ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΤΟΠΙΚΟ | Οι διαιτητές για τους αγώνες της Α1 και Α2 ΕΠΣΗ

Οι διαιτητές για τους αγώνες της Α1 και Α2 ΕΠΣΗ

image

Οι διαιτητές για τους αγώνες της Α1 και Α2 ΕΠΣΗ

Μετά από ανακοίνωση της αρμόδιας επιτροπής της ΕΠΣΗ γνωστοποιήθηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του προσεχούς Σαββατοκύριακου (17-18/11) για την 11η αγωνιστική της Α1 και Α2 κατηγορίας.

Α1 PWM MEDICAL

Αγώνες

Γήπεδο

Ημέρα-Ημ/νία-Ώρα

Διαιτητές, Βοηθοί

Τύλισος-Α.Ο. Τυμπακίου

Τυλίσου

Κυριακή 18/11 15:00

Μανδαλενάκης Ε., Μπαλίδης Α., Μαυρουδής Ι. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)

ΠΑΝΟΜ-Μινωική

Μαλίων

Κυριακή 18/11 15:00

Κουναλάκης Γ., Καρατζάς Γ., Καούρας Γ.

Γόρτυς-Π.Α.Ο. Κρουσώνα

Αγ. Δέκα

Κυριακή 18/11 15:00

Μαυρουδής Δ., Σαμιωτάκης Ε., Φανουράκη Μ.

Ρωμανός-Ζαρός

Ελιάς

Κυριακή 18/11 15:00

Μαυραντωνάκης Ι., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.

Πόρος-Φαιστός

Εργοτέλη

Κυριακή 18/11 15:00

Βασάκης Γ. Ε., Μάτσας Κ., Μαυραντωνάκης Α. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης

Α.Ε. Κατσαμπά-Τριτωνία

ΑΕΚ

Κυριακή 18/11 15:00

Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Μ., Θέμελη Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κουναλάκης Κων/νος)

Αγ. Βαρβάρα-Μοίρες

Αγ. Βαρβάρας

Κυριακή 18/11 15:00

Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Ψαρράς Κ.

Ανθεστίων-Αλμυρός

Θραψανού

Κυριακή 18/11 15:00

Κώστας Κ., Δασκαλάκης Α., Μαστορίδης Δ.

 

 

Α2 PWM MEDICAL

Αγώνες

Γήπεδο

Ημέρα-Ημ/νία-Ώρα

Διαιτητές, Βοηθοί

Ελπίδες-Νέοι Εργοτέλοι

Ελπίδων

Σάββατο 17/11 15:00

Παπαδάκης Φ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Σταυράκης Γ.

Κεραυνός-Δίας

ΠΟΑ

Σάββατο 17/11 15:00

Πατεμτζής Γ., Δρακουλάκης Κ., Τσαμπουράκης Γ.

Δαμάστα-Λίντο

Δαμάστας

Κυριακή 18/11 15:00

Γρηγοράκης Ι., Συναδινάκης Κ., Κατσογιάννης Η.

Ασήμι-Αθλόπολις

Ασημίου

Κυριακή 18/11 15:00

Ξυπάκης Γ., Κασαπάκης Α., Καζόγλου Χ.

Γουβών Π.Α.Ο.-Ο.Φ. Αρκαλοχωρίου

Χερσονήσου

Κυριακή 18/11 15:00

Παπαδάκης Φ., Ρεμιδιανάκης Δ., Βοριζανάκης Σ.

Μαραθώνας-Ρούβας

Καλεσών

Κυριακή 18/11 15:00

Σφακιανάκης Δ., Δασκαλάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ.

Α.Ο. Καμινίων-Χερσόνησος

ΕΓΟΗ

Κυριακή 18/11 15:00

Ζιουτος Κ., Χριστουλάκης Ε., Μαυραντωνάκης Ν.

Ηρακλής Νιπιδιτού-Διαγόρας

Αρκαλοχωρίου

Κυριακή 18/11 18:00

Δασκαλάκης Α., Κώστας Κ., Μαστορίδης Δ.

 

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0
Sporfm

Powered by IT Development