ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΤΟΠΙΚΟ | Οι διαιτητές του Σαβ/κου σε Α1 και Α2 ΕΠΣΗ

Οι διαιτητές του Σαβ/κου σε Α1 και Α2 ΕΠΣΗ

image

Ανακοινώθηκαν από την αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣΗ οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου στην Α1 και Α2 PWM MEDICAL κατηγορία για την 16η αγωνιστική .

Μάλιστα, από την Α1 κατηγορία τα βλέμματα τραβάει η αναμέτρηση του Ζαρού με αντίπαλό τον Π.Α.Ο.Κρουσώνα. Εκεί  η ομάδα του Κρουσώνα θα προσπαθήσει να πάρει το διπλό, ώστε να παραμείνει δεύτερη αλλά και να μειώσει τη διαφορά από τον πρωτοπόρο Ζαρό στους οχτώ βαθμούς.

Από την Α2 κατηγορία, ιδιαίτερο ενδιαφέρον θα έχει το παιχνίδι μεταξύ του Ρούβα και του Ο.Φ.Α. με την ομάδα του Ρούβα να αναζητάει τη νίκη, ώστε να προσπεράσει τον αντίπαλό της. Ακόμα μία δυνατή αναμέτρηση θα είναι εκείνη μεταξύ του Γουβών ΠΑΟ και του Δία, με την ομάδα της Χερσονησου να θέλει στη νίκη, με στόχο να πλησιάσει την πεντάδα.

Αναλυτικότερα το πρόγραμμα:

Α1 PWM MEDICAL

Αγώνες

Γήπεδο

Ημέρα-Ημ/νία-Ώρα

Διαιτητές, Βοηθοί

Ρωμανός-Ανθεστίων

Ελιάς

Σάββατο-5/1-15:00

Βασάκης Γ. Ε., Καρατζάς Γ., Δρακωνάκης Ε.

Μινωική-Φαιστός

Πανεπιστημίου

Σάββατο-5/1-15:00

Φερετζάκης Ν., Παπαδάκης Μ., Μαστορίδης Δ.

 

Πόρος-Αγ. Βαρβάρα

Εργοτέλη

Κυριακή-6/1-13:00

Δασκαλάκης Ι., Περτσελάκης Γ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.

 

Γόρτυς-Αλμυρός

Αγ. Δέκα

Κυριακή-6/1-15:00

Βισκαδούρος Μ., Μπαλίδης Α., Τουρλουκάκη Χ.

 

ΠΑΝΟΜ-Μοίρες

Μοχού

Κυριακή-6/1-15:00

Φερετζάκης Ν., Ελευθεράκης Σ., Συναδινάκης Κ.

 

Α.Ο.Τυμπακίου-Τριτωνία

Τυμπακίου

Κυριακή-6/1-15:00

Μανδαλενάκης Ε., Σαμιωτάκης Ε., Σιγανού Γ.

 

Ζαρός-Π.Α.Ο.Κρουσωνα

Ζαρού

Κυριακή-6/1-15:00

Μαυραντωνάκης Ι., Σφακιανάκης Μ. Μ., Χριστουλάκης Ε.

 

Α.Ε.Κατσαμπά-Τύλισος

Ελιάς

Κυριακή-6/1-15:15

Δασκαλάκης Α., Ζερβάκης Ε. Γ., Τσαμπουράκης Γ.

 

 

 

Α2 PWM MEDICAL

Αγώνες

Γήπεδο

Ημέρα-Ημ/νία-Ώρα

Διαιτητές, Βοηθοί

Ελπίδες-Α.Ο.Καμινίων

Ελπίδων

Σάββατο-5/1-15:00

Σαμιωτάκης Ε., Βισκαδούρος Α., Σαρόγλου Ε.

 

Μαραθώνας-Κεραυνός

Καλεσών

Σάββατο-5/1-15:00

Παπαδάκης Φ., Τσαμπουράκης Γ., Φανουράκη Μ.

 

Γουβών ΠΑΟ-Δίας

Χερσονήσου

Σάββατο-5/1-15:00

Μαυρουδής Δ., Περτσελάκης Γ., Τουρλουκάκη Χ.

 

Λίντο-Διαγόρας

Τυλίσου

Σάββατο-5/1-15:00

Μπαλίδης Α., Σφακιανάκης Μ. Μ., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.

 

Αθλόπολις-Νέοι Εργοτέλη

Αγ. Μύρωνα

Σάββατο-5/1-15:00

Κυριακόπουλος Κ., Κασαπάκης Α., Θέμελη Π.

 

Ηρακλής Ν.-Δαμάστα

Αρκαλοχωρίου

Κυριακή-6/1-15:00

Ξυπάκης Γ., Μαστορίδης Δ., Μερκουλίδης Ν.

 

Ασήμι-Χρόνησος

Ασημίου

Κυριακή-6/1-15:00

Κυριακόπουλος Κ., Μπλαβάκης Ε., Σταυράκης Γ.

 

Ρούβας-Ο.Φ.Αρκαλοχωρίου

Αγ. Βαρβάρας

Κυριακή-6/1-15:00

Βασάκης Γ. Ε., Κασαπάκης Α., Φανουράκη Μ.

 

 

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
0
Sporfm

Powered by IT Development