ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΤΟΠΙΚΟ | Οι διαιτητές του Σαβ/κου σε Α1 και Α2 ΕΠΣΗ

Οι διαιτητές του Σαβ/κου σε Α1 και Α2 ΕΠΣΗ

image

Με ανακοίνωση από την αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣΗ γνωστοποιήθηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου στην Α1 αλλά και Α2 κατηγορία για την 21η αγωνιστική.

Μάλιστα, από την Α1 κατηγορία οι αναμετρήσεις που ξεχωρίζουν για την 21η στροφή του πρωταθλήματος είναι δύο.

Η μία είναι εκείνη ανάμεσα στο ΠΑΝΟΜ και τον Πόρο που εκεί θα κριθεί και το ποιος θα πάρει τη δεύτερη θέση, ενώ η άλλη δυνατή αναμέτρηση είναι αυτή που θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο του Κρουσώνα ανάμεσα στον Π.Α.Ο.Κ. και στο Ανθεστίωνα.

Από την Α2 κατηγορία, αρκετά ενδιαφέρουσες και δυνατές αναμετρήσεις θα είναι οι Γουβών ΠΑΟ – Μαραθώνας στο γήπεδο της Χερσονήσου, Ο.Φ.Αρκαλοχωρίου – Κεραυνός, αλλά και Ρούβας – Δίας.

Αναλυτικά το πρόγραμμα της Α1 και Α2 κατηγορίας:


Α1 PWM MEDICAL

Αγώνες

Γήπεδο

Ημέρα-Ημ/νία-Ώρα

Διαιτητές, Βοηθοί

Μινωική-Αγ. Βαρβάρα

Πανεπιστημίου

Σάββατο-9/2-15:00

Αδαμάκης Α. Θ., Σφακιανάκης Δ., Δασκαλάκης Ι.

Φαιστός - Μοίρες

Βορρών

Κυριακή-10/2-15:00

Γρηγοράκης Ι., Τουρλουκάκη Χ., Σφακιανάκης Μ. Μ.

Ζαρός-Αλμυρός

Ζαρού

Κυριακή-10/2-15:00

Πατεμτζής Γ., Δρακουλάκης Κ., Ελευθεράκης Σ.

Α.Ο.Τυμπακίου-Α.Ε.Κατσαμπά

Τυμπακίου

Κυριακή-10/2-15:00

Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Κυριακόπουλος Κ., Τσαμπουράκης Γ.

ΠΑΝΟΜ-Πόρος

Μαλίων

Κυριακή-10/2-15:00

Βισκαδούρος Μ., Μαυραντωνάκης Α., Βισκαδούρος Α.

Γόρτυς-Ρωμανός

Αγ.Δέκα

Κυριακή-10/2-15:00

Κώστας Κ., Παπαδάκης Μ., Κατσογιάννης Η.

Τύλισος-Τριτωνία

Τυλίσου

Κυριακή-10/2-15:30

Μαυραντωνάκης Ι., Καούρας Γ., Μοχιανάκης Α.

Π.Α.Ο.Κ-ΠΑνθεστίων

Κρουσώνα

Κυριακή-10/2-16:00

Ζερβάκης Ε. Γ., Μάτσας Κ., Καρατζάς Γ.

 

 

Α2 PWM MEDICAL

Αγώνες

Γήπεδο

Ημέρα-Ημ/νία-Ώρα

Διαιτητές, Βοηθοί

Δαμάστα-Διαγόρας

-

-

-

Νέοι Εργοτέλη-Χερσόνησος

Εργοτέλη

Σάββατο-9/2-15:00

Κυριακόπουλος Κ., Μαστορίδης Δ., Θέμελη Π. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Κοκκινάκης Βασίλης)

Λίντο-Ηρακλής Ν.

Τυλίσου

Σάββατο-9/2-15:00

Αναβλήθηκε

Ρούβας-Δίας

Αγ. Βαρβάρας

Κυριακή-10/2-15:00

Ξυπάκης Γ., Σφακιανάκης Δ., Φανουράκη Μ.

Ο.Φ.Α.-Κεραυνός

Αρκαλοχωρίου

Κυριακή-10/2-15:00

Σπινάκης Ν., Χριστουλάκης Ε., Μαστορίδης Δ.

Αθλόπολις-Α.Ο.Καμινίων

Αγ. Μύρωνα

Κυριακή-10/2-15:00

Παπαδάκης Φ., Ρεμιδιανάκης Δ., Μισάι Δ.

Ασήμι-Ελπίδες

Ασημίου

Κυριακή-10/2-15:00

Μπαλίδης Α., Ζιουτος Κ., Μπλαβάκης Ε.

Γουβών ΠΑΟ-Μαραθώνας

Χερσονήσου

Κυριακή-10/2-15:00

Βασάκης Γ. Ε., Κασαπάκης Α., Χανιωτάκης (ΜΑΘ) Χ.

 

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
0
Sporfm

Powered by IT Development