ΑΡΧΙΚΗ | ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ | ΤΟΠΙΚΟ | Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε Α1 και Α2 ΕΠΣΗ

Οι διαιτητές του Σαββατοκύριακου σε Α1 και Α2 ΕΠΣΗ

image

Με ανακοίνωση της αρμόδιας επιτροπής της ΕΠΣΗ, γνωστοποιήθηκαν οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα παιχνίδια του Σαββατοκύριακου στην Α1 και Α2 κατηγορία για την 30η αγωνιστική.

Μάλιστα, από την Α1 κατηγορία ιδιαίτερο ενδιαφέρον θα έχουν οι αναμετρήσεις Ρωμανός-Α.Ε.Κατσαμπά και ΠΑΝΟΜ-Ανθεστίων στο γήπεδο της Ελιάς και των Μαλίων αντίστοιχα.

Ωστόσο, από την Α2 κατηγορία δύο είναι τα παιχνίδια που ξεχωρίζουν. Η μία από τις δύο αναμετρήσεις λοιπόν, που κεντρίζει περισσότερο το ενδιαφέρον είναι εκείνη ανάμεσα σε Ρούβα και Νέους Εργοτέλη στο γήπεδο της Αγίας Βαρβάρας, ενώ η δεύτερη είναι εκείνη μεταξύ του Λίντο και του Δία, στο γήπεδο της Τυλίσου.

 

Α1 PWM MEDICAL

Αγώνες

Γήπεδο

Ημέρα-Ημ/νία-Ώρα

Διαιτητές, Βοηθοί

Μινωική-Μοίρες

Πανεπιστημίου

Σάββατο-13/4-15:00

Ζαφείρης Α., Σφακιανάκης Ε. Μ., Αδαμάκης Α. Θ.

Πόρος-Τύλισος

Εργοτέλη

Σάββατο-13/4-17:00

Χαραλαμπάκης Ε., Μάτσας Κ., Ζιουτος Κ.

Ρωμανός-ΑΕΚ

Ελιάς

Σάββατο-13/4-17:00

Παπαδάκης Φ., Μαστορίδης Δ., Σιγανού Γ.

Γόρτυς-Αγ. Βαρβάρα

Αγ. Δέκα

Σάββατο-13/4-17:00

Μαυραντωνάκης Ι., Δρακουλάκης Κ., Τσαμπουράκης Γ.

ΠΑΝΟΜ-Ανθεστίων

Μαλίων

Σάββατο-13/4-17:00

Βασάκης Γ. Ε., Μαυρουδής Δ., Μπλαβάκης Ε.

ΑΟΤ-Αλμυρός

Τυμπακίου

Σάββατο-13/4-17:00

Σπινάκης Ν., Σαρόγλου Ε., Δρακωνάκης Ε.

ΠΑΟΚ-Τριτωνία

Κρουσώνα

Σάββατο-13/4-17:00

Πατεμτζής Γ., Σφακιανάκης Δ., Καούρας Γ.

Ζαρός-Φαιστός

Ζαρού

Σάββατο-13/4-17:00

Μανδαλενάκης Ε., Παπαδάκης Μ., Ελευθεράκης Σ.

 

 

Α2 PWM MEDICAL

Αγώνες

Γήπεδο

Ημέρα-Ημ/νία-Ώρα

Διαιτητές, Βοηθοί

ΟΦΑ-Διαγόρας

-

-

-

Ελπίδες-Δαμάστα

ΑΕΚ

Κυριακή-14/4-17:00

Γρηγοράκης Ι., Γαρεφαλάκης Κων. Μ., Δασκαλάκης Ι.

Μαραθώνας-Ηρακλής Ν.

Καλεσών

Κυριακή-14/4-17:00

Καρατζάς Γ., Τουρλουκάκη Χ., Παπαδοσπυριδάκης Ε.

Γουβών ΠΑΟ-Α.Ο.Καμινίων

Χερσονήσου

Κυριακή-14/4-17:00

Ρεμιδιανάκης Δ., Κατσογιάννης Η., Σίσκος Τ.

Ασήμι-Κεραυνός

Ασημίου

Κυριακή-14/4-17:00

Κουναλάκης Γ., Παπαδάκης Μ., Ελευθεράκης Σ.

Λίντο-Δίας

Τυλίσου

Κυριακή-14/4-17:00

Μάτσας Κ., Κασαπάκης Α., Ξυπάκης Γ.

Αθλόπολις-Χερσόνησος

Αγ. Μύρωνα

Κυριακή-14/4-17:00

Ζερβάκης Ε. Γ., Ζαχαριά Μ., Θέμελη Π.

Ρούβας-Νέοι Εργοτέλη

Αγ. Βαρβάρας

Κυριακή-14/4-17:00

Κώστας Κ., Σφακιανάκης Δ., Φανουράκη Μ.

 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
0
Χαλκιαδάκης
Powered by IT Development