ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΤΟΠΙΚΟ | Οι διαιτητές του Σαβ/κου σε Α1 και Α2 ΕΠΣΗ

Οι διαιτητές του Σαβ/κου σε Α1 και Α2 ΕΠΣΗ

image

Με ανακοίνωση από την αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣΗ γνωστοποιήθηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου τόσο στην Α1 όσο και στην Α2 PWM MEDICAL κατηγορία για την 17η αγωνιστική.

Ειδικότερα, στην Α1 PWM MEDICAL κατηγορία το παιχνίδι μεταξύ του Αλμυρού και του Πόρου θα έχει ιδιαίτερο ενδιαφέρον για το ποιος θα καταφέρει να επικρατήσει και να διεκδικήσει την τέταρτη θέση, σε ένα ματς το οποίο διευθύνουν οι Βασάκης, Δασκαλάκης και Τσαμπουράκης.

Στη Α2 κατηγορία η αναμέτρηση μεταξύ του Ρούβα και του Λίντο είναι αυτή η οποία ξεχωρίζει με τους Γαρεφαλάκη, Σαμιωτάκη και Μισάι να είναι εκείνοι που ‘’σφυρίζουν’’ το παιχνίδι.

Αναλυτικά το πρόγραμμα και για τις δύο κατηγορίες:

Α1 PWM MEDICAL

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα-Ημ/νία-Ώρα

Διαιτητές, Βοηθοί

Αλμυρός-Πόρος

Αλμυρού

Σάββατο-12/1-15:00

Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Α., Τσαμπουράκης Γ.

 

Μοίρες-Ρωμανός

Ζαρού

Σάββατο-12/1-15:15

Βισκαδούρος Μ., Κυριακόπουλος Κ., Μπαλίδης Α.

 

Τύλισος-Αγ. Βαρβάρα

Τυλίσου

Κυριακή-13/1-15:00

Γρηγοράκης Ι., Μαυραντωνάκης Α., Δρακωνάκης Ε.

 

Ανθεστίων-Α.Ε.Κατσαμπά

Θραψανού

Κυριακή-13/1-15:00

Σφακιανάκης Δ., Βισκαδούρος Μ., Δρακουλάκης Κ.

 

Τριτωνία-Γόρτυς

Αστριτσίου

Κυριακή-13/1-15:00

Κουναλάκης Γ., Μερκουλίδης Ν., Χναράκης Δ.

 

Φαιστός-ΠΑΝΟΜ

Βορρών

Κυριακή-13/1-15:00

Δασκαλάκης Ι., Μπαλίδης Α., Θέμελη Π.

 

Ζαρός-Α.Ο.Τυμπακίου

Ζαρού

Κυριακή-13/1-15:00

Μαυρουδής Δ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Φανουράκη Μ.

 

Π.Α.Ο.Κρουσώνα-Μινωική

Κρουσώνα

Κυριακή-13/1-15:00

Νικολακάκης Β., Παπαδάκης Μ., Καούρας Γ.

 

 

 

Α2 PWM MEDICAL

 

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα-Ημ/νία-Ώρα

Διαιτητές, Βοηθοί

Κεραυνός-Ηρακλής Ν.

Δαφνών

Σάββατο-12/1-15:00

Ζιουτος Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε., Κλαμπατσέας (ΜΑΘ) Χ.

 

Διαγόρας-Γουβών ΠΑΟ

Ελιάς

Σάββατο-12/1-15:00

Σπινάκης Ν., Κατσογιάννης Η., Θέμελη Π.

 

Νέοι Εργοτέλη-Ασήμι

Εργοτέλη

Σάββατο-12/1-15:00

Σαμιωτάκης Ε., Γρηγοράκης Ι., Παπαδάκης Φ.

 

Δαμάστα-Α.Ο.Καμινίων

Δαμάστας

Κυριακή-13/1-15:00

Μαυραντωνάκης Ι., Συναδινάκης Κ., Μαυραντωνάκης Ν.

 

Δίας-Ελπίδες

Πανεπιστημίου

Κυριακή-13/1-15:00

Κυριακόπουλος Κ., Μαυρουδής Ι., Καζόγλου Χ.

 

Χερσόνησος-Μαραθώνας

Χερσονήσου

Κυριακή-13/1-15:00

Παπαδάκης Φ., Χριστουλάκης Ε., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.

 

Ρούβας-Λίντο

Αγ. Βαρβάρας

Κυριακή-13/1-15:00

Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Σαμιωτάκης Ε., Μισάι Δ.

 

Ο.Φ.Αρκαλοχωρίου-Αθλόπολις

Αρκαλοχωρίου

Κυριακή-13/1-15:00

Μάτσας Κ., Γαρεφαλάκης Ε., Σαρόγλου Ε.

 

 

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
0
Χαλκιαδάκης
Powered by IT Development