ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΤΟΠΙΚΟ | Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε Α1 και Α2 ΕΠΣΗ

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε Α1 και Α2 ΕΠΣΗ

image

Μετά από ανακοίνωση της αρμόδιας επιτροπής της ΕΠΣΗ έγιναν γνωστοί οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα ματς του Σαββατοκύριακου τόσο στην Α1, όσο και στην Α2 PWM MEDICAL κατηγορία για την 18η αγωνιστική.

Μάλιστα, από την Α1 κατηγορία το παιχνίδι που ξεχωρίζει είναι το ντέρμπι μεταξύ του ΠΑΝΟΜ και του Π.Α.Ο.Κρουσώνα, εκεί που η ομάδα των Μαλίων αν ηττηθεί θα χάσει την δεύτερη θέση.

Από την Α2 κατηγορία, η πρωτοπόρος Δαμάστα θα αντιμετωπίσει την σκληροτράχηλη ομάδα του Κεραυνού, ενώ αρκετό ενδιαφέρον θα έχει και το παιχνίδι ανάμεσα στον Γουβών ΠΑΟ και τον Ρούβα αλλά και η αναμέτρηση του Μαραθώνα με τους Νέους Εργοτέλη.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α1 και Α2 κατηγορίας:


A1 PWM MEDICAL

Αγώνες

Γήπεδο

Ημέρα-Ημ/νία-Ώρα

Διαιτητές, Βοηθοί

Ανθεστίων-Τύλισος

Θραψανού

Σάββατο-19/1-15:00

Κώστας Κ., Μπαλίδης Α., Βισκαδούρος Α.

 

Α.Ε.Κατσαμπά-Μοίρες

Ελιάς

Σάββατο-19/1-15:00

Παπαδάκης Φ., Ρεμιδιανάκης Δ., Μοχιανάκης Α.

 

Μινωική-Α.Ο.Τυμπακίου

Πανεπιστημίου

Σάββατο-19/1-15:00

Βισκαδούρος Μ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μερκουλίδης Ν.

 

Πόρος-Τριτωνία

Εργοτέλη

Σάββατο-19/1-15:15

Πατεμτζής Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Μαυρουδής Ι.

 

Αγ. Βαρβάρα-Αλμυρός

Αγ. Βαρβάρας

Κυριακή-20/1-15:00

Πατεμτζής Γ., Δρακουλάκης Κ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.

 

Ρωμανός-Φαιστός

Ελιάς

Κυριακή-20/1-15:00

Φερετζάκης Ν., Καούρας Γ., Κατσογιάννης Η.

 

Γόρτυς-Ζαρός

Αγ. Δέκα

Κυριακή-20/1-15:00

Μανδαλενάκης Ε., Κασαπάκης Α., Μπαλίδης Α.

 

ΠΑΝΟΜ-Π.Α.Ο.Κρουσώνα

Μαλίων

Κυριακή-20/1-15:00

Κρασαγάκης Χ., Κυριακόπουλος Κ., Τσαμπουράκης Γ.

 

 

 

 

A2 PWM MEDICAL

Αγώνες

Γήπεδο

Ημέρα-Ημ/νία-Ώρα

Διαιτητές, Βοηθοί

Κεραυνός-Δαμάστα

Καλεσών

Σάββατο-19/1-15:00

Χαραλαμπάκης Ε., Καούρας Γ., Μπλαβάκης Ε.

 

Ηρακλής Ν.-Χερσόνησος

Αρκαλοχωρίου

Σάββατο-19/1-15:00

Δασκαλάκης Ι., Μισάι Δ., Σαρόγλου Ε.

 

Ελπίδες-Διαγόρας

Ελπίδων

Σάββατο-19/1-15:00

Βασάκης Γ. Ε., Δασκαλάκης Α., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.

 

Α.Ο.Καμινίων-Δίας

ΕΓΟΗ

Κυριακή-20/1-15:00

Σφακιανάκης Δ., Παπαδάκης Φ., Σταυράκης Γ.

 

Μαραθώνας-Νέοι Εργοτέλη

Καλεσών

Κυριακή-20/1-15:00

Βασάκης Γ. Ε., Αδαμάκης Α. Θ., Τουρλουκάκη Χ.

 

Γουβών ΠΑΟ-Ρούβας

Χερσονήσου

Κυριακή-20/1-15:00

Κώστας Κ., Σιγανού Γ., Μαυρουδής Ι.

 

Ασήμι-Ο.Φ.Α.

Ασημίου

Κυριακή-20/1-15:00

Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Δρακωνάκης Ε., Φανουράκη Μ.

 

Αθλόπολις-Λίντο

Αγ. Μύρωνα

Κυριακή-20/1-15:00

Ζαφείρης Α., Σαμιωτάκης Ε., Θέμελη Π.

 

 

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
0
Χαλκιαδάκης

Powered by IT Development