ΑΡΧΙΚΗ | ΑΛΛΑ ΣΠΟΡ | ΠΟΛΟ | Tο πρόγραμμα της Α1 πόλο

Tο πρόγραμμα της Α1 πόλο

image

Εντός έδρας θα ξεκινήσει τις υποχρεώσεις του στο νέο πρωτάθλημα της Α1 ο Ναυτικός Ομιλος Χανίων ANEK LINES, αντιμετωπίζοντας στην πρεμιέρα το Παλαιό Φάληρο.

Η κλήρωση που πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη το μεσημέρι σε ξενοδοχείο στη Γλυφάδα ανέδειξε έτσι το πρόγραμμα για την ομάδα του Ηλία Μαχαίρα, η οποία θα ξεκινήσει με το πρώτο ματς να το δίνει στο Κολυμβητήριο Χανίων.

Υπενθυμίζεται πως η έναρξη της Α1 είναι προγραμματισμένη για τις 13 Οκτωβρίου.

Αναλυτικά το πρόγραμμα όλης της σεζόν έχει ως εξής:

1η αγωνιστική (13/10) – 12η αγωνιστική (12/1)
Χίος-Εθνικός
Υδραϊκός-ΟΦΘ
Ν.Ο. Χανίων ANEK LINES-Παλαιό Φάληρο
ΓΣ Περιστερίου-Γλυφάδα
ΠΑΟΚ-Βουλιαγμένη
Ολυμπιακός-Απόλλων Σμύρνης

2η αγωνιστική (20/10) – 13η αγωνιστική (26/1)
Χίος-Υδραϊκός
Εθνικός-Απόλλων Σμύρνης
Βουλιαγμένη-Ολυμπιακός
Γλυφάδα-ΠΑΟΚ
Παλαιό Φαληρο-ΓΣ Περιστερίου
ΟΦΘ-Ν.Ο. Χανίων ANEK LINES

3η αγωνιστική (27/10) – 14η αγωνιστική (2/2)
Ολυμπιακός-Γλυφάδα
Απόλλων Σμύρνης-Βουλιαγμένη
Υδραϊκός-Εθνικός
Ν.Ο. Χανίων ANEK LINES-Χίος
ΓΣ Περιστερίου-ΟΦΘ
ΠΑΟΚ-Παλαιό Φάληρο

4η αγωνιστική (7/11) – 15η αγωνιστική (9/2)
ΟΦΘ-ΠΑΟΚ
Χίος-ΓΣ Περιστερίου
Υδραϊκός-Ν.Ο. Χανίων ANEK LINES
Εθνικός-Βουλιαγμένη
Γλυφάδα-Απόλλων Σμύρνης
Παλαιό Φάληρο-Ολυμπιακός

5η αγωνιστική (17/11) – 16η αγωνιστική (16/2)
Ολυμπιακός-ΟΦΘ
Απόλλων Σμύρνης-Παλαιό Φάληρο
Βουλιαγμένη-Γλυφάδα
Ν.Ο. Χανίων ANEK LINES-Εθνικός
ΓΣ Περιστερίου-Υδραϊκός
ΠΑΟΚ-Χίος

6η αγωνιστική (24/11) – 17η αγωνιστική (23/2)
ΟΦΘ-Απόλλων Σμύρνης
Χίος-Ολυμπιακός
Υδραϊκός-ΠΑΟΚ
Ν.Ο. Χανίων ANEK LINES-ΓΣ Περιστερίου
Εθνικός-Γλυφάδα
Παλαιό Φάληρο-Βουλιαγμένη

7η αγωνιστική (1/12) – 18η αγωνιστική (9/3)
ΠΑΟΚ-Ν.Ο. Χανίων ANEK LINES
Ολυμπιακός-Υδραϊκός
Απόλλων Σμύρνης-Χίος
Βουλιαγμένη-ΟΦΘ
Γλυφάδα-Παλαιό Φάληρο
ΓΣ Περιστερίου-Εθνικός

8η αγωνιστική (8/12) – 19η αγωνιστική (16/3)
Εθνικός-Παλαιό Φάληρο
ΟΦΘ-Γλυφάδα
Χίος-Βουλιαγμένη
Υδραϊκός-Απόλλων Σμύρνης
Ν.Ο. Χανίων ANEK LINES-Ολυμπιακός
ΓΣ Περιστερίου-ΠΑΟΚ

9η αγωνιστική (15/12) – 20ή αγωνιστική (23/3)
Παλαιό Φάληρο-ΟΦΘ
ΠΑΟΚ-Εθνικός
Ολυμπιακός-ΓΣ Περιστερίου
Απόλλων Σμύρνης-Ν.Ο. Χανίων ANEK LINES
Βουλιαγμένη-Υδραϊκός
Γλυφάδα-Χίος

10η αγωνιστική (21/12) – 21η αγωνιστική (27/3)
ΓΣ Περιστερίου-Απόλλων Σμύρνης
ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός
Εθνικός-ΟΦΘ
Χίος-Παλαιό Φάληρο
Υδραϊκός-Γλυφάδα
Ν.Ο. Χανίων ANEK LINES-Βουλιαγμένη

11η αγωνιστική (5/1) – 22η αγωνιστική (13/4)
Γλυφάδα-Ν.Ο. Χανίων ANEK LINES
Παλαιό Φάληρο-Υδραϊκός
ΟΦΘ-Χίος
Ολυμπιακός-Εθνικός
Απόλλων Σμύρνης-ΠΑΟΚ

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0
Χαλκιαδάκης
Powered by IT Development