ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΤΟΠΙΚΟ | Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της Α1 και Α2 ΕΠΣΗ

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές της Α1 και Α2 ΕΠΣΗ

image

Ανακοινώθηκαν από την αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣΗ οι διαιτητές για τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου, για την 13η αγωνιστική της Α1 και Α2 κατηγορίας

Μάλιστα από την Α1 κατηγορία εκείνα τα οποία ξεχωρίζουν και κεντρίζουν περισσότερο το ενδιαφέρον του κοινού είναι, το Α.Ε.Κατσαμπά – Μινωική στο γήπεδο του Πανεπιστημίου, αλλά και το Ρωμανός – ΠΑΝΟΜ στο γήπεδο της Ελιάς. Ενώ για την Α2 κατηγορία ιδιαίτερο ενδιαφέρον έχουν οι αναμετρήσεις Κεραυνός – Ρούβας και Δίας – Νέοι Εργοτέλη στο γήπεδο του ΠΟΑ και του Πανεπιστημίου αντίστοιχα.

Αναλυτικότερα το πρόγραμμα:

Α1 PWM MEDICAL

 

Αγώνες

Γήπεδο

Ημέρα-Ημ/νία-Ώρα

Διαιτητές, Βοηθοί

Ρωμανός – ΠΑΝΟΜ

Ελιάς

Σάββατο 1/12-15:00

Κρασαγάκης Χ., Δασκαλάκης Α., Κατσογιάννης Η.

Πόρος – Α.Ο.Τυμπακίου

Εργοτέλη

Σάββατο 1/12-15:00

Μανδαλενάκης Ε., Ελευθεράκης Σ., Σφακιανάκης Δ.

Α.Ε.Κατσαμπά – Μινωική

ΑΕΚ

Σάββατο 1/12-15:00

Κώστας Κ., Παπαδάκης Μ., Ψαρράς Κ., (Παρατηρητής διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)

Τύλισος – Γόρτυς

Τυλίσου

Κυριακή 2/12-15:00

Γρηγοράκης Ι., Τσμπουράκης Γ., Αδαμάκης Α. Θ.

Αγ. Βαρβάρα – Π.Α.Ο.Κρουσώνα

Αγ. Βαρβάρας

Κυριακή 2/12-15:00

Βισκαδούρος Μ., Παπαδάκης Μ., Καρατζάς Γ.

Ανθεστίων – Ζαρός

Θραψανού

Κυριακή 2/12-15:00

Πατεμτζής Γ., Αδαμάκης Ζ. θ., Γαρεφαλάκης Κων/νος Μ.

Αλμυρός – Φαιστός

Αλμυρού

Κυριακή 2/12-15:00

Μαυραντωνάκης Ι., Μπλαβάκης Ε., Μαυρουδής Ι.

Μοίρες – Τριτωνία

Μοιρών

Κυριακή 2/12-15:00

Βασάκης Γ. Ε., Καουράς Γ., Σαμιωτάκης Ε.

 

 

A2 PWM MEDICAL

 

Αγώνες

Γήπεδο

Ημέρα-Ημ/νία-Ώρα

Διαιτητές, Βοηθοί

Ελπίδες – Λίντο

Ελπίδων

Σάββατο 1/12-15:00

Φερετζάκης Ν., Φανουράκης Μ., Μισάι Δ.

Κεραυνός – Ρούβας

ΠΟΑ

Σάββατο 1/12-15:00

Κουναλάκης Γ., Καούρας Γ., Βισκαδούρος Α.

Χερσόνησος – Διαγόρας

Χερσονήσου

Σάββατο 1/12-15:00

Παπαδάκης Φ., Περτσελάκης Γ., Δρακωνάκης Ε.

Δαμάστα – Γουβών ΠΑΟ

Δαμάστας

Κυριακή 2/12-15:00

Ξυπάκης Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Δρακουλάκης Κ.

Μαραθώνας – Ασήμι

Καλεσών

Κυριακή 2/12-15:00

Ζερβάκης . Γ., Μισάι Δ., Σιγανού Γ.

Ηρακλής Νιπιδιτού – Αθλόπολις

Αρκαλοχωρίου

Κυριακή 2/12-15:00

Μπαλίδης Α., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.

Α.Ο.Καμινίων – Ο.Φ.Αρκαλοχωίου

ΕΓΟΗ

Κυριακή 2/12-15:00

Μαυρουδής Δ., Κατσογιάννης Η., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.

Δίας – Νέοι Εργοτέλη

Πανεπιστημίου

Κυριακή 2/12-15:00

Κυριακόπουλος Κ., Παπαδάκης Φ., Τουρλουκάκη Χ.

 

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
0
Χαλκιαδάκης
Powered by IT Development