργοτέλης 
Αήττητος Σπάτων 

1η αγωνιστική 
ΠΑΟΚ-Άρης 
Αήττητος Σπάτων-Εργοτέλης 

2η αγωνιστική 
Εργοτέλης-ΠΑΟΚ 
Άρης-Αήττητος Σπάτων 

3η αγωνιστική 
Εργοτέλης-Άρης 
Αήττητος Σπάτων-ΠΑΟΚ


5ος όμιλος
Ολυμπιακός 
Λεβαδειακός 
Παναχαϊκή 
Άρης Αβάτου 

1η αγωνιστική 
Ολυμπιακός-Λεβαδειακός 
Άρης Αβάτου-Παναχαϊκή 

2η αγωνιστική 
Παναχαϊκή-Ολυμπιακός 
Λεβαδειακός-Άρης Αβάτου 

3η αγωνιστική 
Παναχαϊκή-Λεβαδειακός 
Άρης Αβάτου-Ολυμπιακός 

6ος όμιλος
Αστέρας Τριπολης 
Απόλλων Σμύρνης 
Τρίκαλα 
Απόλλων Παραλιμνίου 

1η αγωνιστική 
Αστέρας Τρίπολης-Απόλλων Σμύρνης 
Απόλλων Παραλιμνίου-Τρίκαλα 

2η αγωνιστική 
Τρίκαλα-Αστέρας Τρίπολης 
Απόλλων Σμύρνης-Απόλλων Παραλιμνίου 

3η αγωνιστική 
Τρίκαλα-Απόλλων Σμύρνης 
Απόλλων Παραλιμνίου-Αστέρας Τρίπολης 

7ος όμιλος
Ξάνθη 
ΟΦΗ 
Κασσιόπη 
Νίκη Βόλου 

1η αγωνιστική 
Ξάνθη-ΟΦΗ 
Νίκη Βόλου-Κασσιόπη 

2η αγωνιστική 
Κασσιόπη-Ξάνθη 
ΟΦΗ-Νίκη Βόλου 

3η αγωνιστική 
Κασσιόπη-ΟΦΗ 
Νίκη Βόλου-Ξάνθη 

8ος όμιλος
Πανιώνιος 
Λάρισα 
Απόλλων Πόντου 
Ηρόδοτος 

1η αγωνιστική 
Πανιώνιος-Λάρισα 
Ηρόδοτος-Απόλλων Πόντου 

2η αγωνιστική 
Απόλλων Πόντου-Πανιώνιος 
Λάρισα-Ηρόδοτος 

3η αγωνιστική 
Απόλλων Πόντου-Λάρισα 
Ηρόδοτος-Πανιώνιος 

Οι ημερομηνίες των αγωνιστικών:
1η Αγωνιστική 25-26-27/09/2018 
2η Αγωνιστική 30-31/10/2018 και 01/11/2018 
3η Αγωνιστική 4-5-6/12/2018

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0
Sporfm
Powered by IT Development