ΑΡΧΙΚΗ | Ο ΣΠΟΡ FM | ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ LIVE | Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

image

ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 14/04/2019

COSMOTE SPORT 7

Βαγιαδολίδ - Χετάφε 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

13:00
NOVASPORTS 2

Αϊντχόφεν-Ντε Γκράαφσαπ 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

13:15
NOVASPORTS 1

Τορίνο-Κάλιαρι 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
NOVASPORTS 3

Γουίγκαν-Νόριτς 
Championship Αγγλίας

14:00
COSMOTE SPORT 9

Σαν Πάουλι - Αρμίνια Μπίλεφελντ 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:30
COSMOTE SPORT 8

Χόφενχαϊμ - Χέρτα Βερολίνου 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

14:30
ΕΡΤ3

Απόλλων Λάρισας-Τρίκαλα 
Football League

15:00
COSMOTE SPORT 2

Μπιλμπάο-Ράγιο Βαγιεκάνο 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

15:00
NOVASPORTS 1

Φιορεντίνα-Μπολόνια 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 2

Σασουόλο-Πάρμα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 3

Σαμπντόρια-Τζένοα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 4

ΑΪΚ Στοκχόλμης-Σίριους 
Σουηδικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 1

Κρίσταλ Πάλας-Μάντσεστερ Σίτι 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

16:05
COSMOTE SPORT 3

Φορτούνα Ντίσελντορφ-Μπάγερν Μονάχου 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Προθέρμανση 
Moto 3

16:35
ΕΡΤ3

Τουρκία-Ελλάδα 
Προκριματικά Ευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Χάντμπολ

17:00
COSMOTE SPORT 7

Προθέρμανση 
Moto 2

17:05
COSMOTE SPORT 2

Ρεάλ Σοσιεδάδ-Εϊμπάρ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

17:15
COSMOTE SPORT 7

Προθέρμανση 
Moto GP

17:35
COSMOTE SPORT 6

Μπανταλόνα - Σαν Πάμπλο Μπούργκος 
Ισπανικό πρωτάθλημα μπάσκετ

18:00
NOVASPORTS 5

Σάλτσμπουργκ-Στουρμ Γκρατς 
Αυστριακό Πρωτάθλημα

18:00
COSMOTE SPORT 1

Λίβερπουλ-Τσέλσι 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

18:30
COSMOTE SPORT 7

Αγώνας 
Moto 3

18:45
COSMOTE SPORT 8

Ούνικς Καζάν - Ζενίτ Αγίας Πετρούπολης 
VTB United League

19:00
NOVASPORTS 2

Ολυμπιακός-Ξάνθη 
Σούπερ Λίγκα

19:00
NOVASPORTS 1

ΑΕΛ-ΠΑΟΚ 
Σούπερ Λίγκα

19:00
COSMOTE SPORT 3

Άιντραχτ-Άουγκσμπουργκ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:00
ΕΡΤ3

Άρης-Ατρόμητος 
Σούπερ Λίγκα

19:00
ΕΡΤ SPORTS

Λαμία-ΑΕΚ 
Σούπερ Λίγκα

19:00
ΕΡΤ1

Παναθηναϊκός-ΟΦΗ 
Σούπερ Λίγκα

19:00
ΕΡΤ PLAY 1

Απόλλων Σμύρνης-Παναιτωλικός 
Σούπερ Λίγκα

19:00
NOVASPORTS 24

Κίεβο-Νάπολι 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 4

Λεβαδειακός-Πανιώνιος 
Σούπερ Λίγκα

19:00
NOVASPORTS 3

ΠΑΣ Γιάννινα-Αστέρας Τρίπολης 
Σούπερ Λίγκα

19:00
COSMOTE SPORT 2

Τζιρόνα-Βιγιαρεάλ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 9

Τελικός 
ABA Liga

20:00
COSMOTE SPORT 7

Αγώνας 
Moto 2

20:05
COSMOTE SPORT 7

Αγώνας 
Moto GP

21:30
NOVASPORTS 3

Φροζινόνε-Ίντερ 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:30
COSMOTE SPORT 2

Βαλένθια-Λεβάντε 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 8

Μπενφίκα - Βιτόρια Σετούμπαλ 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:00
NOVASPORTS 4

Λιλ-Παρί Σεν Ζερμέν 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

22:00
COSMOTE SPORT 4

Μπλέιζερς-Θάντερ 
NBA

22:30
 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0
Χαλκιαδάκης

Powered by IT Development