ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΤΟΠΙΚΟ | Η διαιτησία του Σαβ/κου σε Α1 και Α2 ΕΠΣΗ

Η διαιτησία του Σαβ/κου σε Α1 και Α2 ΕΠΣΗ

image

Ανακοινώθηκαν από την αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣΗ, οι διαιτητές για τις αναμετρήσεις του Σαββατοκύριακου, στα πρωταθλήματα της Α1 και Α2 κατηγορία.

Μάλιστα από την Α1 κατηγορία, η αναμέτρηση της ομάδας των Μαλίων κόντρα στην Α.Ε.Κατσαμπά είναι αυτή που ξεχωρίζει, ενώ από την Α2 το ντέρμπι κορυφής μεταξύ Μαραθώνα και Δαμάστας είναι εκείνο που κεντρίζει περισσότερο το ενδιαφέρον.

Αναλυτικότερα το πρόγραμμα:

A1 PWM MEDICAL

Αγώνες

Γήπεδο

Ημέρα-Ημ/νία-Ώρα

Διαιτητές, Βοηθοί

Ρωμανός-Τύλισος

Ελιάς

Σάββατο 8/12-15:00

Σφακιανάκης Δ., Βασάκης Γ. Ε., Καούρας Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)

Μινωική-Ανθεστίων

Πανεπιστημίου

Σάββατο8/12-15:00

Γρηγοράκης Ι., Αδαμάκης Α. Θ., Σφακιανάκης Ε. Μ.

Γόρτυς-Πόρος

Αγ. Δέκα

Κυριακή 9/12-15:00

Ζερβάκης Ε. Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μαυρουδής Ι.

ΠΑΝΟΜ-Α.Ε.Κατσαμπά

Μαλίων

Κυριακή 9/12-15:00

Βισκαδούρος Μ., Δασκαλάκης Ι., Βισκαδούρος Α.

Α.Ο.Τυμπακίου-Αγ. Βαρβάρα

Τυμπακίου

Κυριακή 9/12-15:00

Παπαδάκης Φ., Καρατζάς Γ., Τουρλουκάκη Χ.

Π.Α.Ο.Κρουσώνα-Αλμυρός

Κρουσώνα

Κυριακή 9/12-15:00

Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Αδαμάκης Ζ. Θ.

Ζαρός-Μοίρες

Ζαρού

Κυριακή 9/12-15:00

Νικολακάκης Β., Μαυραντωνάκης Α., Ελευθεράκης Σ.

Φαιστός-Τριτωνία

Βορρών

Κυριακή 9/12-15:00

Ξυπάκης Γ., Κασαπάκης Α., Φανουράκη Μ.

 

A2 PWM MEDICAL

Αγώνες

Γήπεδο

Ημέρα-Ημ/νία-Ώρα

Διαιτητές, Βοηθοί

Γουβών ΠΑΟ-Ελπίδες

Χερσονήσου

Σάββατο 8/12-15:00


Σαμιωτάκης Ε., Καζόγλου Χ., Μισάι Δ.

 

Λίντο-Α.Ο.Καμινίων

Τυλίσου

Σάββατο 8/12-15:00


Φερετζάκης Ν., Θέμελη Π., Μαυρουδής Ι.

Αθλόπολις-Κεραυνός

Αγ. Μύρωνα

Σάββατο 8/12-15:00

Χαραλαμπάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Κατσογιάννης Η.

Νέοι Εργοτέλη-Διαγόρας

Εργοτέλη

Σάββατο 8/12-15:15

Ελευθεράκης Σ., Δρακουλάκης Κ., Δρακωνάκης Ε.

Μαραθώνας-Δαμάστα

Καλεσών

Κυριακή 9/12-15:00


Μαυραντωνάκης Ι., Δρακουλάκης Κ., Σφακιανάκης Δ

 

Ασήμι-Ηρακλής Νιπιδιτού

Ασημίου

Κυριακή 9/12-15:00

Ζιουτος Κ., Μπλαβάκης Ε., Σιγανού Γ.

Ο.Φ.Αρκαλοχωρίου-Δίας

Αρκαλοχωρίου

Κυριακή 9/12-15:00

Πατεμτζής Γ., Συναδινάκης Κ., Δρακωνάκης Ε.

Ρούβας-Χερσόνησος

Αγ. Βαρβάρας

Κυριακή 9/12-15:00

Μάτσας Κ., Μπαλίδης Α., Σαρόγλου Ε.

 

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
0
Sporfm

Powered by IT Development