ΑΡΧΙΚΗ | Ο ΣΠΟΡ FM | ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ LIVE | Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

image

ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 13/04/2019

COSMOTE SPORT 8

Μαγδεβούργο-Ντάρμσταντ 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
EUROSPORT 2

Ευρωπαϊκό πρωτάθλημα 
Άρση Βαρών

14:00
COSMOTE SPORT 2

Εσπανιόλ-Αλαβές 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 1

Τότεναμ-Χάντερσφιλντ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
ΕΡΤ3

Παναχαϊκή-Βόλος ΝΠΣ 
Football League

15:00
ΕΡΤ PLAY 2

Κολοσσός-Περιστέρι 
Basket League

15:45
ΕΡΤ PLAY 4

Λαύριο-Χολαργός 
Basket League

15:45
ΕΡΤ PLAY 1

Πανιώνιος-ΑΕΚ 
Basket League

15:45
COSMOTE SPORT 5

Παναθηναϊκός-Προμηθέας 
Basket League

15:45
COSMOTE SPORT 4

Ολυμπιακός-ΠΑΟΚ 
Basket League

15:45
NOVASPORTS 1

ΣΠΑΛ-Γιουβέντους 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 8

Βέρντερ Βρέμης-Φράιμπουργκ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 2

Λειψία-Βόλφσμπουργκ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3

Στουτγκάρδη-Λεβερκούζεν 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 6

Ανόβερο-Γκλάντμπαχ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Grand Prix of The Americas, ελεύθερα δοκιμαστικά 3 
Moto 3

16:55
NOVASPORTS 3

Σέφιλντ Γιουνάιτεντ-Μίλγουολ 
Championship Αγγλίας

17:00
COSMOTE SPORT 1

Ουέσκα-Μπαρτσελόνα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
COSMOTE SPORT 7

Grand Prix of The Americas, ελεύθερα δοκιμαστικά 3 
Moto GP

17:50
ΕΡΤ SPORTS

ΠΑΟΚ-Κηφισιά 
Volley League

18:00
NOVASPORTS 2

Μαρσέιγ-Νιμ 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
COSMOTE SPORT 7

Grand Prix of The Americas, ελεύθερα δοκιμαστικά 3 
Moto 2

18:50
COSMOTE SPORT 6

Σαραγόσα-Μπαρτσελόνα 
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

19:00
NOVASPORTS 1

Ρόμα-Ουντινέζε 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 3

Λιντς Γιουνάιτεντ-Σέφιλντ Γουένστνεϊ 
Championship Αγγλίας

19:30
NOVASPORTS 4

Άγιαξ-Εξέλσιορ 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Γουέστ Χαμ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Ατλέτικο Μαδρίτης-Θέλτα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 3

Ντόρτμουντ-Μάιντς 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 8

Πορτιμονένσε-Πόρτο 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

20:00
ΕΡΤ SPORTS

Ολυμπιακός-Φοίνικας Σύρου 
Volley League

20:30
COSMOTE SPORT 7

Grand Prix of The Americas, δοκιμαστικά 
Moto 3

20:30
NOVASPORTS 2

Μονακό-Ρεμς 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
NOVASPORTS 1

Μίλαν-Λάτσιο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:30
COSMOTE SPORT 9

Μόντσα - Μπούστο Αρσίτσιο 
Ιταλικό πρωτάθλημα βόλεϊ

21:30
COSMOTE SPORT 2

Σεβίλλη-Μπέτις 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
NOVASPORTS 4

Φέγενορντ-Χέρακλες 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 7

Grand Prix of The Americas, ελ. δοκιμαστικά 4 
Moto GP

21:55
FOX SPORTS

Wash. Capitals - Car. Hurricanes 
NHL

22:00
COSMOTE SPORT 7

Grand Prix of The Americas, δοκιμαστικά 
Moto GP

22:05
COSMOTE SPORT 8

Άβες-Σπόρτινγκ Λισαβόνας 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30
COSMOTE SPORT 4

Philadelphia 76ers - Brooklyn Nets 
NBA playoffs

22:30
COSMOTE SPORT 7

Grand Prix of The Americas, δοκιμαστικά 
Moto 2

23:00
 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0
Χαλκιαδάκης
Powered by IT Development