ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΤΟΠΙΚΟ | Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε Α1 και Α2 ΕΠΣΗ

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε Α1 και Α2 ΕΠΣΗ

image

Με ανακοίνωση από την αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣΗ γνωστοποιήθηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου στην Α1 και Α2 PWM MEDICAL κατηγορία για την 19η αγωνιστική.

Μάλιστα, από την Α1 κατηγορία μπορεί ο Ζαρός να βρίσκεται στην πρώτη θέση με 44 βαθμούς, με μεγάλη διαφορά ακόμα και από τον δεύτερο, παρόλα αυτά ιδιαίτερο ενδιαφέρον θα έχει η αναμέτρηση Ζαρός-Πόρος.

Επίσης, ακόμα ένα ματς που τραβάει το ενδιαφέρον των φιλάθλων του τοπικού ποδοσφαίρου είναι εκείνο ανάμεσα στον Π.Α.Ο.Κρουσώνα και στον Ρωμανό.

Από την Α2 κατηγορία υπάρχουν και εκεί τρεις αναμετρήσεις που τραβάνε τα βλέμματα του κοινού, με πρώτη και καλύτερη εκείνη μεταξύ του Ο.Φ.Α. και του Μαραθώνα. Ένα παιχνίδι που θα κρίνει και το ποια ομάδα θα βρεθεί στη δεύτερη θέση, ενώ ακόμα δύο δυνατά ματς είναι το Δαμάστα-Δίας και το Αθλόπολις-Γουβών ΠΑΟ.

 

Α1 PWM MEDICAL

Αγώνες

Γήπεδο

Ημέρα-Ημ/νία-Ώρα

Διαιτητές, Βοηθοί

Μοίρες-Ανθεστίων

Ζαρού

Σάββατο-26/1-15:00

Μανδαλενάκης Ε., Γρηγοράκης Ι., Συναδινάκης Κ.

Τύλισος-Αλμυρός

Τυλίσου

Κυριακή-27/1-15:00

Πατεμτζής Γ., Αδαμάκης Α. Θ., Κασαπάκης Α.

Τριτωνία-Αγ. Βαρβάρα

Αστριτσίου

Κυριακή-27/1-15:00

Φερετζάκης Ν., Μαστορίδης Δ., Μερκουλίδης Ν.

Φαιστός-Α.Ε.Κατσαμπά

Βορρών

Κυριακή-27/1-15:00

Βασάκης Γ. Ε., Σαμιωτάκης Ε., Φανουράκη Μ.

Ζαρός-Πόρος

Ζαρού

Κυριακή-27/1-15:00

Μαυραντωνάκης Ι., Καούρας Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ.

Π.Α.Ο.Κ.-Ρωμανός

Κρουσώνα

Κυριακή-27/1-15:00

Ζερβάκης Ε. Γ., Δασκαλάκης Ι., Θέμελη Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)

Μινωική-Γόρτυς

Πανεπιστημίου

Κυριακή-27/1-15:00

Μαυρουδής Δ., Παπαδάκης Φ., Σπινάκης Ν.

Α.Ο.Τ.-ΠΑΝΟΜ

Τυμπακίου

Κυριακή-27/1-15:00

Κώστας Κ., Δασκαλάκης Α., Καρατζάς Γ.

 

 

Α2 PWM MEDICAL

Αγώνες

Γήπεδο

Ημέρα-Ημ/νία-Ώρα

Διαιτητές, Βοηθοί

Χερσόνησος-Κεραυνός

Χερσονήσου

Σάββατο-26/1-15:00

Αδαμάκης Ζ. Θ., Μαυρουδής Δ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.

Διαγόρας-Α.Ο.Καμινίων

Ελιάς

Σάββατο-26/1-15:00

-

Νέοι Εργοτέλη-Ηρακλής Ν.

Εργοτέλη

Σάββατο-26/1-15:00

Μάτσας Κ., Ζαφείρης Α., Περτσελάκης Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Τερεζάκης Γιώργος)

Λίντο-Ασήμι

Τυλίσου

Σάββατο-26/1-15:00

Χαραλαμπάκης Ε., Δασκαλάκης Α., Σιγανού Γ.

Δαμάστα-Δίας

Δαμάστας

Κυριακή-27/1-15:00

Βισκαδούρος Μ., Σφακιανάκης Ε. Μ., Ρεμιδιανάκης Δ.

Ρούβας-Ελπίδες

Αγ. Βαρβάρας

Κυριακή-27/1-15:00

Ζαφείρης Α., Μάτσας Κ., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.

Ο.Φ.Α.-Μαραθώνας

Αρκαλοχωρίου

Κυριακή-27/1-15:00

Μανδαλενάκης Ε., Αδαμάκης Ζ. Θ., Μπλαβάκης Ε.

Αθλόπολις-Γουβών ΠΑΟ

Αγ. Μύρωνα

Κυριακή-27/1-15:00

Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Μισάι Δ., Σιγανού Γ.

 

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
0
Sporfm
Powered by IT Development