ΑΡΧΙΚΗ | Ο ΣΠΟΡ FM | ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ LIVE | Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας

image

ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΜΕΤΑΔΟΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΙΣΜΕΝΕΣ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 20/04/2019

COSMOTE SPORT 4

Indiana Pacers - Boston Celtics 
NBA

03:30
ΕΡΤ SPORTS

Μικρός τελικός 
Euroleague πόλο γυναικών

11:00
ΕΡΤ SPORTS

Τελικός 
Euroleague πόλο γυναικών

12:30
NOVASPORTS 1

Πάρμα - Μίλαν 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

13:30
COSMOTE SPORT 8

Αμβούργο - Αουε 
Γερμανία δεύτερη κατηγορία

14:00
COSMOTE SPORT 2

Θέλτα - Ζιρόνα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

14:00
COSMOTE SPORT 1

Μάντσεστερ Σίτι - Τότεναμ 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

14:30
ΕΡΤ SPORTS

Παράλληλες μεταδόσεις 
Basket League

15:45
NOVASPORTS 24

Κάλιαρι - Φροζινόνε 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 5

Ουντινέζε - Σασσουόλο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 4

Τζένοα - Τορίνο 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 3

Εμπολι - ΣΠΑΛ 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 2

Μπολόνια - Σαμπντόρια 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
NOVASPORTS 1

Λάτσιο - Κιέβο Βερόνα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

16:00
COSMOTE SPORT 8

Μάιντς - Φορτούνα Ντίσελντορφ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 7

Αουγκσμπουργκ - Στουτγάρδη 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 5

Λεβερκούζεν - Νυρεμβέργη 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 3

Μπάγερν Μονάχου - Βέρντερ Βρέμης 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

16:30
COSMOTE SPORT 4

ΑΕΚ - Ολυμπιακός 
Basket League

16:45
ΕΡΤ PLAY 1

Κύμη-Λαύριο 
Basket League

16:45
ΕΡΤ PLAY 2

Ρέθυμνο-Περιστέρι 
Basket League

16:45
ΕΡΤ PLAY 3

Προμηθέας-Πανιώνιος 
Basket League

16:45
ΕΡΤ PLAY 4

Ήφαιστος-Άρης 
Basket League

16:45
COSMOTE SPORT 2

Εϊμπαρ - Ατλέτικο Μαδρίτης 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

17:15
NOVASPORTS 2

Γκινγκάμπ - Μαρσέιγ 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

18:00
NOVASPORTS 1

Γιουβέντους - Φιορεντίνα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

19:00
NOVASPORTS 3

Χρόνιγκεν - Αγιαξ 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

19:00
COSMOTE SPORT 3

Γκλάντμπαχ - Λειψία 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 2

Ράγιο Βαγιεκάνο - Ουέσκα 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

19:30
COSMOTE SPORT 1

Νιουκάσλ - Σαουθάμπτον 
Αγγλικό Πρωτάθλημα

19:30
ΕΡΤ SPORTS

Τελικός, Κυπέλλο 
Βόλεϊ

20:15
NOVASPORTS 2

Στρασβούργο - Μονπελιέ 
Γαλλικό Πρωτάθλημα

21:00
NOVASPORTS 1

Ιντερ - Ρόμα 
Ιταλικό Πρωτάθλημα

21:30
COSMOTE SPORT 3

Σάλκε - Χόφενχαϊμ 
Γερμανικό Πρωτάθλημα

21:30
NOVASPORTS 3

Φέγενορντ - Αλκμααρ 
Ολλανδικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 2

Μπαρτσελόνα - Ρεάλ Σοσιεδάδ 
Ισπανικό Πρωτάθλημα

21:45
COSMOTE SPORT 9

Πόρτο - Σάντα Κλάρα 
Πορτογαλικό Πρωτάθλημα

22:30
 

Εγγραφή RSS για αυτά τα σχόλια Σχόλια (0 σχολιάστηκε):

Σχολιάστε το άρθρο comment
Παρακαλώ εισάγετε τον κωδικό που βλέπετε στην εικόνα:
  • email Αποστολή σε φίλο
  • print Εμφάνιση εκτύπωσης
  • Plain text Απλό κείμενο
Δεν υπάρχουν λέξεις κλειδιά για αυτό το άρθρο
0
Sporfm
Powered by IT Development