ΑΡΧΙΚΗ | Ο ΣΠΟΡ FM | ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ LIVE | Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

image

ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 02/02/2019

COSMOTE SPORT 2

Λεβάντε-Χετάφε 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
ΕΡΤ2

Εθνικός-Υδραϊκός 
Α1 Πόλο Ανδρών

14:00
COSMOTE SPORT 7

Αρμίνια Μπίλεφελντ-Αμβούργο 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
COSMOTE SPORT 1

Τότεναμ-Νιούκαστλ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
EUROSPORT

Παγκόσμιο Πρωτάθλημα, Τσεχία 
Δίαθλο

15:00
ΕΡΤ3

Ηρακλής-Πλατανιάς 
Football League

15:00
ΕΡΤ2

Παράλληλες μεταδόσεις 
Basket League

15:30
ΕΡΤ PLAY 1

Άρης-Πανιώνιος 
Basket League

15:45
ΕΡΤ PLAY 2

Κύμη-Κολοσσός 
Basket League

15:45
ΕΡΤ PLAY 3

Χολαργός-Περιστέρι 
Basket League

15:45
NOVASPORTS 1

Έμπολι-Κίεβο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 2

Λεβερκούζεν-Μπάγερν Μονάχου 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Χέρτα Βερολίνου-Βόλφσμπουργκ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 8

Χόφενχαϊμ-Φορτούνα Ντίσελντορφ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3

Άιντραχτ-Ντόρτμουντ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 9

Νυρεμβέργη-Βέρντερ Βρέμης 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 4

ΑΕΚ-Ρέθυμνο 
Basket League

17:00
ΕΡΤ3

Παναθηναϊκός-ΑΕΚ 
Volley League

17:00
NOVASPORTS 3

Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Μπόλτον 
Championship Αγγλίας

17:00
EUROSPORT 2

German Masters, ημιτελικοί 
Σνούκερ

17:00
COSMOTE SPORT 1

Ρεάλ Σοσιεδάδ-Μπιλμπάο 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
ΕΡΤ2

Προμηθέας-ΠΑΟΚ 
Basket League

18:00
ΕΡΤ1

Λαμία-Παναιτωλικός 
Σούπερ Λίγκα

19:00
COSMOTE SPORT 6

Νοβάρα-Μπούστο Αρσίτσιο 
Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ

19:00
NOVASPORTS 3

Νάπολι-Σαμπντόρια 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 1

Λιντς-Νόριτς 
Championship Αγγλίας

19:30
COSMOTE SPORT 1

Κάρντιφ Σίτι-Μπόρνμουθ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
NOVASPORTS 2

Ολυμπιακός-Πανιώνιος 
Super League

19:30
COSMOTE SPORT 2

Μπαρτσελόνα-Βαλένθια 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 3

Σάλκε-Γκλάντμπαχ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
FOX SPORTS

Phil. Flyers - Edmonton Oilers 
NHL

20:00
EUROSPORT

German Masters, ημιτελικοί 
Σνούκερ

20:45
NOVASPORTS 4

Άγιαξ-Φένλο 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

20:45
NOVASPORTS 5

Ρεν-Αμιάν 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
NOVASPORTS 1

Γιουβέντους-Πάρμα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:30
COSMOTE SPORT 6

Σκάντιτσι-Ιμόκο Κονελιάνο 
Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ

21:30
COSMOTE SPORT 2

Θέλτα-Σεβίλλη 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 3

Ρεμς-Μαρσέιγ 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 8

Άβες-Μπράγκα 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30
EUROSPORT 2

VUELTA A SAN JUAN, 6ο ετάπ 
Ποδηλασία

23:30
 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0
Sporfm

Powered by IT Development