ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΤΟΠΙΚΟ | Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε Α1 και Α2 ΕΠΣΗ

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε Α1 και Α2 ΕΠΣΗ

image

Με ανακοίνωση από την αρμόδια επιτροπή της ΕΠΣΗ γνωστοποιήθηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου στην Α1 αλλά και Α2 κατηγορία για την 26η στροφή των πρωταθλημάτων.

Από την Α1 κατηγορία ξεχωρίζουν δύο αναμετρήσεις. Η μία από αυτές είναι εκείνη ανάμεσα στον Αλμυρό και στον Ανθεστίωνα, ενώ η δεύτερη είναι μεταξύ της ομάδας του Ρωμανού και του Ζαρού.

Από την Α2 κατηγορία, ιδιαίτερο ενδιαφέρον θα έχει η αναμέτρηση του Ρούβα με τον Μαραθώνα.

Επίσης, σημαντικό είναι και το παιχνίδι της Δαμάστας με τον Λίντο, αλλά και του Ο.Φ.Α. με τον Γουβών ΠΑΟ, καθώς τόσο η ομάδα του Αρκαλοχωρίου, όσο και της Δαμάστας βρίσκονται σε ισοβαθμία και δίνουν τη δική τους «μάχη» για την κατάκτηση του πρωταθλήματος.

 

Α1 PWM MEDICAL

 

Αγώνες

Γήπεδο

Ημέρα-Ημ/νία-Ώρα

Διαιτητές, Βοηθοί

Μινωική-ΠΑΝΟΜ

Πανεπιστημίου

Σάββατο-16/3-15:30

16/03/19

Αλμυρός-Ανθεστίων

Αλμυρού

Σάββατο-16/3-15:30

Κώστας Κ., Παπαδάκης Μ., Μαστορίδης Δ.

Α.Ο.Τ.-Τύλισος

Τυμπακίου

Κυριακή-17/3-15:30

Βασάκης Γ. Ε., Μαυρουδής Δ., Ελευθεράκης Σ.

Π.Α.Ο.Κ.-Γόρτυς

Κρουσώνα

Κυριακή-17/3-15:30

Νικολακάκης Β., Μαυραντωνάκης Α., Δασκαλάκης Ι.

Ζαρός-Ρωμανός

Ζαρού

Κυριακή-17/3-15:30

Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Κώστας Κ.

Φαιστός-Πόρος

Βόρρων

Κυριακή-17/3-15:30

Βισκαδούρος Μ., Δρακουλάκης Κ., Γαρεφαλάκης Κων. Μ.

Τριτωνία-Α.Ε.Κ

Αστριτσίου

Κυριακή-17/3-15:30

Πατεμτζής Γ., Τσαμπουράκης Γ., Μαυρουδής Ι.

Μοίρες-Αγ. Βαρβάρα

Μοιρών

Κυριακή-17/3-15:30

Κρασαγάκης Χ., Παπαδάκης Φ., Καούρας Γ.

 

 

Α2 PWM MEDICAL

 

Αγώνες

Γήπεδο

Ημέρα-Ημ/νία-Ώρα

Διαιτητές,Βοηθοί

Διαγόρας-Ηρακλής Ν.

-

-

-

Λίντο-Δαμάστα

ΠΟΑ

Σάββατο-16/3-15:30

Πατεμτζής Γ., Δασκαλάκης Α., Μαυρουδής Δ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Φουκάκης Γιώργος)

Νέοι Εργοτέλη-Ελπίδες

Εργοτέλη

Σάββατο-16/3-15:30

Μάτσας Κ., Αδαμάκης Α. Θ., Σιγανού Γ. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Μαστορίδης Αναστάσιος)

Χερσόνησος-Α.Ο.Κ.

Χερσονήσου

Σάββατο-16/3-15:30

Σπινάκης Ν., Κασαπάκης Α., Χανιωτάκης Χ.

Αθλόπολις-Ασήμι

Αγ. Μύρωνα

Κυριακή-17/3-15:30

Ζαφείρης Α., Κυριακόπουλος Κ., Μπλαβάκης Ε.

Ο.Φ.Α.-Γουβών ΠΑΟ

Αρκαλοχωρίου

Κυριακή-17/3-15:30

Ζερβάκης Ε. Γ., Σφακιανάκης Μ. Μ., Περτσελάκης Γ.

Ρούβας-Μαραθώνας

Αγ. Βαρβάρας

Κυριακή-17/3-15:30

Μαυραντωνάκης Ι., Σφακιανάκης Δ., Φανουράκη Μ.

Δίας-Κεραυνός

Πανεπιστημίου

Κυριακή-17/3-15:30

Σαμιωτάκης Ε., Σφακιανάκης Ε. Μ., Μερκουλίδης Ν. (Παρατηρητής Διαιτησίας: Χανιωτάκης Χρήστος)

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
0
Χαλκιαδάκης
Powered by IT Development